Dobrý zubár v Bratislave

tak u mojej Banasovej sa to da bez problemov, ale teda zakazdym to nevyuzijem, zalezi od toho, co mi idu robit, ci mam nejaky problem alebo len preventivka, ze zalezi vlastne aj ako dlho to bude cele trvat to osetrenie :slight_smile:

Inak toto je vraj u mnohych problemom, ze nechcu brat novych, lebo bola som s kamoskou ktorej isla zubarka do dochodku a teda chcela by k niekomu inemu prejst a ze hlada, patra a ze tolki co ju uz odmietli. No budem musiet sa aj ja tomu postavit celom a cim skor si niekoho najst.
Lebo tento rok by som este preventivku chcela stihnut.

Ked s kadecim sa clovek za zivot stretne, by som povedala, ze je to normalne a treba sa na vsetko pripravit.
Mna sa trosku zmocnuju obavy skrz preventivku, ze vlastne aby nebol problem ak budem mat nejaky kaz alebo nieco, ze vlastne by ma otocil nasledne zubar, ze nie som pre neho zaujimavy pacient alebo akoby som to povedala.

Toto by sa hadam stat nemalo na ziadnej ambulancii, nie?
Davali ste si niekto robit korunky teraz niekedy?

čci ste našli niekoho?Potrebujem aj ja zubara v BA. ĎDakujem

no toto bude asi aj mna trapit zachvilku, uz si zistujem ako je to s RTG zubov, lebo to potrebujem vyriesit kvoli osmickam, ktore potrebujem dat dokopy, lebo ani von ani nic nechcu ist a chcem vediet co s tym :confused:
chcela by som vediet ci niekde je normalne, ze na ambulancii by robili vsetko, aj preventivky, aj RTG a tak podobne?

Dakujem, ze si mi napisala ako to chodi u tej tvojej. Lebo je problem najst niekoho kto berie novych pacientov. Ale toto si ma potesila.
Adela94 objednala som sa do Pearl Dental, pytala som sa ako to tam funguje a vlastne najprv musis ist na taku vstupnu komplexnu prehliadku aby sa na zuby pozreli co a ako, takze to som sa objednala :slight_smile:

Podla toho, co som si zistovala, co mi tu aj baby pisali, tak ano, keby si vyskusala pozriet vyssie, co mi pisali by si si urobila nejaky ten prehlad.
To ale musi mat ambulancia dobre vybavenie aby nieco take mohli vobec urobit.

pri statnych lekaroch je to take u mna na pochybach…pochybujem, ze maju take vybavenie…pri sukromnych je to o inom…tam aj RTG aj vyhotovenie koruniek, ta protetika a taketo veci su uz bezna sucast…zatialco pri statnych je to len snom…

no toto mi pride, ze ozaj je to lepsie, ked je to na jednom mieste a teda je to vyhoda ked nemusis kade tade chodit, zhanat a v dnesnej dobe, je clovek rad, ze ide len k jednemu lekarovi, ze nemusi chodit po doktoroch a motat sa medzi ludmi, ked je to takto s tou pandemiou :confused:

Tak to samozrejme, ze nechces behat kadetade, ked nemusis. Som v tomto ale ze uplne rovnaka, preto som si povedala, ze radsej pojdem niekam kde viem, ze dostanem potrebnu starostlivost a vybavim tam vlastne vsetko. Lebo dnes to uz zdaleka nie je o zuboch len v tom smere, ze proste prehliadku raz za rok, ale je to aj dentalnej hygiene, aj o bieleni a mnohom inom :wink:

už si tam aj bola? aké máš pocity? v dnešnej dobe je to celkovo nájsť dobrého doktora zaberák, ale stále takí sú tak netreba strácať nádej :wink:

Ja by som aj bielenie po pravde ocenila keby s tým nebol problém, vieš, že na jednom mieste ozaj všetko, to by mi najviac sedelo :smiley:
Ja neviem či som dáko zlenivela alebo čo, ale vôbec teraz keď mám chodiť kade tade, tak mi to nie je vôbec po vôli

Bola som, u doktorky Banasovej este zaciatkom decembra, necakala som dlho na termin a fajn bolo to, ze ked som tam prisla, tak som nemala problem ani s parkovanim, kedze maju svoje parkovanie v podzemnej garazi, takze ziadne tocenie sa a hladanie miesta, co mi teda fajn padlo. A teda citim sa dobre, ze viem v akom stave mam zuby, na co si mam davat pozor a teda pravidelne prehliadky uz budu pre mna zaklad.

V Bratislave inak zaparkovať to dokáže byť fest problém, takže úplne chápem, že ťa to potešilo :smiley:

No to ti poviem a to ta hned dokaze znechutit a kedze ja napriklad som zvykla byt z doktorov vo vseobecnosti vystresovana a este ked by som nemala kde zaparkovat, to by vo mne ten stres este znasobilo a to uz neviem jak by som dala :smiley:

je to dobre tak lebo vies tym padom predist mnohym problemom a hned ked preventivka sa robi, tak ja zvyknem sa aj na dentalnu objednat, lebo na dentalnu je dobre ist, ked mas zuby v poriadku, ked vies, ze nemas kazy :wink:

a cena za RTG sa ako pohybuje keby som isla k nejakemu sukromnikovi?
mozete mi dat info o tom? nech mam nejaku jasnu predstavu, ze vlastne co by ma to cele vyslo cca, lebo uz by som chcela mat na poriadku vsetko s tymi mojimi nestastnymi osmickami, lebo teda uz by som bola najradsej keby som ich aj nemala :smiley:

Neskusala si pozriet weby zubnych ambulancii? Mnohe maju aj cenniky na nete, kde najdes tieto veci bez problemov, aspon budes vediet, ze co cakat. Lebo uplne ta chapem :wink:

Ked ono zalezi aj ake RTG je potrebne. V Pearl Dental, som platila 13€, potom je ine, ked treba CT vysetrenie alebo panoramaticke RTG. Proste je to o tom aky je problem, ze ake je potrebne, to ti povie stomatolog po vysetreni. Ale ako tu zaznelo, tak vacsina ambulancii ma cennik na webe, cize si vies pozriet a urobit predstavu. Aj tvoj problem s osmickami, co si spominam uz si tu o tom raz pisala a teda myslim, ze uz by si to mala dat na poriadok aby sa ti to nezapalilo alebo nieco, ked pobolieva.