Dobrý zubár v Bratislave

tiez ked som menila, len som si zavolala, ze chcem zmenit, ze potrebujem kartu a tam to haslo…nik sa nic viacej nepytal…ich to nezaujimalo…maju vela pacientov, ta moja predosla zubarka, takze asi jej to aj dobre padlo…len dnes vsetci statni maju kopu pacientov…ale nie preto ze su dobri, kvalitni, ale skor preto, ze nemaju ludia kam ist…mne tiez trvalo kym som si povedala, ze skusim sukromnu ambulanciu…

Je to možné, akože poviem ti, že na jednej strane aj dobre, že vlastne si takto pochodila, že to šlo rýchlo a bez problémov, myslím, že to by viacerí boli radi keby to takto bez problémov šlo :wink:

ano, u mna to bolo o nieco komplikovanejsie, kedze som prechadzala s bolestami k inemu, mala som nenormalne bolesti a len som furt termin dostavala, ze na dalsie a dalsie prehliadky, kontroly a neviem co a nic sa mi to nezlepsovalo, velakrat som sa zobudila a lice opuchnute a po par razoch som si povedala, ze uz viac trpiet nebudem :frowning:

Ved este to aby si trpela. To vobec nie je dobre, len tak cakat na nieco, ze proste to prejde. To niekedy by si mohla cakat aj do aleluja. Dobre, ze si sa takto rozhodla :slight_smile:

Radšej si zaplatím a dostanem dobrú starostlivosť, ako sa niekde trápiť, niekde sa zlostiť, že by ma len medzi dverami vybavili. To by som dnes už nedala s mojou trpezlivosťou :smiley:

to ani ja, akoze su pripady, kedy moja trpezlivost je v pohode, ze som sa uz vycvicila, ale to je skor co sa tyka deti, inde to pokrivkava, ze pri inych veciach tej trpezlivosti moc nedam, ale tak viem, ze by som na tom mala pracovat, ale co som nemala rada, ked som bola na nejaku hodinu objednana a isla som dnu tak najskor o hodinu potom, to z toho som zvykla byt fest rozhodena

No to na psychike neprida, najma cloveku, ktory ma problem s lekarmi, ze ma strach, to uplne chapem, tiez proste som rada, ze mam momentalne taku doktorku pri ktorej nieco taketo nehrozi :stuck_out_tongue:

verim ti…ale uplne…ani ja nie akoze som trpezlivy clovek, ale su veci na ktore nie, ktore proste ma vedia nahnevat…u doktorov som rada, ked ide vsetko ako po masle…vtedy sa citim dobre…

to nielen ty, to myslim, ze je tak u kazdej z nas, ze ked sa veci daria tak je to fajn. dlhsi cas mi trvalo, kym som aj ja zmenila stomatologa a vela som si okolo toho zistovala a nebolo to jednoduche, ale nastastie som uz vybrala a dobre :stuck_out_tongue:

Aj teraz musis chodit nejako castejsie? Ze dat nejake veci na poriadok? Lebo osobne som tak musela, zo zaciatku som chodila kazdu chvilu aby vsetky kazy a vsetko sa dali do poriadku, akoze nebola to ziadna sranda, ale je to dobry pocit, ked vies, ze mas v ustach vsetko urobene tak ako ma byt.

To je ale ved dobre, lebo aspon sa ti to da vsetko do poriadku hned na zaciatku a potom budes mat klud :slight_smile:

caute, necitala som vsetky komentare, pretoze tu je toho dost, ale chcela by som sa opytat, ze ci ste teraz niekto menili stomatologa a ako to chodi, ci s tym nie je problem. do Bratislavy som sa nastahovala len skoro pred mesiacom a chcela by som si tu najst doktorov, nech nemusim zakazdym cestovat do Trencina kvoli nejakym osetreniam a takymto veciam.

je to uz nejaky ten cas, co som menila, priblizne takto pred rokom, ale teda myslim, ze sa nejako co sa tyka dostupnosti statnych zubarov nic extra nezmenilo :smiley: akoze je fakt, ze je to viac na zaplakanie, ale tak s tym my nic neurobime, osobne som zacala chodit do Pearl Dental, na zaciatku som si tam zavolala ci teda by ma vzali, dali mi termin komplexnej prehliadky kedy som tam isli, pozreli mi vsetko komplet zuby, dentistka mi urobila aj RTG kedze sa jej jeden zub nezdal a zacala davat do poriadku to, co moj predosly zanedbal :confused:

No to taku cestu by sa veru ani mne merat nechcelo, to uplne chapem, ze premyslas nad zmenou a zase nevies kedy co pride a neviem si predstavit, ze by si mala nejake bolesti a by si musela tam letiet.

aj to mi pomoze, potrebujem nejake informacie proste aby som vedela, co urobit ako sa zariadit, na koho sa obratit :slight_smile:
idem si pozriet tuto ambulanciu, co si mi napisala, ze kde sa nachadza, nie je problem sa tam dostat?

no tak nie, zeby som bola pohodlna alebo nieco, ale proste mi to pride neprakticke keby som mala pendlovat hore dolu a ked este aj nafta stoji, co stoji, tak mi to pride lepsi napad si najst niekoho tu v Bratislave, aj ked asi to jednoduche nebude, ale tak budem sa snazit :stuck_out_tongue:

vyskusaj sa informovat skor u sukromnych stomatologov, za seba ti mozem povedat, ze aj to bude lepsia starostlivost aj skor sa dostanes, aspon teda u mna to tak bolo, ked som si hladala a hlavne je to o inom, lebo ti venuje ten odbornik casu kolko si to osetrenie ozaj vyzadovat bude :wink:

tak by to malo byt, predsa len kazde osetrenie, kazdy problem si vyzaduje inu dobu a je dobre, ked s tym doktor aj rata ked objednava :wink:

Osobne som tak maminu dotiahla k zubarovi, az nakoniec si davala zirkonove korunky robit, akoze trvalo kym sa k tomu dostala, aby jej to urobili, aby sa to dalo, ale ta je taka rada dnes z toho, oplati sa venovat zubom cas.

preco si dala prave zirkonove? tie su dobre, co sa tyka zivotnosti, kvality a tak??