Gynekolog BA- Ružinov

dúfam že nebudem vyrušovať ale chcela som sa vás spýtať, či by ste mi vedeli poradiť ženského lekára v Bratislave? už zo dva týždne volám, zháňam a nikto ma nechce zobrať :frowning: už som z toho trochu zúfala lebo sa bojím, že žiadneho sa mi nepodarí zohnať :frowning: a cestovať kopu kilometrov len kvôli doktorovi sa mi neoplatí :frowning:

@ninaa a doktora Millyho (o ktorom sa tu bavíme) si už vyskúšala? Aj ten ti povedal, že ťa nezoberie?? Lebo pokiaľ mám správne informácie, tak on by ešte nové pacientky mal brať. No ovšem ak ti nebude vadiť, že on ma ordináciu na Bajkalskej v Bratislave.

nie, tomu som ešte neskúšala volať lebo som na internete našla, že on je súkromný ženský doktor. nie je tak? u neho by som si musela všetko platiť, či? a tá Bajkalská by mi vôbec nevadila, keďže blízko tam aj bývam.

Ninka dovolim si ta oslovit, kedze som si vsimla, ze ti tu nikto dlhsie neodpisuje :slight_smile: Co sa tyka pana doktora o ktorom sa tu bavite, tak je pravda, ze je sukromny lekar ale ma so vsetkymi poistovnami zmluvy - to znamena, ze si neplatis vsetky ukony sama ale niektore ti preplaca aj poistovna. Aku mas poistovnu? Vseobecnu?

všimla som si, že tu niektoré baby dosť dlho odpisujú, asi sem nechodia až tak často:-/ ďakujem ti, že si sa ozvala:-) áno, mám všeobecnú poisťovňu. aj s nimi má zmluvu??

Ninka to je pravda, ze malo ludi sem chodi casto. Ved vidis, ani mne sa to nedari a to sa pritom dost snazim :frowning: No neda sa to proste popri praci a rodine. Ano, aj s nimi ma. Ma zmluvy s touto vseobecnou, potom doverou a unionom

v pohodičke, úplne to chápem a vôbec sa na žiadnu z vás nehnevám. nemôžem predsa chcieť, že keď si zmyslím a napíšem, tak akurát vtedy aby tu všetky boli a odpisovali mi. veď to je nereálne! vážne aj s nimi má? tak to je inak super. tým pádom by som si musela iba čo platiť, ktoré vyšetrenia?

@ninaa tak ako ti aj vlaďka už napísala, nebudeš u neho všetko platiť keďže má zmluvy s poisťovňami, ktoré niektoré úkony preplácajú

áno, áno už tomu lepšie rozumiem a je mi to jasné, že sa u neho neplatia všetky úkony. veľmi ma to potešilo :wink: :slight_smile:

Ninka tieto vysetrenia sa u neho platia, spravila som ti fotku z jeho webovej stranky, kde to ma vsetko napisane. Snad som ti to aspon trochu ulahcila tym, ze to tam nemusis hladat :slight_smile:
2018-07-03_160112

ahojte…ako tak pozeram, tak celkom nechapem, ci on objednava iba na presny cas a tym padom musi pacientka platiti 5€ alebo moze pacientka prist len tak hocikedy cez den a doktor ju vysetri a neplati?..vie mi to tu niektora z vas objasnit?..dakujem :slight_smile:

@mirihia to je prednostne vyšetrenie, ktoré si pacientka môže zaplatiť no nie je to povinnosť. ale poviem ti, že chodím k nemu už zopár rokov a vždy som sa objednala a aspoň som vôbec nemusela čakať. bola som na presný čas objednaná, prišla som tam a hneď ma zobrali. preto som si povedala, že radšej tých 5€ budem platiť.

zeimi… tak uz tomu konecne chapem… dakujem ti za vysvetlenie… ved hej, niekedy sa to oplati… viem ako to chodi u inych doktoroch… ved aj v pondelok idem na diabetologiu a uz teraz sa psychicky pripravujem, ze tam stravim cely den :frowning: …a mozem sa ta spytat ako prebieha u neho vysetrenie?..

jéééj, ty si veľmi zlatá, že si si našla čas a odfotila si mi to. síce som si to našla aj sama a popozerala som si to už ale tak aj iným dievčatám to v budúcnosti možno pomôže :wink: :slight_smile:

Tak ja mam casu dost, kedze mam fajn robotu :slight_smile: :slight_smile: :wink: Takto si ma predbehla? Vies o tom, ze to ale nie je pekne :smiley: :sweat_smile: Srandujem :smiley: :smiley: :joy: :grin:

tu iba toho jedneho gynekologa spominate baby? iny dobry v Bratislave nie je? tento je najlepsi? a ked je taky dobry, tak uz asi neberie nove pacientky, ze? ja sa len tak pre info pytam, kedze do Bratislavy by sme sa mali behom roka prestahovat. no este nie je vsetko iste ale uz predsa len si niektore veci zistujem aby som vedela co a ako.

Samozrejme, že sú v Bratislave aj iní gynekológovia ale žiadny nie je taký dobrý, ako je pán doktor Milly (aspoň môj názor). Chodila som k viacerým a tak to viem porovnať. Ale jasné, že každá žena má iní názor a každej vyhovuje iní prístup a služby. Treba len vyskúšať a potom sa rozhodnúť. A čo sa týka toho, či ešte berie, tak pokiaľ mám správne informácie, tak by ešte mal brať aj nové pacientky.

a ku ktoremu inemu si napriklad chodila? a ake vyhody vidis v porovnani s ostatnymi u tohto? som velmi zvedava, ospravedlnujem sa za to ale chcem si vsetko pozistovat radsej vopred, aby som bola na vsetko pripravena.

tieto otazky aj mna velmi zaujimaju lebo o tom doktorovi som vela dobreho pocula!:wink::blush:

áááno? a čože robíš, keď máš takú v pohode robotu? lebo ja v robote nič súkromné nestíham a sem chodím tiež len potajomky, keď mám obednú prestávku :smiley: :smiley: viem, ale dovolila som si to. snáď mi to raz odpustíš!