Gynekolog BA- Ružinov

jasne, kludne sa ozvi ked ti nieco nebude jasne :slight_smile: chodim sem dost casto, akurat cez vikend tu nebudem, lebo ideme s drahym na romanticky pobyt do Bachledovej doliny ale v pondelok ked tak odpisem, ak bude nieco treba :slight_smile:

Ani som ta nechcela oklamat, to aby si si nemyslela ale tak nerada o takychto veciach verejne pisem. Mam potom pocit, ze zbytocne ludi zatazujem mojimi problemami :frowning: Bolo to dost zle a hlavne to, ze stale som len musela niekde cakat a sediet a aj tak to bolo k nicomu. To ma najviac nahnevalo! :frowning: Ale uz to radsej nerozoberajme. Tento rok som si povedala, ze pojdem len na povinne preventivne prehliadky a k inym doktorom na nikto nedonuti ist!!

Držím ti palce, aby to tak aj bolo! Viem ako sa cítiš, keďže mňa už dva roky takto preháňajú po rôznych vyšetreniach a nič mi nevedia zistiť :frowning: Je to hrozné :confused::pensive:

@magdi_85 z toho si nic nerob, aj u mna to tak bolo :confused::disappointed:

rozumiem a beriem to v pohodičke, neboj sa :wink: ale taký pocit vôbec nemusíš mať. keby som to nechcela vedieť, tak sa ťa na to nepýtam. držím palce aby si teda žiadne zdravotné problémy nemala a aby si fakt išla iba na tie preventívne prehliadky!

V BRATISLAVE NIE JE PROBLEM ZOHNAT DOBREHO ZENSKEHO DOKTORA, CI? AKE MATE SKUSENOSTI, KED STE SA DO HLAVNEHO MESTA PRESTAHOVALI A RIESILI SI VSETKYCH DOKTOROV? ZA ODPOVEDE VOPRED DAKUJEM :slightly_smiling_face:

To sa mýliš! Je to dosť veľký problém, keďže doktori už majú dosť plné a málokto chce zobrať nové pacientky. Ešte pokiaľ nie sú tehuľky, tak ako tak sa dá vybaviť ale akonáhle sú tehotné a chcú meniť doktora alebo že sa prisťahovali, tak to je dosť veľký problém. Dlhšie trvá, pokiaľ nájdu dobrého a voľného gynekológa.

Dakujem ti velmi pekne Ninka, si zlata osobka. Dufam, ze budes mat pravdu! Zatial sa drzim.

VAZNE???:hushed: A TO SOM SI MYSLELA ZE V HLAVNOM MESTE S TYMTO PROBLEM NEMOZE BYT, LEBO ZE VED TAM JE VELA ZENSKYCH DOKTOROV. NO SOM RADA, ZE SI MA UVIEDLA NA SPRAVNU MIERU. A CO POTOM TIE TEHOTNE ROBIA? KU KOMU CHODIA? VED ONI PREDSA MUSIA MAT GYNEKOLOGA, VED PORADNE A TAK. HM??

No logický si musia nájsť takého, ktorý ešte berie aj tehotné ženy. Ale bohužiaľ doktor Milly (keďže som si všimla, že o ňom sa tu bavíte) on už dlhšie takéto pacientky neberie. Má ich veľa a viacej by nestíhal a potom by museli ostatné čakať. Tak radšej to takto obmedzil a môj názor je taký, že dobre spravil. Prečo by sme my ktoré k nemu už chodíme zopár rokov mali trpieť.

snažím sa každému pomôcť pokiaľ viem a je možnosť. nemáš mi za čo ďakovať :slightly_smiling_face: prajem ti, aby si sa čo najdlhšie držala a by ťa zdravotné problémy obchádzali!

VSAK ANO TOMU ROZUMIEM, ZE KED UZ MA VELA TAK NECH NEBERIE DALSIE. NO MYSLELA SOM SI, ZE V BRATISLAVE SU UZ VSETCI VYBOOKOVANY ALE POCHOPILA SOM, ZE JE TU REC IBA O TOMTO JEDNOM DOKTOROVI. A V TOM PRIPADE SI FAKT OSTATNE TEHOTNE ZIENKY MOZU NAJST INEHO, KTORY ESTE BERIE. PREPAC, MNE TO NIEKEDY POMASIE DOPINA VSETKO :joy:

V pohodičke, nič sa nestalo :wink::slightly_smiling_face: Sme sa nakoniec pochopili a to je dôležité.

Ale mam ti za co dakovat, velmi si mi pomohla! A prajeme tebe to iste, aby si bola len zdrava a taktiez tvoja rodinka. Ved keby nieco, tak si piseme.

PRESNE, PRESNE, TO JE TO NADOLEZITEJSIE :upside_down_face: A AKO SA INAK MAS? TENTO ROK UZ MAS ZA SEBOU PREVENTIVNU PREHLIADKU U GYNEKOLOGA? AKURAT DNES RANO SOM NAD TYM ROZMYSLALA, ZE SA MUSIM POOBJEDNAVAT AJ K ZUBARKE A AJ K ZENSKEMU ABY SOM TO MALA Z KRKU.

ahojte zlaticka… zacinam sa trapit a mam potrebu sa niekomu vyrozpravat. nemam nikoho takeho blizkeho pri sebe a preto som zvolila toto forum. zaroven by som potrebovala aj zopar povzbudivych slov a taktiez nejake rady… je to mozne? najdu sa tu nejake ochotne zienky, ktore tu popismenkuju so mnou? ak ano, ozvite sa… vsetko vam potom napisem.

cauko. jasne, ze sa najdu… kludne napis co ta trapi, snad sa mi podari ti pomoct a povzbudit!

dakujem ti… trapim sa tym, ze sa nam nedari babatko:(… uz vyse roka sa snazime a stale nic… moj gynekolog to zatial neriesi a manzel to tiez nejako neriesi a ja sa z toho idem zblaznit… co mam robit?.. ako mam postupovat?..

mam chut ti napisat, ze mi to je luto ale viem, ze to ti nepomoze, ked ta budem lutovat… preco to gynekolog vobec neriesi?.. ved po roku uz predsa doktori taketo veci zacinaju riesit… aj si mu o tom hovorila?.. nenavrhol ziadne riesenie?.. a tvoj manzel tiez nebol na ziadnom vysetreni?.. nam sa tiez dlhsiu dobu nedarilo ale moj gynekolog teda bol velmi zlaty, zaujimal sa a stale mi hovoril, ze co a ako… ku komu vlastne chodis?

veru, to mi vobec nepomoze :disappointed_relieved:… take reci pocuvam od viacerych a nic z toho nemam… neviem preco to neriesi, on mi povedal, ze este len to je rok, ze ked to bude dlhsie, tak ma posle na vysetrenie… no mne to uz pride ako vecnost… on bol akurat na spermiograme a ten mu vyssiel dobre… takze pravdepodobne je chyba vo mne :disappointed_relieved:… mozem tu normalne meno napisat?.. neporusim nejake pravidla?..