Epilácia laserom

Ahojte, z časti som si prečítala vaše príspevky. Nechcem nikoho strašiť ani zavádzať, ale mne epilácia laserom vôbec nepomohla. Trápia ma hlavne veľmi zarastené nohy a časté holenie či bolestivá depilácia mi už išli hore krkom. Tak som sa rozhodla že to skúsim, keďže jedno sedenie (nohy) stoja v KE 7500,- Sk a treba niekoľko sedení tak som sa rozhodla pre lacnejšiu variantu teda hornú peru a bradu, že aspoň vyskúšam či to funguje a ak áno tak vysolím aj pár desiatok tisíc za nohy. Po 8 sedeniach mi neubudol ani jeden chlp tak som to vzdala. Prišla som o 16000,- Sk. Neviem si vysvetliť prečo, keď každý hovorí, že to funguje. Možno nejaký iný problém v organizme, naozaj neviem, ale ja osobne NIKDY VIAC, boli to vyhodené peniaze.

Ahoj…ak si absolvovala 8 epilacii a ziaden vysledok…tak bude niekde problem…asi by som si na tvojom mieste nechala urobit hormonalne vysetrenie, ak mas nejaku poruchu, tak tam nepomoze ani najkvalitnejsi laser na svete… a co sa tyka laserov v KE, tak na to by som si dala velky pozor…neviem o tom ci existuje nejaky laser na svetle chlpky (pokial viem tak nie) a je rozdiel ci ide fakt o laser alebo IPL pristroj…Ja mam osobne vyborne skusenosti. Mam vyepilovane cele nohy, bikiny a podpazusie a nemozem si na nic stazovat…samozrejme, ze to nie je lacna zalezitost, ale stoji to za to…a 7500 Sk za cele nohy je trocha mala suma…nezda sa mi to…ja som platila 15000 Sk a potom som mala postupne zlavy…ceny v BA sa taktiez v tych najlepsich centrach pohybuju v cenach od 12000 do 15000 Sk …

ja taktiez Lightsheer v Chirmede

Ahoj…ak mas problem s hormonmi, nepomoze ti epilacia…mozno na kratky cas, ale pokial nebudes mat doliecenu hormonalnu rovnovahu, nove chlpy sa vytlacia znova…

no cele nohy za 7500 Sk je viac nez iste, ze je to epil. IPL pristrojom.su to vyhodene peniaze. epilaciou laserom by si bola urcite spokojna (samozrejme ak su tvoje chlpy tmavej farby). ja osobne by som na IPL nesla. ak mas zaujem, viem poradit epil. centrum v Ke a zabezpecit ti 5% zlavu z ceny kazdej epilacie. moj mail: delphia@atlas.sk

Ja som bola prvykrat na epilacii laserom asi pred mesiacom a urcite pojdem zas…Narocky som si neholila nohy,aby som videla co sa bude diat:o) Najskor sa zdalo,ze mi chlpky vyrastaju ako obycajne,ale ked boli asi 3mm,tak mi zacali postupne same vypadavat…samozrejme,ze nie vsetky,pretoze nie vsetky cibulky su v rastovej faze a znicia sa len tie,ktore su…Mam trosku stastie,ze mam oproti pokozky tmave chlpky a to je idealne na epilaciu.Nie je to bezbolestne,citite stipanie a aj to ,nie vsade…ja som napriklad v bikinovej oblasti necitila nic…:o)Stoji to vela,cele nohy+bikiny okolo 14 tisic,ale ak sa uz nebudem musiet holit…stoji to za to…:slight_smile:

ahojte chcem sa vas opitat ze to sedenie na odstranenie chlpkov na cele nohy stoji okolo 15000sk

ano

poprosim vie niekto ci sa da Jolen krem na zosvetlenie kupit aj na slovensku???

baby na epilaciu laserom chodite niekde ku kozmeticke alebo to mam hladat niekde na klinikach?.. dakujem

kvalitne epilacne lasery (nie IPL!!!) su v zdravotnickych zariadeniach-epilacnych centrach. musi byt garantom lekar! napr:
www.chirmed.sk

Ahojte,

Mate nejake skusenosti s laserom MeDioStar firmy Asclepion, ktory pouzivaju napr. v mediskine. Je to kvalistny laser, alebo spominany IPL

Lekári používaju aj IPL.Na biele korienky je lepší IPL,laser si s nimi neporadí.

Ahoj ja by som sa chcela spytat, ze v akom zariadeni si bola. Dik

ano, je to pravda.
ale na tmave ochlpenie jednoznacne je lepsi laser.

Ahojte mne začali volako rast chlpi na tvári strašne to vidno aj ked mi vravia že to nevidno je to dost vidno robia aj na tvárii odstranovanie chlpkov?som zufala:) je to strašne poradte mi:(

Pozor,nie na tmavé ochlpenie ,ale na tmavé korienky.Ked má niekto tmavé vlasy,korienky nemusia byť tmavé.

Q pises od veci.
tmavy vlas je za potreby na to, aby sa na jeho melanin naviazal laserovy luc a dostal sa tak do korena. ak sa ema na co laser naviazat (pri blond vlase), tak sa do korena vobec nedostane.
no a co sa tyka korena, ten je tmavy iba v pripade, ak je vlas v rastovej faze.a nakolko nie vsetky su naraz v rastovej, tak preto treba epilaciu opakovat. inac, koren ma 3 fazy: rastu, kludu a vypadnutia.

ahojte, chcela by som sa spýtať kde by sa dal objednať ten krém na zosvetľovanie chĺpkov? A je naozaj účinný? A koľko približne stojí aj s poštovným? A prosím odpíšte mi na mail. Ďakujem

Ahojte baby, ak na tu temu, tak len otázku - aka je epilacia laserom v oblasti bikin a čo to ca stoji??? diiiik