Gynekolog BA- Ružinov

Mám sa dobre, ďakujem za opýtanie :wink::slightly_smiling_face: Ešte som nebola, v septembri pôjdem. Teraz v tomto teple sa mi vôbec nechce po doktoroch behať. A ty sa máš ako? Keď si sa chcela objednať, tak to už asi máš aj za sebou, čo??

hore hlavu! keď budeš zúfať, ničomu to nepomôže. musíš veriť, že sa to podarí a hlavne pozitívne myslieť.

1 Like

ano, mozes sem normalne napisat meno, nic neporusis… je to forum, kde si medzi sebou navzajom pomahame a taketo veci treba pisat, aby aj ine zeny vedeli a poucili sa… ak je on v poriadku, tak tebe musi gynekolog porobit vysetrenia!.. nechces prejst k nejakemu inemu zenskemu?.. takemu, ktory sa o teba bude starat?.. a ktory ti bude chciet aj v takomto probleme pomoct?..

Ahojky, čo viem, tak doktor Milly je dobrý ženský doktor. Kamarátke sa tiež nedarilo otehotnieť vyše 2 rokoch a ako začala k nemu chodiť, tak sa to podarilo. Veľmi dobrú liečbu jej nastavil. Podrobné info neviem ale kľudne môžem zistiť, ak niekto bude chcieť.

prepac, ale aj tak som si povedala, ze tu nebudem spominat doktora s ktorym nie som spokojna… nebudem nikomu robit zle meno, ked tak ti to napisem sukromne, oki?.. ved chcem, len neviem ku ktoremu :sleepy:… porad ak poznas nejakeho takeho…

izabella bola by som rada, keby si mi zistila aj blizsie informacie… dakujem uz vopred…

chváliť ťa za tvoje rozhodnutie. a čo sa týka tých doktorov, tak Izabela ti tu veľmi dobrého poradila. k nemu chodím i ja :wink::slightly_smiling_face:

ano? tak i ty mi vies daj nejake informacie ohladne jeho vysetreni, ake robi, ako by mi vedel pomoct, atd.?.. to by si mi velmi pomohla, kedze izabela to vsetko musi zistovat od kamaratky a to bude asi na dlhsie.

budem sa snažiť ti pomôcť čo najlepšie ako viem a to ti sľubujem! on pre neplodné páry robí vyšetrenia:

  • vyšetrenie spermiogramu, folikulometria/ 3D folikulometria
  • vyšetrenie priechodnosti vaječníkov pomocou 3D kontrastnej technológie
  • postkoitálny test
  • zavedenie spermií do dutiny maternice
    samozreme, že postupne sa tieto vyšetrenia robia ale to on už vie, ako postupovať. stačí, keď k nemu pôjdeš a povieš mu, aké máš problémy. on ti už povie, aký bude postup. ak máš nejaké konkrétne otázky, tam sem s nimi. lepšie sa mi tak bude odpovedať.

okey, ked si sa tak rozhodla, tak to respektujem… no ja by som ti poradila doktora Millyho… podla mna on je najlepsi odbornik v Bratislave…

1 Like

Aj ja si to myslím, keďže som jeho pacientkou :slight_smile: Ak by teda niekto potreboval ohľadom niečoho poradiť, tak nech sa mi kľudne ozve. Už som si prežila s nimi nejaké tie roky a taktiež aj problémy, tak by som mohla vedieť poradiť :blush:

dakujem emanuelsa za tvoju spravu, presne toto som potrebovala vediet…niektore vysetrenia sme uz postupili ale niektore vobec nie, kedze nam o nich nikto nepovedal. aspon o niecom som mudrejsia…teraz som dva tyzdne nemala cas to riesit, ale dnes mu chcem zavolat, ci by ma zobral, ci ma este volne…tak vam dam baby vediet, ako som dopadla…

Monika tak ako si dopadla? čo ti pán doktor Milly, teda presnejšie jeho sestričky povedali?

Emanuellsa ten doktor, to je kapacita! Už som aj inde písala, že dlho k nemu nechodím ale i za ten krátky čas som zistila, že je to veľký odborník, ktorý sa snaží každému čo najlepšie pomôcť! Je to dar mat takého dobrého ženského doktora!

poviem ti tak, ze zo zaciatku som sa trochu zlakla, lebo sestricka hovorila, ze uz maju dost vela pacientok a ze nevie, ci mozu este dalsiu zobrat…no potom sa poradila asi s doktorom a usudili, ze by ma este zobrali…takze si musim vybavit vsetky veci a od 1.11. k nim nastupujem…

Jarka máš pravdu a veľmi pekne si tu o ňom napísala. Mám taký istý názor a už som ho tu aj viac krát napísala :wink::slightly_smiling_face:

Monika tak trochu ťa aj ponaťahovali?? :grin::laughing: No super je, že koniec koncom ťa zobrali a že budeš k ním chodiť. Už si objednaná aj na prvú preventívnu prehliadku? Vieš o tom, že sa musíš objednať cez internet, hej??

to mas pravdu, ponatahovali ma…no som rada, ze napokon to dobre dopadlo…ano viem o tom, sestricka mi to vysvetlila a dnes som sa objednala…

Ahojky, ten doktor Milly berie aj tehotné žienky? Lebo nám sa zadarilo, čomu som neskutočne rada, no horšie je, že nemám dobrú gynekologičku a chcela by som ju čím skôr vymeniť. :thinking::neutral_face:

Aj som si myslela Monika, že sestrička ti to vysvetlila. Lebo novým to vždy vysvetľujú, aby vedeli, ako to u nich funguje. A na kedy si sa objednala? Už tento rok asi nie, či??

Alenka sklamem ťa, ale tento doktor tehotné pacientky neberie, lebo že ich má veľa :confused: Škoda, že si k nemu neprestúpila skôr, to by si mala super gynekológa!

:anguished::pensive: Takúto odpoveď som si nepredstavovala :slightly_frowning_face: Dúfala som, že keď berie ešte nové pacientky, tak zoberie aj tehotnú. No škoda, budem musieť hľadať niekde inde. Veď toto, že ja som k nemu chcela už dávnejšie prestúpiť, len som to oddiaľovala a až napokon to dopadlo takto, že som otehotnela.

nie, nie, tento rok uz nie, to by som nestihala a nemali uz ani volny termin…objednala som sa na 4.februara a hned rano, aby som stihala ist potom este do roboty…uz mi ta preventivna prehliadka aspon bude platit na cely rok 2020 a ked nebudu ziadne komplikacie, tak pojdem na dalsiu az v roku 2021…takze mne to aj vyhovuje, ze som nemusela ist este tento rok…