Gynekolog BA- Ružinov

ďakujem ti vlaďa za tvoje slová, tvoje slová podpory mi robia veľmi dobre :wink: a snáď aj budeš mať pravdu, no teraz si užijeme to naše prvé a možno o pár rokov skúsim popracovať na druhom. rada by som prestúpila k doktorovi Millymu ale keď ešte premýšľame nad bábätkom, tak by ma asi nezobral. ale pôjdem sa tam osobne spýtať, aby som vedela

Zeimi obdivujem ťa, že vôbec chodíš k takému kožnému doktorovi. Zmenila by som ho hneď. Ja osobne na to trpezlivosť nemám a preto som aj išla k doktorovi Millymu, lebo ma nebavilo predtým u gynekológa dlhé hodiny čakať!

Chod sa miska osobne spytat, mozno by ta aj tak zobrali. Sice viem, ze uz tehulky moc neberu ale kedze ty momentalne tehulka nie si, tak mozno ta zoberie

vladík pôjdem sa spýtať, toho sa báť nemusíš. už som to mala na pláne minulý týždeň ale potom som si pozerala ich stránku a všimla som si, že od februára sú na inej adrese, že sa ich ambulancia sťahovala tak som si povedala, že tam behnem až koncom tohto mesiaca.

@radiss a tak chodím tam len raz za čas a to tam nejako pretrpím. Nemám ku akému druhému chodiť, tak nemám na výber. Veď jasné, gynekológov je viacej, tam sa dá vyberať ale pri kožných to je horšie!

Co su Miska? Prestahovany? Dobre vidim, co si napisala? To idem hned kuknut, netusila som, ze sa maju stahovat. A kde teraz akoze maju ambulanciu?

vladík áno, od februára pôsobia v inej ambulancii. všetko nájdeš na ich stránke napísané. tam majú aj adresu novej ambulancie, tak ti to sem nebudem písať. tam si to pozri, oki?

Miska samozrejme, nemusis mi to sem pisat. Nasla som to a odfotila som si to aj do telefonu, aby som ich vedela najst, ked tam pojdem. Lebo ja som schopna to dovtedy aj zabudnut :smiley: :smiley: Takto to mam pekne vsetko odfotene :slight_smile: :slight_smile: A nasla som na ich stranke aj fotky, to je uz ta nova ambulancia, ze? Vyzera to tam celkom dobre :wink:
2018-02-27_114143

ty si číslo vladík, to by ma nenapadlo si odfotiť do mobilu :smiley: :smiley: ale super, presne tento popis som mala na mysli aby si si prečítala. a pozrela si si aj fotky? aj tie tam majú zverejnené aby pacientky vedeli, ako vyzerá nová ambulancia :slight_smile: :wink:

Zeimi veď jasné, raz za rok sa to dá prežiť :slight_smile: :slight_smile: No mohlo by byť aj kožných a iných lekárov viacej, že? Aspoň by človek mohol meniť, keby nebol spokojný. A ozik ty si vedela o tom sťahovaní doktory Millyho??

Tak to ti dakujem Miska :grin::grin: Ale tak ja som na toto zvyknuta, skoro vsetko si takto stahujem a fotim aby som to mala ulozene a ked to potrebujem, tak to mam po ruke. To uz je taky zlozvyk :rofl::joy: Jasne aj tie som videla. Pekne to tam maju :+1::+1:

to bolo ale v dobrom myslela Vladka! :grinning::grin: veď na jednej strane to je aj dobré. ale tak ja mám stále internet v mobile, tak keď niečo potrebujem, tak si to hneď vyhľadám a nemusím mať plnú pamäť nepotrebných obrázkov :slight_smile: Že? Aj ja to hovorím, že veľmi dobre to tam vyzerá :wink:

Viem, ze si to myslela v dobrom, neboj :wink: To mas fajn, ja to tak nemam. Iba ked je niekde wifi, tak mam internet a preto si vsetko fotim :smiley: Ano, ano je to tam very good :wink: :slight_smile:

@radiss to by veru mohli byť. Viacerí by to ocenili! Ale tak celkovo je doktorov a sestričiek veľmi málo. Veď to stále dávajú v televíznych správach, že je nedostatok :frowning: Vieš čo, nevedela som ale dozvedela som sa. Kamarátka mi to hneď povedala, lebo ona sleduje ich stránku a ona u neho už aj bola v tej novej ordinácií, takže viem všetko :wink:

Zeimi to máš pravdu, je ich málo ale ani sa nečudujem. Pracovať v takých podmienkach a za taký plat, no nerobila by som to asi ani ja :frowning:

a prečo si nechceš dať internet do mobilu? myslíš, že by si to nevyužívala? moja sestra je tiež taká, že dlho, dlho nechcela a napokon sme ju prehovorili a teraz si to nevie vynachváliť. keď niečo potrebuje zistiť, len zapne dáta a už surfuje a do minúty to má zistené :slight_smile: veď na nej som sa smiala aj keď mi hovorila príbeh ako išla k doktorovi Millymu. ona že si nepozrela na nete, že je presťahovaný a že ho hľadala na starej adrese a že on nikde. tak zapla net, pozrela a až potom zistila, že on už je na Bajkalskej presťahovaný :smiley:

@radiss presne, to iste som povedala aj ja!!!

Nechce sa mi za to zbytocne naviac platit a ani to tak surne nepotrebujem. Ved ked si to tak vezmes, tak teraz je uz skoro vsade wifi a tym padom sa viem hocikde pripojit a zistit si veci, ktore potrebujem. Fakt sa jej toto stalo? Chudatko :smiley: :smiley: :slight_smile:

v tomto ťa chápem, vyšlo by ťa to viacej, keby si dáš aj internet a máš pravdu, teraz je to už všade, už je taká doba. áno, vážne sa jej to stalo :slight_smile: nevymýšľam si :slight_smile: no našťastie to dobre dopadla a pána doktora Millyho napokon našla :wink:

Presne a preto to nechcem! To ano, to je najdolezitejsie, ze ho napokon nasla. No pobavila si ma tym dost :smiley: :smiley: