Epilácia laserom

Je to pravda, ja som po epilacii laserom a hned na uvod mi povedali ze cca 6 ttyzdnov sa nesmu trhat od korienka iba pristrihovat pripadne oholit. Inac laser nezachyti presne korienok a musi sa epilacia robit viac krat. Ja som uz bola 5x a este tam musim. Ale ja som mala toho vela. Pocula som ze vela babam to nepovedali lebo potom tam prides castejsie a oni maju viac vo vacku. Ved je to byznis. A poriadne drahy. Spytaj sa doktorky na podrobnosti. Inac na stranke chirmed je to pekne rozpisane. Drzim palcek aby si sa toho zbavila.

ahoj, mohla by som sa spýtať, koľko by ten krém stál. Ďakujem

Chcela by som sa spýtať na približnú cenu epilácie nôh a v oblastí bikín…Ďakujem :slight_smile:

ahojte ja som bola na epilacii v INTERKLINIK, mila pani doktorka aj asistentka, vsetko v poho vobec to nebolelo ak si niekto vydrzi depilovat nohy tak toto zvladne tiez,druhe sedenie tam maju zdarma a po 4-5 sedeniach uz vidiet efekt…odporucam pozrite si aj stranku, ceny su uplne v pohode

Zdravím,
tiež mám v zámere navštíviť nejaké to “epilačné centrum” :slight_smile: najlepšie v okolí Prešova. [zatiaľ som nič také nevygooglila]
Je tu síce mnoho názorov, no žiaden priamy link, či adresa. tak keby predsalen niečo …
budem vďačná :slight_smile:

mám v umýsle vydepilovať kompletne celý intim, tak som zvedavá ako sa má pri tomto postupvať. Nikde nai štipka informácie … :slight_smile:

mojim problemom je teraz ako som mu nevedel pomoct…nevedel presvedcit…nedokazal prehovorit…

tak chod do fora, kt. sa vola “ako sme nevdeli pmoct, ako sme zlyhali” a nie do fora ktore sa vola Epilacia laserom …

smrt je prirodzeny jav, smutny, bolestivy tiez …
ale to neznamena, ze sa teraz zastavi cas a vsetci pozostali budu naveky zit smrtou inych.

hallooo takto to tu nefunguje.) vela zdaru, asi si naizaj zlomeny …

v okoli PO pokial viem, nie je ziadne zariadenie poskytujuce laserovu epilaciu. najblizsie je v KE http://www.chirmed.sk/epilacia-depilacia-laserom

treba sa objednat telefonicky na konzultaciu. vsetko podrobne vysvetlia

uhol pohladu,
ako mozete porovnávať odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia, či už je to z roztopaše alebo z nutnosti so smrťou takmer nevyliečiteľného človeka?

neviem presne ako to nazvať, pretože s takýmto niečim som sa ešte nestretla … hádam obmedzenosť? alebo OT ako Od Témy ?

a čo deti umierajúce na hlad? HIV?
globálne otepoľovanie, nukleárne zbrane …
a kopa iných problémov,

máme žiť záležitosťami, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť ?
nie dakujem toto nechám radšej na Vás, činnte …
alebo
chodte sa prejsť ,) zapíšte sa na katechizmus, skauting, greenpeace
whatever …

vďaka :slight_smile:

ahoj mohla by si mi napisat na mail nazov toho krem aj kde ho dostanem na slovensku… a pribliznu cenu fakt by mi to velmi pomohlo…dakujem pekne

xcela by som sa spytat na ten krem pre zosvetlenie chlpkov ci ho dostanem aj na slovenksku a hlavne ako sa vola a kolko stoji? prosim napsite mi velmi by mi to pomohlo… dakujem

prosim Vas napise uz niekto nazov kremu na odfarbenie a kde ho dostat?dakujem

no pokial viem ja, tak je aj v PO , sabinovska 78- COSMODERM

…a maju tam urcite laserovy pristroj? lebo ak IPL pristroj, tak to su zbytocne vyhodene peniaze…

ahoj.prosim ta,mohla by si mi na mail poslat nazov toho kremu alebo kde by som ho mohla zohnat.Je to velmi surne.mozes sa prosim ta cim skor ozvat.velmi pekne dakujem.josephine

ako sa vola krem a kolko stoji

Tak, dnes som podstupila epilaciu laserom (predkolenia), som zvedava, nakolko to boli/budu vyhodene peniaze, ale efekt by byt mohol ,kedze mam tmave chlpy…Spredu na pistaly mi dali ladovy obklad. Boliet to boli, ale len na niektorych miestach…tam kde je kost, cize na tej pistale a potom este dole, okolo clenka. Inak je to v poho:)Takze u mna bolest nie je faktor, pre ktory nie, jedine tie financie…ale snad to zabere:D

v ktorom centre si bola?

ahoj…absolvovala som uz par sedeni,asi 6 a mozem povedat,ze je to v poho…samozrejme ,ze to trosku boli,ale da sa to v poho vydrzat…a naozaj to funguje,len treba byt trpezlivy a necakat zazrak ihned…takze hura do toho, budes spokojna…ja som urcite;)

ahoj.chcem sa len opýtať či sa už ten zosvetľovací krém dá kupiť aj na slovensku…díky…ema