Gynekolog BA- Ružinov

Robim taku administrativnu pracu v jednej nemenovanej firme ale kedze to je taka mensia firma, tak tam nemam az tak vela roboty a tym padom si stiham aj svoje sukromne veci sem-tam riesit :wink::upside_down_face: Toho sa nemusis bat, ze by som ti neodpustila, uz sa totiz tak aj stalo :joy: A co uz si bola tento rok na preventivnej prehliadke u zenskeho???

oooha, tak to máš super robotičku, keď to máš takto :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: to u mňa nehrozí, že by som sa v robote nudila a mala čas aj na súkromné veci. iba fakt že sem-tam! hej, už som bola tento rok, akurát v auguste. prečo sa pýtaš?

Miliara mená iných doktorov sem radšej nebudem písať, keďže som s nimi nebola až tak spokojná. Snáď to pochopíš ale nechcem! Čo sa tých rozdielov medzi doktormi, tak medzi niektorými boli veľké a medzi niektorými len menšie. Ale najviac som videla rozdiel v tom, že žiadny gynekológ nemal tak dobre vybavenú ordináciu ako pán doktor Milly. On Vám vie všetky vyšetrenia spraviť na jednom mieste a ostatný Vás posielajú kade tade a to som mala potom vždy tak na celý deň. Ďalšia výhoda je v jeho sestričkách. On má veľmi milé a tí druhí gynekológovia mali také prísne a vôbec mi nesadli. Nerada som tam chodila už len kvôli ním! A doktor Milly mi nemá problém vydať recept aj keď som neni objednaná a to nemusím ani čakať. Takže veľmi veľa výhod má v porovnaní s ostatnými gynekológmi.

jasne, ze to chapem a respektujem tvoje rozhodnutie! ano? a ktore napriklad vysetrenia tebe uz robil? ved vacsinou len pozrie, spravi este sono zvnutra a skontroluje prsia, ci on ma iny postup?? :open_mouth: hej to verim, ze sestricky robia tiez vela! taktiez som uz zazila aj take, ktore boli uplne neochotne a tam sa potom clovek celkovo zle citi :frowning:

Ja viem a preto sa tam drzim rukami - nechtami :sweat_smile::rofl::relaxed: Len tak zo zvedavosti, ci to uz mas na tento rok s krku :slight_smile:

veď jasné, treba :upside_down_face::slightly_smiling_face: aj ja by som sa tak isto držala, keby som mala takú super robotičku ako ty :slight_smile: tak už vieš, že to mám za sebou. ty ešte nie??

Veď práve preto som ti napísala, že on má dve sestričky a obidve sú láskavé a milé a u nich sa vôbec nestretneš s takým prístupom, aký si tu opísala. Oni sú fakt ku každej pacientke milé a ochotné. Čo sa týka toho vyšetrovania tak áno, má taký postup ale tak tehotným robí aj 3D a dokonca aj 4D ultrazvuk ak si o to požiadajú. Samozrejme berú krv ak je to potrebné a rôzne iné úkony. Teraz ma ani všetky nenapadnú v tej rýchlosti :frowning: No pozri si ich na stránke, tam sa mi zdá, že to majú všetko vypísané.

to je vyborna informacia! on ma aj 4D ultrazvuk? wau :open_mouth: to som necakala, ze ma ambulanciu vybanu az tak dobre! idem si to hned pozriet, lebo ma to velmi zaujima. dakujem ti zatial :slight_smile:

Hej, má aj 4D ultrazvuk :slight_smile: Veď práve preto som ti napísala, že jeho ambulancia je brutálne vybavená. Keby som o tom nebola presvedčená, tak by som ti to ani nenapísala! Ale tak kukni si to a potom mi už konečno možno aj uveríš! :slight_smile: :smiley: Nie je začo, ak ešte niečo nebudeš vedieť, tak ti poradím aj keď neviem, či mi budeš veriť :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Aj ja uz mam nastastie vsetky preventivne prehliadky za sebou. Tento rok sa uz u doktoroch neukazem, uz mam toho dost!

baby tento rok uz mam za sebou aj ja preventivnu prehliadku ale chcela by som doktora vymenit. co myslite, kedy mam zacat hladat? nechat to az na buduci rok alebo sa posnazit este tento? co je lepsie? napiste ake mate skusenosti aby som vedela, co ma vsetko caka. prvy krat idem menit zenskeho doktora a tak neviem, aky je postup

evka byt tebou uz zacnem teraz hladat ale aj tak ta uz asi nikto nezobere, kedze koniec roka je dost tazky pre kazdeho. no uz si aspon mozes vyhliadnut nejakeho doktora, ktoreho by si chcela a hned v januari ist za nim. aj tak ti chvilu potrva pokial vyberies, pokial teda chces nejakeho lepsieho zenskeho doktora!

cítim, že si to písala tak nejako znechutene, čo si mala nejaké ťažkosti, že si musela viac po doktoroch behať? veď počkaj, za dva týždne je tu nový rok a môžeš začať odznova :smiley: :smiley: :smiley:

to mi je jasne, ze ma uz nikto nezobere, kedze je koniec roka a vsetci uz maju vsetko uzatvorene a maju najviac roboty. ale presne nad tymto som uvazovala, ze ked si cim skor najdem toho spravneho, tak od noveho roka sa mozem ist pytat a teoreticky od februara by som mohla zmenit, nie? asi kazdy doktor berie pacienta od noveho mesiaca, ze? chcem lepsieho a hlavne nejakeho odbornika, ktory mi v istych veciach poradi a pomoze!!!

hej evka, mas pravdu. v podstate by to tak islo, lebo vsetci doktori beru od noveho mesiaca. a nad doktorom Millym nerozmyslas? ved jeho ospevuju viacere zeny a je to dobry odbornik, hm?

Dobre citis! Velmi znechutene som to pisala, lebo koniec roka som stravila len behanim po doktoroch a cakanim v cakarni!:angry: Ved este doteraz mam jeden vysledok pre ktory si musim ist ale vobec sa mi nechce :frowning_face: Mala som problemy s chrbticou a rukou, tak som behala od jedneho doktora k druhemu. Vies ako to chodi, ked ti nikto nikde neviem nic zistit a len ta posiela tam a tam a tam…Ani nevrav, snad tento rok to bude lepsie!

no mňa nedokáže nikto oklamať, hneď som tušila, že s tebou niečo nie je v poriadku :slightly_smiling_face: našťastie to nepoznám, keďže som nikdy nemala taký problém na ktorý by mi nevedeli prísť. ale verím ti, že to muselo byť hrozné :confused::pensive:

nad nim som este nestihla rozmyslat, kedze nemam o nom este vela informacii. ak mas cas a chut, mohla by si mi o nom nieco napisat, hm?

ak nemas o nom vela informacii, tak si staci precitat celu tuto diskusiu a budes ich mat dost veeela. alebo si natukaj jeho stranku gynekolog-milly.sk a tam ma tiez toho dost popisaneho. prepac, ale teraz momentalne nemam cas ti tu vsetko vypisovat. skus si pozriet a ked niecomu nebudes rozumiet alebo sa tam nieco nedozvies, tak napis konkretnu otazku, oki?

okey matrischa, idem si to vsetko pozriet. keby nieco tak pisem :wink::slightly_smiling_face: