Dobrý zubár v Bratislave

No neviem, nezisťovala som si to ako to je, neobvolávala som tak neviem. Ale tak ďakujem, že ste mi napísali. No veď @vanessorthova toto je podľa mňa zásadný problém. Človeka to znechutí, vyčerpá a potom sa na jednej strane ani nečudujem, že človek ignoruje prehliadky preventívne a tak podobne.

tak clovek musi prist na niektore veci sam zrejme niekedy a to myslim, ze je pripad prave tej tvojej kamaratky. Zrejme ti neverila, ale tak obcas som aj ja taka, ze si myslim, ze mna sa to tykat nebude, ze to musi byt omyl :smiley:

Ale tak aj ja som mala ešte pred tromi rokmi taký nejaký blok, čo sa týka zubárov, ale tak našťastie ma to už prešlo, ale teda priznávam, že to prešlo až po zmene doktora :slight_smile:

tak potom je zrejmé, že to bolo spôsobené predošlým lekárom, ktorého si mala alebo teda jeho prístupom, ono veľakrát práve toto má na nás vplyv a to kedysi by som ani nebola povedala, lebo veľakrát som si, že veď idem raz za čas k zubárovi, tak to je jedno, ale vôbec to nie je fuk :wink:

Haha toto som si aj ja velakrat tak povedala, aj moj muz neboj sa a dnes je uplne ina vec realitou. Moj muz casto flakal umyvanie zubov, ze ved co ich ma pekne, ze naco sa starat, naco nejake prehliadky pravidelne alebo dentalna hygiena a ho to dobehlo jeden rok, ked ho zacali zuby boliet a odhodlal sa, ze ide sa ukazat doktorovi a hned styri kazy. :roll_eyes:

Áno treba to flákať aby potom mal zubár, čo riešiť, čo liečiť, aj môj je taký, ale vysvetliť si to nedá, že prevencia, pravidelné prehliadky sú proste podstatné.
:roll_eyes:

Pride na to, ked bude musiet chodit k zubarovi ako na klavir, vtedy myslim, ze precitne. Lebo to mu vezme aj cas, aj energiu. Viem to podla seba, cize radsej budem problemom dnes predchadzat. Radsej kazdy rok preventivka, dentalna hygiena a viem, ze proste som nic nezanedbala.
Aj teraz citim, ze mam kaz, ked si jazykom prejdem, takze pojdem sa objednat aby sa mi doktorka na to pozrela. Nebudem cakat kym ma to zacne boliet alebo do dalsej prehliadky.

Tak to je dobré, proste netreba čakať a keď ešte za pár dní dostaneš termín tak potom nie je nad čím premýšľať :slight_smile:

No pri mojej doktorke sa mi nestalo, zeby som tyzdne na termin musela cakat, to vobec nie, to je fajn, ze zakazdym si ma vie niekam supnut aby proste bolo dobre. Lebo neviem keby som mala dlho cakat niekde, tak asi by ma to chodenie aj omrzelo. Ale takto nie, takto mi to vyhovuje a este viac, ked pridem a nemusim v cakarni vysediet jamu :smiley:

a ked mas nejake bolesti tak ako k zubarovi chodis? to tiez si volas a sa objednas alebo ako?

to aj ja si niekedy tak prejdem, ze citim, ale ako si napisala, je najlepsie ked takto citime ze nieco so zubami nie je okej, je najlepsie hned si to dat zubarovi pozriet :slight_smile:

Ano, do Pearl Dental si normalne zavolam a daju mi termin co najskor. Nie je to tak, ze ked mas bolesti, ze musis prist do pol 8 si pockat do rady alebo tak. Proste ked povies, co potrebujes aky mas problem tak ti daju termin co najskor.

takze nie je to, ze musis nejako dlho cakat alebo tak, hej? dobre, to som rada, lebo teda niektori ti povedia, ze pridi zavcasu rano ako bolestivy a pockaj si a to je pristup, ktory proste mi nepride celkom koser ked clovek sa trapi s bolestami napriklad cely vikend chapes :slight_smile:

ale hadam si to dal vsetko urobit nie? Lebo to jeden kaz dokaze prerast to velkych problemov, ktore teda mozu viest aj k zapalu a kto by to chcel riskovat?

toto je fakt, mam kamaratku, co mala problemy a nasledne este aj zapal okostnice a vsetko jej to sposobil kaz ktory si nedala urobit a bol hlboky a potom mala bolesti, opuchnute lice a ked je takyto zapal, tak to pri tom ani injekcia od bolesti nepomoze keby ti nieco chceli robit, plus sa tam hnis moze nazbierat a podla mna su to len zbytocne problemy, kedze sa tomu da predist pravidelnymi prehliadkami

no to je jasne, ze nepomoze a to su uz ine bolesti, to by som nepriala ani proste mojmu najhorsiemu nepriatelovi, to je strasne nieco a pri tom treba zase pockat, kym zaberu antibiotika a teda je to vsetko len o tom zanedbani :confused:

to sestra mala raz taketo problemy, to si pamatam a to ze boli bolesti neskutocne, ale tak co, ked clovek nieco zanedba niekde sa to prejavit musi, ja napriklad ked som uz zaciatkom tohto roka hladala kam pojdem na preventivku, tak som si zistovala rovno aj kde rtg maju a tak, nech nemusim proste kade tade chodit ked bude to treba

no to aj pre mna bolo podstatne, najma ked si davas robit take veci ako korunky, ako som si ja davala pred casom tak chces aby vsetko si vyriesila na jednom mieste a nemusela niekde hore dolu pendlovat, ale ti poviem, ze ja co mam korunky tak su perfektne! :wink:

na vyhotovenie koruniek si čakala ako dlho? lebo suseda si dávala robiť niekde a hovorila, že aj týždeň bude bez zubov, kým sa jej to zahojí a kým jej ich vlastne vyhotovia, len myslím, že to je na nič proste čo ten čas bez zubov? ja by som sa hanbila bez zubov chodit :confused:

tozvie kde si to davala robit, nie kazdy robi na pockanie, u mojej Banasovej som mala korunky urobene na pockanie, odbehla som si pocas toho jak mi ich vyrabali do mesta vybavit nejake veci a ked som sa vratila tak mi to porobili aby som mohla normalne odist s novym prirastkom v ustach :smiley: