Dr. Natura - Colonix

Ja som mala neskutočné problémy s trávením,nadúvanie,zápcha ,sem do toho hnačka,no proste nekonečný kolotoč,z ktorého nebolo cesty von.Nebyť mojej veľmi dobrej priateľky-farmaceutky by so trpela doteraz.Doporučila mi Colonix-kompletný program.Priznám sa,bola som na pochybách,tá cena…No, verila som priateľke a dnes môžem povedať,že mala pravdu…Je tak úžasný a tak vľňeľmi sa dobre sa po ňom cítim,že premýšľam ,ako je to možné,že som bola doteraz zmierená zo svojím zdr.stavom a som šťastná,že som koonečne objavila to pravé,ktoré mi dodá skutočnú energiu.

Kde prosím ta vidis mohutnu reklamu??? Vlastnim telku ale ani raz ta ani len zmienka nebola

no SKOVALI sa do tvojej nevedomosti asi…
pekný deň

Takže je vhodné pred počatím užívať Colonix?Ale,čo keď už som tehotná a chcem ho brať?

Aj moja mama si ho chváli,veľa problémov ju konečne prestalo trápiť.Som rád,že je jej lepšie a v takomto prípade nepozerám na peniaze a kúpim jej ho znovu.

ano,colonix je vhodny aj pred otehotnenim aspon pol roka pred planovanym pocatim,Ja som toto tiez mala naplanovane :slight_smile:

Aj mne po Colonixe zázračne klesol cholesterol,lekárka bola až v šoku.že čo som robila!!Mala som totiž skoro rok vysoké hodnoty a nešli vôbec dole.,no bolo to hrozné,chodiť na kontroly a vždy mať šok z toho,že prečo mám tak veľa,keď nič ,čo podporuje vys.cholesterol nejem.No a lekárka ma zo začiatku samozrejme podozrievala,že ma to asi príliš netrápi.Kooonečne som v pohode,stojí to za tie peniaze.

Ja tiež neviem, aká mohutná reklama, kde? Veď je to smiešne…zopár ľudí v dobrej vôli vyjadria svoj názor na Colonix a vraj je to mohutná reklama (tá je o niečom inom, si myslím)
PS:Inak, Colonix schvaľujem aj ja.

Aj ja mám pozitívnu skúsenosť s Colonixom. Náhodou som dnes natrafila na toto fórum a je tu veľa rôznych názorov. Moja skúsenosť s Colonixom je tá pozitívna. Ako píše jeden autor, ku Colonixu by sa mali vyjadrovať len tí, ktorí s ním majú osobné skúsenosti. VŠETKO OSTATNÉ SÚ LEN DOHADY!!

Ano, moje řeč, vždyť je to logické, jen když máte s něčím své vlastní zkušenosti, potom jste si jisti tím, co a jak účinkuje zrovna na vás. Dohady o tom, že to něco je zas blbina, to je jen chvástání do větru.

Ahoj, chcela by som vyskusat Colonix po prvy krat a neviem ci bude stacit mesacna kura alebo zacat rovno s troj-mesacnou. Uz v poslednom rocniku vysokej skoly som zacala mat problem s vyprazdnovanim, mavam aj 4 dnove zapchy. Skusky, stres, hrozna studentska strava, kava aj 3krat denne. Problem pretrvava az do teraz, uz som rok po skole a citim sa stale plna, neopustim toaletu s pocitom, ze je vsetko von. Som nervozna, unavena akosi bez energie a to som jej mala kedysi na rozdavanie. Nie som na tom prave financne najlepsie, tak sa pytam, ci bude stacit na zaciatok mesiac. Dakujem.

Myslím, že jeden mesiac pre začiatok stačí, len treba piť veľa obyč. vody z kohútika (lepšia je filtrovaná, napr. cez vodný filter zn. Brita) presne podľa inštrukcií. A doporučujem odhadnúť lúhovanie toho Clri čaju, lebo je odporúčané lúhovať cca 2 min., ale ja som musela aj 20 min. Po dobratí sa (aj cez) sa človek cíti neskutočne dobre a čisto. Zmenila sa mi aj psychika, je to zrejme tým pocitom ľahkosti a čistoty.

