Gynekolog BA- Ružinov

Tak ty povodne nepochadzas z Bratislavy? Doteraz si kde byvala? Taketo problemy trapia vacsinu bab ale neboj, ked zacnes chodit k dobremu doktorovi a da ti spravne lieky, tak tieto bolesti ustupia. U mna to bolo tak isto, tiez som mala velke problemy a potom nastastie mi dali lepsie lieky a ulavilo sa mi a uz odvtedy je to dobre. Konecne uz tak netrpim…

Arula nie, doteraz som bývala v Trnave ale kvôli práci a kvôli môjmu priateľovi som sa presťahovala do Bratislavy. Nebavilo ma to stále chodiť za ním alebo on musel za mnou. Takto tam spolu bývame a je to o veľa lepšie. A aké lieky ti dal? A ku komu teda chodíš? Bola by som rada keby si mi napísala nejaké informácie aby som vedela. Lebo fakt neviem kde hľadať. Na internete je tých ženských lekárov strašne veľa a neviem ktorý je dobrý

to máš pravdu, že je tých lekárov dosť ale len málo ich je dobrých…lebo podľa môjho názoru ženský doktor by mal byť v prvom rade dobrý odborník…mne tiež dlho trvalo, pokiaľ som takého našla…ktorý mi aj po ľudskej aj po odbornej stránke vyhovoval…je to v dnešnej dobe dosť ťažké…ale mala som šťastie pri tomto aspoň…

Tak to uplne chapem. A uz dlhe obdobie si so svojim priatelom? Fuha to si uz nepamatam ako sa volali tie lieky. Ak sa bude dat, tak ked najblizsie pojdem na kontrolu tak sa spytam. Lebo uz som ich douzivala a obal z nich som samozrejme hned vyhodila. No momentalne chodim k doktorovi Millymu. Mne ho poradila znama a aj tu som si citala, ze baby ho vychvaluju a povazuju za dobreho odbornika tak som skusila a je to fakt, je v pohode a zatial som rada ze k nemu chodim. Lieci ako najlepsie vie:-)

Nenašla som tu inú tému, kde by sa rozoberali gynekológovia v Bratislave. Síce toto je Ružinov, ale chcela by som sa spýtať, či nepoznáte aj nejakého dobrého gynekológa, ktorý by mal ordináciu v Petržalke? Nepozerala som si ešte vôbec na internete, či tam nejaký je ale ak je tu niekto, kto k nejakému chodí, budem rada ak mi napíšete. Vďaka

Arula áno, už sú to 4 roky čo som s ním. A to si myslím, že už je aj dosť a je potrebné sa niekam dopredu zase posunúť a preto sme sa rozhodli, že začneme spolu bývať. Aha, oki tak budem rada ak by si mi to zistila. Ale aj tak sú len na predpis tie lieky, že? Tá tvoja známa k nemu chodí už dlho?

Je to uz dost. Dobre ste spravili, ze ste sa posunuli dalej a ze ste zacali spolu byvat. Uvidite ako vam to bude klapat a po case treba uz aj svadbu zacat riesit a deticky. Ci to este nechcete? Zistim ti to hned ako to bude mozne. Ano samozrejme, su to lieky len na predpis. Takze aj tak ti ich bude musiet gynekolog predpisat. Hej, hej uz dlhsie. Neviem ale kolko presne. O tom som sa s nou nikdy nebavila

aluša a neskúšala si si vyhľadať gynekológov v Petržalke na internete?..skús si hodiť do googla a ten ti nejaký si myslím, že nájde…vieš, osobnú skúsenosť ti neviem dať…keďže aj ja chodím do Ružinova k doktorovi…iba čo viem, že kamarátka mi spomínala ešte nejakú doktorku a ona má tušim ordináciu v Petržalke…nie som si ale na 100% istá…ale zistím a napíšem, ok?

Nie nie cez google som vôbec nešla. Som skôr zástancom takýchto fór, že tu položím otázku a už ľudia, ktorý mi chcú poradiť tak mi napíšu a dozviem sa veľa krát viacej informácií ako cez ten google. A nemohla by si sa jej prosím spýtať na meno tej doktorky? A ty to ku komu chodíš v Ružinove?

Arula samozrejme že chcem svadbu a hlavne ja. Drahému by to bolo aj jedno ale ja jednoducho chcem nosiť jeho meno a aby aj naše deti mali jedno priezvisko. Veď možno budúci rok to začneme už aj plánovať. Ale tak s tým by doktor Milly nemusel mať problém, či máva takto problém predpísať lieky?

