Gynekolog BA- Ružinov

Nie nemá, lebo má zmluvy s poisťovňami a to znamená, že ceny má rovnaké ako ostatní gynekológovia, nakoľko preventívne prehliadky hradí poisťovňa a platí sa iba za nadštandartné vyšetrenia.

Jasné, že ti poradím ale ako pozerám tak Labelita ti napísala presne toho doktora, ktorého som ti chcela aj ja spomenúť. To je vynikajúci odborník!

To aj tak moze byt @Labelita? Som nevedela, ze aj taka moznost je. Myslela som si, ze je bud sukromny doktor alebo statny a hotovo. No toto, ze je sukromny a ma zmluvy o tom pocujem prvy krat. Pozerala som ale aj cennik na stranke a nie je drahy. Zajtra mam volno, tak doobeda k nemu skocim sa popytat co vsetko potrebujem na prestup.

@emanuellsa aha, dobre, dakujem ti aj tak :wink:

Áno môže, veď keď tak funguje, tak asi že sa to dá! Keby sa nedalo, tak by tak nefungoval predsa. A čo, bola si u neho v ambulancií? Čo ti povedali?

Ahojte žienky, som rada, že sa tu bavíme o doktorovi Millym, pretože mám jednu otázočku. Chcela by som sa spýtať, či ste si u neho dávali spraviť 4D ultrazvuk do 20 týždňa alebo až po 20 týždni? Čo sa viac oplatí? A je to tiež taký zážitok? Lebo kamarátky boli v Martine a nevedeli si to vynachváliť. No mne sa moc cestovať nechce, keďže viem, že aj doktor Milly má taký prístroj. Len chcem vedieť, či to je rovnaké ako v tom Martine a či tiež vie zistiť či je bábätko úplne v poriadku.

Ďakujem

Ahoj moja, mne tento doktor robil 4D ultrazvuk a bolo to super, ako pises, mala som s toho zazitok a mam to do dnesneho dna nahrate na usb, takze mam pamiatku na cely zivot a tak isto aj nasa dcerka :slight_smile: V Martine som nikdy nebola, takze neviem porovnat ale tu sa mi pacilo :wink:

On aj usb dáva? Vidíš, to som si vôbec nevšimla. A som rada, že si napísala. Aspoň jeden názor viem, počkám ešte či sa niekto ozve. Snáď áno. A platila si tú sumu, ktorú má uvedenú v cenníku?

Ano, on ti to nahra na usb a beries to domov, takze mas pamiatku :slight_smile: Jasne, ze tu sumu, co ma uvedenu aj na internete. Tych cien sa mozes drzat :slight_smile: Ved keby mal ine ceny, tak si ich aj na stranke opravi.

Jasne, bola som a da sa povedat, ze som aj dobre pochodila :slight_smile: Teraz od augusta som uz u neho :slight_smile:

1 Like

Super :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

Super, to ma milo prekvapilo a to by som brala, keby som to mala ako pamiatku na celý život ako bol náš črievik v brušku. Aké sú teraz už vymoženosti, odpadnem. Skúsim sa teda objednať k ním, dúfam, že ma v pohode zoberú. Dám vedieť.

Oki, daj vediet :wink: :slightly_smiling_face: Uz dlhsie su taketo vselijake moznosti, len niektore zienky o nich nevedia a potom su takto prekvapene ako aj ty :slight_smile:

Ahojte zeny, videla som, ze tu komunikujete aj o doktorovi Millym. Neviete niektora z vas, kedy zacne ordinovat? Vcera som si vsimla na stranke, ze zo zdravotnych dovodov neordinuje. Neviete, do kedy bude marodit? Nebola ste tam niektora teraz niekedy? Za odpoved dakujem, pekny zvysok dna

Ahoj danicccka, kamaratka bola minuly tyzden tam, lebo mala nejake zdravotne problemy, tak potrebovala si ist dat aspon tabletky predpisat a sestricka jej povedala, ze uz vyse mesiaca je na PN-ke a ze este aj dlho bude. Takze asi nikto teraz nevie, kedy zacne ordinovat. Ale zastupuje ho doktor, taze ak mas nejake problemy, tak ta vysetri ten zastupujuci zensky doktor.

Fuha, tak to uz dlho maroduje, to bude asi nieco vaznejsie. Oki, dakujem ti za odpoved. A nepovedala jej sestricka, kedy asi zacne ordinovat, ci??

Pytala som sa jej ale ona sa na to nepytala. No pozerala som akurat dnes stranku, lebo som nieco chcela zistit a uz tam ten oznam nemali, takze uz asi zacal pan doktor normalne ordinovat. Ak tam potrebujes ist, tak uz mozes alebo si predtym este zavolaj. Podla vsetkeho by uz ale mal ordinovat.

Mas pravdu, ten oznam na stranke tam uz nie je. Dakujem, ved ja si isto zavolam ked budem potrebovat. Si mila a zlata, drz sa a prajem pekny zvysok dna :slightly_smiling_face:

ahojte zenusky. vela som citala o doktorovi Millym a chcela by som k nemu prestupit. viete mi povedat, aky je postup? a ako to je teraz, ked je takato situacia (narazam na covid-19). dakujem za kazdu jednu odpoved, ktora mi pomoze :slight_smile:

Podla mna normalne funguje, ved doktorov vobec neobmedzili a oni predsa musia robit. To sa teraz neda, ze vsetci prestanu robit a kedy potom ludia budu chodit na preventivne prehliadky? Takze sa nemusis vobec bat, prestupit sa isto k nemu bude dat. Co sa tyka postupu, tak ak mas kartu este evidovanu u ineho gynekologa, tak je potrebne aby ta vyradil z evidenie, resp. aby si odstupila od dohody, ktoru s nim mas podpisanu. Pojdes kedykolvek pocas ordinacnych hodin do ambulancie doktora Millyho a oni ta zaregistruju a daju ti ziadost o vyradenie na zaklade ktorej ta predchadzajuci gynekolog vyradi z evidencie a nasledne aj posle dokumentaciu k nim. Ked toto vsetko bude, tak budes uz oficialne jeho pacientkou a cez ich online objednavkovy formular sa objednas na preventivnu prehliadku. Snad som na nic nezabudla.

dakujem ti velmi pekne za spatnu odpoved :heart: vyskusam to teda :slightly_smiling_face: