Gynekolog BA- Ružinov

@radiss no radšej by som to sem nepísala, predsa len je to súkromná záležitosť a nebolo by dobré, keby tu spomínam aj firmu v ktorej pracujem. Mala si pravdu. Bola som sa tam spýtať a povedal mi, že nie je problém ma zobrať. Ale že to budeme musieť nejako vymyslieť, keďže som tam roky nebola. Tak som zvedavá, ako to napokon doriešime

Zeimi jasné, máš pravdu. To ma ani len nenapadlo v tej chvíli, keď som ti písala správu. Aha, tak ale super je, že ťa chce zobrať aj napriek tomu že si tam roky nebola. To už nejako doriešite a myslím že aj dobre. On je ústretový a nechce ľudom zle

Zeimi áno, je to tak. Mne veľmi záleží na tom aby sme mali rodinu a aby sme boli aj zosobášení. Nemám rada, keď dvojica žije len tak na divoko. A inak vieš čo? Minulý týždeň som bola na ženskej preventívnej prehliadke a pán doktor Milly mi bez problémov predpísal lieky - antikoncepciu. Nemal žiadne výhrady. Bola som rada, keďže s nimi mám veľmi dobrú skúsenosť a iné som nechcela. On je inak super, ale to ty vieš, keďže k nemu tiež chodíš :wink: Musela som ti to ale napísať :wink:

@radiss áno, ja si vážim už len to, že ma zoberie a už ako sa dohodneme tak bude. Aj keby som si mala niečo zaplatiť, by mi to nevadilo. Veď uvidím
@macca tak to sú samé dobré správy od teba. Som ti to vravela, že on je v pohode a že v pohode aj predpíše lieky, pokiaľ sú také, že sa dajú. No chodím aj keď som u neho dlho nebola ale teraz si už budem dávať pozor aby som každý rok išla. Nechcem mať už takéto stresy ako som mala teraz

Zeimi ja viem, že si mi to hovorila. Ale tak vieš, pokiaľ som neskúsila, tak som len tak na 50% verila. Ako sa hovorí, dôveruj ale preveruj. Ale teraz už viem, že si mi chcela len dobre a že si mi poradila toho najlepšieho gynekológa v Bratislave. To ti verím, si sa bála, že ťa už naspäť nevezme, čo?

@macca áno, áno, tak sa to hovorí. Dobre si napísala. To som rada, že si to zistila aj na vlastnú kožu, že som ťa neklamala a že som ti radilo len dobrého lekára. Jasné bála a ešte ako. Neviem, čo by som potom robila. Lebo v Bratislave neviem už o nikom, kto by tam bol taký dobrý. Samozrejme, musela by som si niekoho nájsť, bez doktora ženského by som ostať nemohla, to je jasné

Zeimi nič iné ti nebude ostávať iba si keď tak zaplatiť, keď to bude potrebné. A už si u neho aj bola? Zase som zabudla, či si mi písala na kedy ťa objednali alebo si mi to vôbec nepísala? Ach, strašne rýchlo zabúdam:-/

@radiss ty myslíš, či som u neho bola na prehliadke alebo sa popýtať na tie veci? Lebo na tie veci, či ma znovu zoberie a tak, to som sa už pýtať bola. To ma zoberie. Lenže na prehliadku sa musím ešte objednať. Teraz som si všimla, že na ich stránke sa dá už aj online objednať. Tak skúsim cez to. To je super vychytávka:-)

Zeimi no ja som už mala na mysli, či si bola u nich na preventívnej prehliadke. O tom, že si im volala a že si sa bola pýtať na informácie viem. Automaticky som si myslela, že sa u nich aj objednáš. Nevedela som, že budeš takto čakať. Ale tak to je tvoja vec. Hej? Už to majú? Lebo mi sestrička hovorila, že to plánujú a ja som stále pozerala a ešte to tam nemali. Tak mi aspoň povieš, ako ti to vyhovovalo:-)

Zeimi to by si veru nemohla ostať. Možno ešte nejaký súkromný gynekológ je ale to by si musela veľa platiť a to máloktorá si môže dovoliť takého doktora. Takto doktor Milly je aj odborník a hlavne je aj ľudský a vie spraviť skoro všetky vyšetrenia pod jednou strechou. To je veľká výhoda. Máme šťastie, že sme jeho pacientkami a že si sa aj ty po dlhšej dobe k nemu vrátila:-)

Violita ahoj:-) Mesiac som tu nebola, lebo som bola odcestovaná, tak preto až teraz píšem. Normálne som musela hľadať od teba správu:-) Spýtala som sa a potom som si jej meno dala aj do googlu a vyhodilo mi zopár referencií ale neboli bohvie aké, tak som sa rozhodla, že k nej nepôjdem. Za to som sa stihla nakontaktovať na pána doktora Millyho. K nemu mám ísť v októbri, tak som zvedavá ako tam pochodím. Ale pevne verím, že dobre;-)

aluša a kdeže si bola, ak to nie je tajné?..baby tu diskutujú o sto šesto:-D…ale dobre že si ho našla a že si mi napísala…aspoň viem čo si vybavila a ako si sa rozhodla…úplne som ostala v šoku, že nakoniec tento doktor…ale dobré rozhodnutie…som ti písala, že aj ja k nemu chodím…potom mi napíš, ako dopadlo vyšetrenie u neho, som zvedavá, čo budeš hovoriť…

@radiss teraz pomaly všade musíš čakať aj u iných doktoroch ťa len objednajú a musíš ísť až v ten daný deň na prehliadku. Tak aj u neho to tak funguje. Už teraz keď pozrieš, tak to tam budú mať:slight_smile:
@macca áno, to si pekne napísala. To veru máme šťastie:-)

Violita na služobnej ceste som bola a mala som veľa roboty, takže som vôbec nemala čas chodiť na internet, iba pracovné veci som riešila. A ja tak isto ale z toho, že berie nové pacientky. Lebo nie každý chce zobrať. Jasné, potom ti píšem:-)

Zeimi áno musíš čakať ale keď ty si mi nenapísala, či si už objednaná alebo čo, tak som ostala zmätená. Videla som to tam a už najbližšie keď sa budem objednávať tak cez toto. Bude to aspoň rýchlejšie len dúfam, že to budem vedieťť :slight_smile: :slight_smile:

alusa to chapem, na sluzobnych cestach malokedy je cas aj na sukromne veci…mas pravdu, nie kazdy ale on este ano…okrem teda tehotnych, tych nechce brat lebo tych ma vela a nestihal by uz nove tehulky…som zvedava, budem cakat na tvoju odpoved:-)

Violita som rada, že chápeš ako to chodí na služobkách:-) Tak s tehuľkami má aj viacej roboty aj častejšie kontroly, takže rozumiem jeho postoju. Dám ti vedieť, toho sa báť nemusíš;-)

alusa, kto to zazije, tak to chape…:slight_smile: okey, budem cakat na spravu od teba…:wink:

@radiss to vážne som ti nenapísala? Ja som bola v tom, že som ti to písala. Som objednaná, veď tento týždeň tam idem, vo štvrtok:-) Ale budeš to vedieť, vôbec to nie je komplikované. Kľudne ak budeš mať nejaký problém mi môžeš napísať. Ja ti to vysvetlím;-)

Zeimi no asi si chcela napísať ale si zabudla. To už teraz? Vlastne dnes je štvrtok, už to máš teda za sebou. Ako sa ti páčilo vyšetrenie u nového doktora? Pochváľ sa, hm? A ďakujem ak niečo niekedy nebudem vedieť, tak sa obrátim na teba;-)