Gynekolog BA- Ružinov

Nemôžem za to Alenka, že už má veľmi veľa tehotných pacientok. Vieš, s tými tehotnými je predsa viac roboty, keď musia chodiť pomaly každý mesiac na kontrolu a na ultrazvuk. Veď keď porodíš, tak potom si môžeš vybaviť prestúpenie k nemu.

Monika dobre si si to zariadila :slight_smile: :wink:

Ahoj Alenka :slightly_smiling_face::wink: Vidím, že si ostala smutná. No ja byť na tvojom mieste, tak im aj tak skúsim zavolať alebo by som sa tam osobne stavila, či fakt majú nadstav tehotných. Lebo vieš, niekedy doktor aj povie, že nezoberie a potom sa nakoniec zľutuje a zoberie. A povedzme si, za to nič nedáš, že sa pôjdeš spýtať!..

1 Like

v tomto s tebou suhlasim! uz sa mi to raz stalo, ze kamaratka mi povedala, ze on ta uz nezoberie a ked som tam isla osobne, tak nemali problem. takze jednoznacne treba skusit!

Nechapem, preco ludia nieco hovoria, o com nie su na milion percent presvedceny. Taketo zavadzajuce info ma vedia poriadne rozculit! :rage: Vidis, keby si bola taka, ze jej veris, tak doteraz nenavstevujes gynekologicku ambulanciu doktora Millyho. Este ze si si to aj sama overila

1 Like

Áno, rozumiem tomu a chápem ho, že sa nemôže roztrhať kvôli tomu, že k nemu chcem prestúpiť. Aj tak ti veľmi pekne ďakujem za informácie @emanuellsa :slightly_smiling_face:

Myslíš @elca, že to stojí za skúsenie? Keď vo viacerých diskusiách som videla napísané, že tehotné ženy neberie. Tak neviem, či to nie je zbytočné :roll_eyes:

Áno myslím si, že to stojí za to! Aj keď viem, že viaceré babuľky to tvrdia, no aj napriek tomu by som zodvihla mobil a skúsila by som im zavolať a spýtala by som sa ich osobne! Ale ako chceš, je to na tvojom rozhodnutí :slightly_smiling_face:

Aj som tak spravila, ale sestrička mi povedala to isté, že tehotné ženy neberú. Ale na druhej strane bola ku mne veľmi milá a povedala mi, že potom kedykoľvek môžem prestúpi. Tak teda už počkám pokiaľ porodím a potom si to povybavujem, keď bude na to čas :slight_smile: :wink:

Nemáš vôbec začo, kľudne aj nabudúce :slightly_smiling_face: Vidím, že si im aj volala a že ti povedali to isté, čo som ti aj ja vravela. Aspoň si sa o tom presvedčila. Kedy máš ozik termín pôrodu??

Áno, veď aj som to vedela, že tak dopadnem, ale pre istotu som sa o tom presvedčila, aby som mala priamo informáciu od nich :slightly_smiling_face: Termín mám 25.4. No už si prajem, aby to bolo, lebo už sa cítim ako taká veľká guľka :see_no_evil: :laughing:

To ti verím, posledný mesiac je najťažší. Drž sa, prajem ti aby všetko dobre dopadlo a hlavne teraz sa chráň, keď je situácia aká je :neutral_face: :drooling_face: Aby sa ani tebe a ani tvojmu bábätku nič nestalo!

Joooj ani nehovor, taká som nesvoja z toho, ale tak snáď všetko dobre dopadne a budeme v poriadku :pray: :pray: :pray:

Neboj, všetko dobre dopadne, len netreba stresovať. Musíš byť kľudná :slight_smile: Aj keď viem, že to je ťažké ale keď ty budeš nervózna, tak ani to bábo nebude v kľude a bude to potom ešte horšie. Takže hlavne klud, dobre? A pôrodníka máš aj nejakého vybaveného?

Ahojte zienky, poradili by ste mi prosim surne zenskeho doktora, ktory ordinuje aj v tejto zlej situacii? Najlepsie by bolo v casti Ruzinov, kedze tam aj byvam. Dakujem, ste zlate :slight_smile:

Všetci doktori by mali normálne ordinovať Amikka! Ty nepatríš ešte k žiadnemu? Ak nie a máš problémy, tak by si asi pohotovosť mali navštíviť a oni by ťa už ďalej poslali. Neviem na isto, či to takto funguje ale myslím si.

Dobre si napísala, ordinovať ordinujú ale treba ich navštíviť iba v tom prípade, ak je to nevyhnutné!!!

Nie, bohuzial som si este nestihla najst vlastneho gynekologa, kedze som sa len pred dvoma mesiacmi prestahovala do Bratislavy :frowning: A to uz vtedy zacala tato pandemia :frowning: Teraz momentalne nemam zdravotne problemy ale bojim sa, ze ich dostanem, kedze mavam zenske problemy dost casto. Preto nechcem ostat bez zenskeho. A beru aj nove pacientky?

Tak hlavne na to nemysli, lebo si to privoláš! A čím skôr si skús aspoň telefonicky vybaviť gynekológa. Skús si na nete pozrieť takého, ktorý by ti lokalitovo najviac vyhovoval a skús mu zavolať.

Na internete som si gynekologov pozerala, lenze tam ich je dost vela a vobec neviem, ktory aky je :frowning: Nevedela by si mi nejakeho dobreho poradit? Alebo nejaka ina baba, ktora ma dobre skusenosti s nejakym dobrym? Lebo nechcem si len rychlo najst a potom budem sklamana. Radsej budem dlhsie vyberat a budem mat kvalitneho zenskeho, kedze ja takeho potrebujem, nakolko mavam casto zenske problemy.

Dobre robíš, je lepšie si poriadne zistiť, ktorý doktor je fajn a nie len tak z brucha k nejakému ísť. Keďže ja mám veľmi dobrého doktora, tak by som ti ho rada poradila. Volá sa doktor Milly a má ambulanciu v Ružinove. Ide o súkromného gynekológa, ktorý ale má zmluvy s poisťovňami. Veľa žien k nemu chodí, skús si popozerať na nete aj iné referencie.

Sukromnik? Och a nema vysoke ceny za vysetrenia??