Epilácia laserom

No ja neviem,ja mam korienky svetlé a poslali ma na IPL a je to výborné.Treba viac sedení,ale zase to stoji menej.

Ahojte. vie mi niekto poradit? Mam trosku viac ochlpenia nad hornou perou, na brade, pod krkom ako by zena mala mat. Rozhodujem sa podstupit epilaciu laserom. Doteraz som si ich odfarbovala, ale vadi mi to tak ci tak. Doktorka z epilacneho centra na Mojmirovej v Kosiciach mi povedala, ze epilacia bude trvala, aj napriek tomu, ze mam trosku viac muzskeho hormonu. Ze bude len potrebne proceduru viackrat opakovat. Ma niekto podobny problem, podstupil epilaciu laserom a naozaj je to trvale?. Nechcem vyhodit peniaze a efekt ziadny. Dakujem.

Vie mi prosim niekto povedat ci je ucinnejsia epilacia laserom, alebo elektrickou ihlou?..rada by som to vyskusala…ale bojim sa ze to nezaberie…ani jedno…tiez som pocula ze tieto zakroky mozu narusit pigment a mozu ostat flaky…ma niekto takuto skusenost?..a inak som prave pozerala stranku Chirmed a maju dake zlavy na epilaciu vybranych oblasti…:slight_smile:

Krém na zastavenie rastu chlpov:
http://www.veglegesszortelenites.hu

Viem to zohnať za cca 1900Sk

ak nefunguje link v mojom prvom príspevku skuste tento:http://www.veglegesszortelenites.hu/szlovak/default.asp?oldal=9&vid=11

súhlasím,so svetlými chlpkami a zmiešanými do šediva je podstatne lepšie IPL,laser je len na tmavé chlpky.

Ten krém sa volá Jolen

Ten krém na odfarbovanie chlpkov sa volá Jolen, vraj je najpoužívanejší v Anglicku

ahojte ženy:)tak kedze aj ja mam problemy so škaredými chĺpkami a pátram po odfarbovacích krémoch pohrabala som sa na nete a poskytujem vám názvy stránok kde nájdete tva typy krémov na odfarbenie chĺpkov. takže prvá je svetzeny.sk,kde nájdete krém s názvom DEPILISSIMA CREMA DECOLORATE a tá druhá stránka je afucosmetic.com kde je krém na odfarbenie chĺpkov na tvári…ak môžem tak doporučujem krém jolen,ktorý si môžete objednať cez internet. mne ho doniesla známa z anglicaka a môžem potvrdiť jeho účinnosť.chĺpky sú po ňom prirodzene biele a nie žlté a k tomu si môžte podľa času aplikácie korigovať svetlosť chĺpkov.dostala som ho nedávno a chystám sa s ním do lekárne na jeho ukážku a s prosbou aby ho objednali…tak dúfajme že sa nám už objaví aj na slovensku…milé dámy budem vás informovať o mojom úspechu integrácie tohot prípravku do lekárni:)držte palce…:slight_smile:

ahojte ženy:)kedže aj mna trápia škaredé chĺpky tak som sa pustila do hľadania krému na odfarbenie a našla som okrem spomínaného jolenu dve stránky kde uvádzajú iné krémy.prvá stránka je svetzeny.sk kde si vyhladajte krém s názvom depilissima crema decolorate. a tá druha je afucosmetic.com. krém jolen mi doniesla známa z anglicka a nieje ani drahý stojí niečo pod 4,50 euro,takže sa chystám navštíviť s ním lekáreň a skúsiť ho integrovať na slovenský trh…je prekvapujuco dobrý kedže chĺpky odfarbuje bezproblémovo a rýchle,pričom niesú žlté ale prirodzene biele…takisto si môžete tento krém objednať cez internet ale výde vás to na niečo pod 10 euro…ked sa mi podarí presvedčiť tety lekárničky na objednávku jolenu dám vám vedieť…takže držte palce:)))

No ako si pochodila v lekárni? Je vhodný ten krém aj na odfarbovanie chĺpkov v intýmnej oblasti? Vieš poradit aj nejaké farby na intýmne ochlpenie? Dakujem

prosim Ta, Lucka, nevies poradit ako objednat ten krem jolen co najlacnejsie? nasla som len zahranicne obchody kde je moc drahe postovne. pripadne nevies ho Ty sprostredkovat? a mas nejaku skusenost aj s tym kremom depilissima? velmi pekne dakujem za odpoved

Ahojte.ma niekto osobne skusenosti s depilacnym laserom?v BA som nasiel ponuku bud diodovy laser Mediostar alebo Lightsheer.asi to chce odbornika,ale kazdy si stoji za svojim laserom.dik m.

ja mam dobre skusenosti s Lightsheer v Chirmede.

Dobry den,chcela by som sa opytat ci sa uz da kupit ten krem aj na Slovensku???A nemate prosim nejake foto s jeho ucinkami(pred a po aplikacii kremu?)Dakujem

Ahojte ja tiež zarastam nad hornou perou. mam nadmerné množstvo testosteronu ale aj taj vyskusam epilaciu laserom.

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či niektorá z vás nepozná nejakú metódu odstránenia chĺpkov na prírodnej báze. Napr. potieranie chĺpkov niečim, aby sa zosvetlili. Vopred ĎAKUJEEEM.

prosím ťa nemáš viacej kusov toho kremu,žeby si dal poštou poslať?

Ahoj sa len chcem spytat ako si sa nakoniec rozhodla?podstupila si tu depilaciu na Mojmirovej?lebo aj ja sa tam chystam tak by som velmi rada vedela tvoje skusenosti
Dakujem jana

aHOJTE,PROSIM PORADTE MI,MAM HLPATY ZADOK,BRUCHO,SOM AJ PRI TOM OBEZNA ZENA.MAM 23ROKOV.