Epilácia laserom

odkial si?

mno aké odborne, sa mi to páči. dik

Ahojte.

Chodila som na laser…Za jedno sedenie som zaplatila 90 euro robili mi hornú peru bradu krk a prsia ,ale prve dva krát som bola nadšena ,ale v konečnom dôsledku som sklamaná nič moc možno mi vypadla 1/3 chĺpkov a ostatné sú také isté ak si to prerátate a mňe nedali ani po tretom krát zlavu pretože mi povedali ,že tam toho mám ešte veľa a bola som tam 6 krát to robí 540euro a neprišiel žiaden účinok…A to podotýkam ,že hormóny mám skontrolopvané a v poriadku …Kolegyňa tiež chodila a taktiež s tým nebola spokojná…Boli sme v Nitre…

Ja chodím na tie isté partie a ja som zatiaľ spokojná.

Ahoj vies ho zohnat?? ako sa vola?? ma s tym niekto skusenosti?JA by som si ho obiednal
Prosim odpiste mi DAkujem

ahojte, uz velmi dlho zvazujem trvale odstranenie chlpkov, ale dost sa bojim…:o( momentalne pouzivam vosky a zda sa mi, ze chlpky mi vyrastaju coraz rychlejsie :O(((
neviete mi PROSIM PORADIT, kam V BRATISLAVE by som mala zajst??? teda nejaku kliniku/centrum, s ktorym mate dobre skusenosti a hlavne vysledky!! nemam problem s bolestou alebo cenou, skorej mam hustejsie ochlpenie a potrebovala by som ozaj nejaky ucinny zakrok :o/
ja viem, ze kazdy sme individualny aj ohladne uspesnosti procedury, ale velmi by mi pomohlo taketo odporucanie, kedze mam z tych nekonecnych chlpkov uz miernu psychicku traumu…VELMI PEKNE DAKUJEM za pomoc

dagica osobne Ti viem odporucit laserove pracovisko Chirmed na Zamockej ulici. pani Matuškovu. budes spokojna

dakujem Lesia, toto bolo jednym z kandidatov, tak dufam mi tam pomozu :o)

ahoj… a v akom centre si bola ty, ak sa môžem spýtať? a je lepší laser, alebo IPL??? Dakujem za odpoveď

A v akom meste si bola? A koľko to tam stálo?

Vyzeram ako broskyna… je to straŠNE NAJPRV SOM BOJOVALA S akne a tie som vyliecila pomocou roaccutane… ale teraz mam chlpky a su moc vidno na tvari je to strASNE co mam s tim spravit mam riiadne debky pomožte mi… porism,Ako to mam vyliečit prosimmm co mam spravit s chplkami na tvari je to moc vidno :frowning:

Nevieš, či sa dá tento krém kúpiť v Rakúsku?

chcela by som sa spytat, kde sa da ten krem jolen kupit??? dakujem

Ma niekto z vas skusenosti s pouzivanim dellisima je to dobry krem?? alebo je jolen este lepsi a kde ho mozem kupit?? dakujem

ahojte,
chcel by som sa opytat na ten krem,ktory zosvetluje chlpky-neexistuje nejaky,ktory tie chlpky aj riedi?ze by som najprv jednym kremom chlkpy zriedil,a druhym zosvetlil…ak viete nieco o tom preriedovaciom,dajte vediet prosim,ten zosvetlovaci uz mam…a este som sa chcel opytat…ta cena za laser (cca 300 eur a viac) je za 1 SEDENIE? ALEBO za CELU pROCEDURU??? diik moc za odpoved:)

Odporucam www.chirmed.sk, ja som tam chodila na epilaciu laserom hornu peru a podpazusie, som velmi spokojna. U mna boli viditelne zmeny horna pera uz po 5 sedeniach a podpazusie po 4. Kazdy clovek je iny,takze niekomu treba menej niekomu viacej.

ahoj
ja som si dala v Zurichu ten laserovi zakrok a fakt to funguje…lenze musis byt opatrna komu to davas robit!
Vela ludi si totiz kupia lacne laserove stroje ktore nefunguju tak ako by mali.A len tahahu peniazki…Musis ist za doktorom dermatologom, su ludia ktory ti mozu pomoct.Na kozmeticke centra never!Tieto stroje su prilis drahe aby si mohli dovolit neake kozmeticke studium.Vihladaj urceneho doktora dermatologa kt.sa s tim zaobera.

co sa tyka financovania pristroja, tak v tom problem nevidim. tak, ako vie lizing na stroj splacat lekar, tak to vie aj kozmeticka.

kamen urazu je ale v tom, ze vykonne laserove pristroje potrebuju garanta- lekara. az tak moze kozmeticka ten stroj prevadzkovat.

ahoj ja mam ten isty problem aj som preto prestala s liecbou ale to akne sa mi zase vratilo, som zacala zase s liecbou a tiez sa mi robia tie biele chlpky na tvari, na licach a pod perou, tiez to vyzera hrozne:(kolko si po liecbe?mozno to zmizne samo,ale strasne sa tiez toho bojim, bud akne alebo chlpata:(

hej aj mne zacali rast chlpy na tvari … pri hornej pere … a dost to vidno … as velmi to vidno … hlavne ked si dam make-up … no bez make upu nikde nejdem … lebo si s snim zakrivam pehy … mam len 14 rokov … a nektory ludia si zomna robia srandu ze aby som sa isla oholit a podobne … velmi mi to vadi … prosim vas pomoste mi :frowning: