Gynekolog BA- Ružinov

@radiss prepáč, že zase odpisujem s omeškaním len ja sem vôbec nechodím :frowning: Bola som už u neho a všetko bolo super. Sestričky sa chovali milo a všetko mi pekne vysvetlili. Bolo vidno, že im záleží aby sa pacientka cítila dobre. A pán doktor? Ten bol tiež skvelý, taký pohodový človek. Aj sme sa trošku nasmiali :slight_smile:

Violita píšem ti správu, tak ako som sľúbila. V pondelok som bola na vyšetrení u doktora Millyho. Veľmi dobre všetko dopadlo. Až som bola sama prekvapená, že som ani nečakala dlho v čakárni na vyšetrenie a že jeho sestričky sú také milé osôbky a on taktiež. Dobre som spravila, že som prestúpila k nemu!

alusa, som rada, ze si na mna nezabudla a ze si sa ozvala :-)…potesila ma tvoja sprava :wink: a uz ti len zaprajem vela zdravia a vsetkeho po com tuzis… :slight_smile: :wink: Ahoj :wink:

Zeimi to je v pohode :wink: Som rada, že sa ti páčilo a že všetko prebehlo v poriadku. Predpokladám, že si ani dlho nečakala, že? A výsledky si mala dobré? Už len to mi napíš a nebudem ťa už viac otravovať. Rada si tu písmenkujem s babami, preto sa tak vypytujem :wink:

@radiss nie nečakala som dlho, možno nejakých 15 minút a hneď ma sestrička zavolala do vnútra aby som sa prezliekla a následne som išla k doktorovi. Našťastie som mala aj výsledky dobre :slight_smile: :slight_smile: V pohodičke, mne to nevadí, že mi píšeš. Tiež sa rada porozprávam no nie stále mám na to čas

Zeimi paráda! Takéto dobré správy ma vždy potešia :wink: Veď jasné chápem tomu. To iba ja mám takú robotu, že sem tam môžem odbehnúť aj sem kuknúť :smiley: :smiley:

@radiss aj mňa to potešilo, keď som tam nestrávila pol dňa ako u predchádzajúceho gynekológa :slight_smile: :wink: A kde pracuješ, ak to nie je tajné? Mne sa často nedá ale napríklad dnes mám menej roboty, tak preto som išla aj sem kuknúť :slight_smile:

Violita nemohla som na teba zabudnúť, keďže ty si mi ho poradila! Aj ja tebe prajem to isté, si veľmi zlatá a ochotná baba. Zostaň taká aj naďalej! Maj sa pekne :wink: :slight_smile:

Zeimi pracujem v stavebnej firme ako administratívna pracovníčka. My máme stále roboty dosť ale keď si potrebujem aspoň na 5 minút oddýchnuť tak idem sem kuknúť a prečítať si, čo tu je nové :wink: Ako aj teraz :smiley: Hlavne o ten ušetrený čas ide u tých doktorov. Aj mňa to najviac teší, keď nemusím dlhé hodiny čakať na vyšetrenie ale hneď ma doktor Milly zoberie, ako som aj objednaná :wink: Je to riadne výhoda!

pekný deň, mohla by som sa spýtať na vaše názory na doktorov 1. Denis Milly a 2. Dalibor Predajňa. sú tu nejaké baby, ktoré sú ich pacientkami? aké máte skúsenosti?

Vitaj, medzi nami :slight_smile: :wink: Pisem ti preto, lebo mam skusenosti s panom doktorom Millym. S tym druhym, na ktoreho sa pytas nemam, kedze uz dlhe roky mam za gynekologa Millyho. No na neho ti ani nic zle neviem napisat. On je fajn clovek, super odbornik a jeho sestricky su zlate baby, ktore su na mna mile a poradia mi vzdy, ked nieco potrebujem. Aj vybavenie ma velmi dobre, skoro vsetky stroje na jednom mieste. Ako mne sa u neho velmi paci!

ďakujem veľmi pekne za privítanie. si zlatá! :slight_smile: vďaka aj za tvoju reakciu na pána doktora. vieš mi povedať, či berie nové pacientky a aký postup je, keby som sa pre neho rozhodla? samozrejme počkám ešte do januára, či sa nejaké ženy neozvú a potom sa rozhodnem ku ktorému začnem chodiť. viac skúsenosti, lepšie rozhodnutie. tak píšte baby pls!

@radiss treba si sem tam aj oddýchnuť, dobre robíš :wink: :slight_smile: Hej, to máš pravdu. Lebo u niektorých je to hrozné, ako napríklad u kožného. Tam večne čakávam aj 5-6 hodín :frowning: :frowning: Aspoň jeden doktor, ktorý berie na objednaný čas pacientky!!

:slight_smile: Pokial viem, tak by mal este stale brat nove pacientky, no neberie uz tehulky, lebo tych ma velmi vela :frowning: A postup? No treba si bud vytlacit alebo si ist k nim do ordinacie zobrat vymenny listok, na zaklade ktoreho tvoj doterajsi zensky lekar posle tvoj zaznam jemu a on ta zaeviduje. Nie je to nic komplikovane. No najprv by som zavolala do ordinacie aby o tebe vedeli, ked sa teda rozhodnes.

tak tehuľkou neplánujem byť najbližšie štyri roky, takže relatívne by som k nemu mohla prestúpiť, že? či on berie už vyslovene len staršie dámy, ktoré už majú všetky pôrody za sebou? a vlastne, ktovie či aj ďalšie dieťa budeme mať, keďže aj toto prvé dlho trvalo, pokiaľ sa podarilo. ďakujem ti veľmi pekne aj za postup. budem tam samozrejme po sviatkoch volať.

Som sa ta chcela ist spytat, preco nechces dietatko ale ked som si docitala celu tvoju spravu, tak som pochopila. Mas obavy z toho, ze? V tomto pripade si myslim, ze by ta pan doktor Milly zobral za svoju pacientku. No to len tipujem. Najlepsie bude, ked k nim do ordinacie pojdes osobne a spytas sa. Budes mat 100% istotu!

Zeimi tak dlho čakavaš u kožného??? To by som nevydržala, keby tak dlho mám čakať, tak by ma asi porazilo! Tam ale nechodíš často, či? Presne a mali by si z doktora Millyho brať aj iný príklad!!!

áno mám a veľké :frowning: :frowning: preto sa bojím aj snažiť o ďalšie bábätko. už som s tým asi aj zmierená, že budeme mať len jedno. hej, nad tým som aj ja začala uvažovať, či to nebude lepšie riešenie sa tam ísť spýtať osobne, ako riešiť to cez e-mail alebo telefonicky. idem kuknúť aké majú ordinačné hodiny.

@radiss áno, tak dlho ale u neho to je normálka, že sa tak dlho čaká na vyšetrenie. To tam idem len vtedy, keď viem, že mám dosť času na vysedávanie a nič nerobenie. Chodím tam iba tak raz za rok, keď potrebujem aby mi predpísal mastičky a tabletky na pleť. To by si veru mali! On je super príkladom pre všetkých!

Ale hore hlavu, mozno este budes mat viacej deti. Nemozes to hned takto zahadzovat, treba verit, ze sa vam este podari aj dalsie dietatko splodit! Ja tomu verim!! Osobne si myslim, ze by to bolo lepsie. Ale je to na tebe, ako si to poriesis…