Dobrý zubár v Bratislave

tak u mojej Banasovej sa to da bez problemov, ale teda zakazdym to nevyuzijem, zalezi od toho, co mi idu robit, ci mam nejaky problem alebo len preventivka, ze zalezi vlastne aj ako dlho to bude cele trvat to osetrenie :slight_smile:

Inak toto je vraj u mnohych problemom, ze nechcu brat novych, lebo bola som s kamoskou ktorej isla zubarka do dochodku a teda chcela by k niekomu inemu prejst a ze hlada, patra a ze tolki co ju uz odmietli. No budem musiet sa aj ja tomu postavit celom a cim skor si niekoho najst.
Lebo tento rok by som este preventivku chcela stihnut.

Ked s kadecim sa clovek za zivot stretne, by som povedala, ze je to normalne a treba sa na vsetko pripravit.
Mna sa trosku zmocnuju obavy skrz preventivku, ze vlastne aby nebol problem ak budem mat nejaky kaz alebo nieco, ze vlastne by ma otocil nasledne zubar, ze nie som pre neho zaujimavy pacient alebo akoby som to povedala.

Toto by sa hadam stat nemalo na ziadnej ambulancii, nie?
Davali ste si niekto robit korunky teraz niekedy?

čci ste našli niekoho?Potrebujem aj ja zubara v BA. ĎDakujem

no toto bude asi aj mna trapit zachvilku, uz si zistujem ako je to s RTG zubov, lebo to potrebujem vyriesit kvoli osmickam, ktore potrebujem dat dokopy, lebo ani von ani nic nechcu ist a chcem vediet co s tym :confused:
chcela by som vediet ci niekde je normalne, ze na ambulancii by robili vsetko, aj preventivky, aj RTG a tak podobne?

Dakujem, ze si mi napisala ako to chodi u tej tvojej. Lebo je problem najst niekoho kto berie novych pacientov. Ale toto si ma potesila.
Adela94 objednala som sa do Pearl Dental, pytala som sa ako to tam funguje a vlastne najprv musis ist na taku vstupnu komplexnu prehliadku aby sa na zuby pozreli co a ako, takze to som sa objednala :slight_smile: