Gynekolog BA- Ružinov

gynekológia

(matrischa) #281

jasne, kludne sa ozvi ked ti nieco nebude jasne :slight_smile: chodim sem dost casto, akurat cez vikend tu nebudem, lebo ideme s drahym na romanticky pobyt do Bachledovej doliny ale v pondelok ked tak odpisem, ak bude nieco treba :slight_smile:

(vlaďa) #282

Ani som ta nechcela oklamat, to aby si si nemyslela ale tak nerada o takychto veciach verejne pisem. Mam potom pocit, ze zbytocne ludi zatazujem mojimi problemami :frowning: Bolo to dost zle a hlavne to, ze stale som len musela niekde cakat a sediet a aj tak to bolo k nicomu. To ma najviac nahnevalo! :frowning: Ale uz to radsej nerozoberajme. Tento rok som si povedala, ze pojdem len na povinne preventivne prehliadky a k inym doktorom na nikto nedonuti ist!!

(magdi_85) #283

Držím ti palce, aby to tak aj bolo! Viem ako sa cítiš, keďže mňa už dva roky takto preháňajú po rôznych vyšetreniach a nič mi nevedia zistiť :frowning: Je to hrozné :confused::pensive:

(katmirka) #284

@magdi_85 z toho si nic nerob, aj u mna to tak bolo :confused::disappointed:

(ninaa) #285

rozumiem a beriem to v pohodičke, neboj sa :wink: ale taký pocit vôbec nemusíš mať. keby som to nechcela vedieť, tak sa ťa na to nepýtam. držím palce aby si teda žiadne zdravotné problémy nemala a aby si fakt išla iba na tie preventívne prehliadky!