Colonix už jen z těchto důvodů je velice prospěšný -cituji: “Oslabené a špinavé tlusté střevo se nám okamžitě ukazuje na stavu naší dýchací soustavy a na naší imunitě, takže pak často chytneme kdejakou virózu! Je to také základ našich alergických potíží! Párovým orgánem tlustého střeva jsou totiž plíce a vše, co s nimi souvisí. Veškeré nemoci, které se nám objevují v oblasti horních dýchacích cest mají původ ve střevu! Teď je vám tedy již naprosto jasné, proč antibiotika nemohou vyřešit nemoci horních cest dýchacích, naopak přispívají k jejich stálému opakování. Ano, vytlučou nám totiž náš acidophilus ze střev, tam se po ukončení ATB terapie následně přemnoží nepříznivé ostatní mikroorganismy a ty přecházejí po sliznicích nejen do okolních orgánů, ale také oslabují naše plíce a vše, co s nimi souvisí! Takže rýma je vlastně hlen, mající svůj původ ve střevě - obvykle hlen z mléčných výrobků. Často stačí si „odhlenit“ střevo a přestat jíst mléčné výrobky a už nikdy mít rýmu nemusíte! Očistou tlustého střeva se můžete zbavit všech nemocí, které vás potkávají pravidelně na podzim a na jaře - všech nemocí horních cest dýchacích a viróz, protože vaše imunita bude silná. Když střevo zbavíte jedovatých nánosů, pomůžete mu lépe pracovat, lépe filtrovat živiny a tak posílíte svůj pasivní obranný systém. Proto vás pak nepřemůže každý bacil, který poletí kolem vás. Všichni, kdo mají na podzim nebo na jaře potíže s dýcháním jakéhokoliv charakteru (kašle, rýmy, suchá sliznice, …), MUSÍ začít očistou tlustého střeva!”

Colonix som zacala uzivat hned, ako mi doslo, ze sa inak z tej mojej slabosti a unavy nezbavim. Colonix som mala uz skoro pol roka v skrini a nie a nie sa dostat a dotlacit k tomu, ze ho konecne otestujem. Ale teraz s postupom casu musim povedat ,ze je to isto kvalitny vyrobok, aj ked na nase vseobecne pomery mozno drazsi, ale stoji za to.

Ahoj Mirka, dnes mam predposledny den mesacnej kúry a mozem ti len odporucit vybrat tuto kuru, vsekto co sa pise o Colonixu je pravda. Prve tri dni sa budes citit velmi zle, hlava ta bude boliet neskutocne, ale to je tym, ze nas organizmus je velmi zaneseny. Potom pride ta ulava, ja sa citim teraz vemi dobre a budem tuto kuru opakovat aspon dvakrat rocne, oplati sa. Pozdravujem ta, Silvia.

Asi zlý liečiteľ, keď nepoznáte ani základne info, nariadiť 4 litre harmančeku len tak? Ooo to snáď dvadsať rokov dozadu mohlo byť radou.

Uvažuj! Sú to vyhodené peniaze, vláknina, kvapky, čaje, lieky - toto vsetko ťa výde na pár stoviek.

ako je to teraz po tom uzivani pomohlo to naozaj nemas problemy ? dakujem

Len pre zaujimavost v USA stoji 3 mesacne balenie COLONIXU 189 USD co je v prepocte pri sucasnom kurze dolara asi 3.591,-Sk. Navyse ho poslu aj na Slovensko za 40 USD. Nie je to divne, ze ten isty produkt sa u nas predava za 6.390,-Sk co je takmer dvojnasobna cena???

No samozrejme, veď na Slovensku sa každý potrebuje ihneť nabaliť.