@Aluša s tebou si pisem aj v inej teme a natrafila som aj tu na teba, aka nahoda:-):slight_smile: To je sice pekne, ze si zastanca skor takychto for ale osobne si myslim, ze aj na google by si zistila mena doktorov, ktory ordinuju v Petrzalke a v Ruzinove. Skus, tych 5 minut ta nezabije:-)

@macca chlapom to je vždy jedno, my ženy sme skôr také, že chceme svadbu a podobné veci, pre nás to o veľa viac znamená.
Baby ale iné som chcela. Má stále doktor Milly ordináciu tam kde aj mal? Chodila som k nemu, len teraz už dva roky som nebola na preventívnej prehliadke a tak k nemu potrebujem ísť a popýtať sa ho či ma zoberie alebo je to veľký problém. Neviete v tomto poradiť?

Zeimi ordináciu má stále na ulici - Ružinovská 10 v Ružinove. Neviem či si pred tými dvoma rokmi bola tu alebo ešte v tej jeho starej ambulancií ale tu už je vyše roka, aspoň teda čo viem, čo k nemu ja chodím. Predtým vôbec neviem kde bol. A tak on je v pohode doktor, myslím že ti problémy nebude robiť. Jedine možno s tým, že poisťovňa nebude chcieť niečo preplatiť. Tak ale najistejšie budeš mať, keď sa tam osobne pôjdeš popýtať

aluša aha, tak to som nevedela, že ty to riešiš po väčšine takto…ale okey, beriem na vedomie…pýtala som sa tej kamarátky a ona že chodí k pani doktorke Filkaszovej, ktorá má ordináciu v Petržalke…kde presne to vôbec neviem ale to už keď chceš si vieš nájsť aj na internete…čo sa týka mňa, tak ja chodím k pánovi doktorovi Millymu…ale on má ordináciu v Ružinove, ako som už aj predtým písala

Violita fúha, to priezvisko mi nič nehovorí. Ale jedna baba mi už tuším spomínala, že chodí k tejto, tak sa jej skúsim spýtať aký má názor a či je dobrá gynekologička. Ďakujem ti za zistenie zatiaľ. Aha, ty chodíš k nemu. O ňom čítam samé pozitívne reakcie, on je dobrý odborník, čo?

@radiss chodila som k nemu ešte do starej ordinácie, preto teraz neviem, kde tú novú má. Ale už teraz približne viem, keď si mi napísala jeho adresu. Idem si to ale ešte presne kuknúť na mape, aby som tam potrafila. Chcela som sa ísť spýtať, či by ma ešte zobrali a ako by sa dalo riešiť to, že som nebola dlhšie na preventívnej prehliadke. Som zvedavá, čo mi povedia. Ďakujem zatiaľ za info:-)

Zeimi vidíš, hlava deravá, to mi mohlo napadnúť :smiley: Nevadí, aspoň sme si to ujasnili :slight_smile: Kukni aby si vedela, kde to presne je. Ale myslím, že nebudeš mať problém trafiť do ich ordinácie. Nie je nejako schovaná. Veď potom daj vedieť, čo ti povedali. Na toto som aj ja zvedavá. Budem aspoň vedieť, ak by sa niečo udialo a neprišla by som rok na prehliadku čo potom robiť

@radiss už som si to aj pozrela. Viem už presne kde to je a super je, že to ani tak ďaleko od práce nemám. Keď ma bude chcieť zobrať, tak si dám vyšetrenie na ráno a potom rovno z tade pôjdem do práce. Už len sa modliť aby som k nemu naďalej mohla chodiť. V pondelok tam zájdem, tento týždeň mi to už nijako nevychádzalo. Potom aj napíšem:-)

aluša ani ja nepoznám túto pani doktorku takže sa spýtaj jej, keď vieš, že k nej chodí…nemáš začo, veď som ti poriadne nič nezistila ale jednoducho nemám z kade…noo áno on je dobrý odborník…on mne ako doktor vyhovuje…

Zeimi tam niekde aj pracuješ? V ktorej firme? (samozrejme ak to tu nechceš písať, tak nemusíš, ja som len taká zvedavá :smiley: :D) Myslím, že budeš môcť. Veď keď si bola jeho pacientkou tak ťa snáď z evidencie nevyhodil. Možno si budeš musieť len niečo doplatiť. Veď uvidíš, čo ti povedia či už ti aj povedali?