Gynekolog BA- Ružinov

Za malicko, ved daj potom vediet ako si pochodila.

Babulky, chcem vam napisat len tolko, ze ja som bola na dnes objednana na preventivnu prehliadku a pan doktor mi ju spravil. Na stranke maju uvedene, ze pokial ste objednany na dany cas, tak vas vybavia. Vsetko je to sposobene situaciou, ktora momentalne na Slovensku ale aj v celom svete je. A samozrejme, ze akutne pripady tiez riesi.

Ženy a to všetky chodíte len k pánovi doktorovi Millymu??? :open_mouth: Iného doktora som tu nevidela ani len spomenutého a isto je v Bratislave veľa ženských doktorov, ne?

To je jasne Silvia, ze v Bratislave je vela zenskych doktorov, ani si netrufnem povedat, ze kolko. Ked si zadas do googla zensky doktori BA, tak ti ich isto vela vyhlada. O tomto doktorovi sa tu zacali baby bavit a vsetky tu maju s nim dobre skusenosti, tak preto si myslim, ze tu iny ani nie je spomenuty.

Ďakujem Danka za vysvetlenie :wink: :slightly_smiling_face:

zeny dlhsie vaham, ci napisat alebo nenapisat, no dnes som sa rozhodla, ze nic za to nedam a skusit sa tu poinformovat. Chcela by som sa spytat na skusenosti so zenskymi doktormi v Ruzinove. Ake mate? S ktorymi ste spokojne, s ktorymi nie, kde kolko platite? Take tie zaklade infosky ma zaujimaju.

ahoj erika. mam dobre skusenosti s jednym ktory ma ordinaciu priamo v ruzinove. co sa tyka platenia, tak za preventivne prehliadky mu neplatim (a sem-tam zaplatim ale to za to, ze ma objedna na konkretny den a cas a tym padom u neho vobec necakam). ty nemas teraz ziadneho zenskeho doktora??

pravda je taka, ze uz vyse 3 rokov som na preventivnej prehliadke nebola a tym padom neviem, ci este k tomu mojmu doktorovi patrim alebo ma uz vyhodil. On ale vobec nebol dobry a preto som si povedala, ze tam uz viac nepojdem. Chcela by som noveho, nakolko si uvedomujem, ze je dolezite chodit na preventivky aj k zenskemu. A ako sa vola ten tvoj doktor?

aha, tak uz rozumiem, preco chces ist k inemu gynekologovi. moj zensky doktor sa vola MUDr. Denis Milly.

dakujem ti za tip na doktora, skusim mu zavolat a uvidim, co mi povedia, kedze je situacia aka je. Teraz to uz nebudem silit, ked tak pockam pokial sa situacia ukludni a potom k nemu prestupim. Ak my teda povie, ze este berie nove pacientky. A u neho nieco za vysetrenie aj platis? Ako to funguje u nich v ambulancii?

to bude najrozumnejsie, ked pockas na lepsiu situaciu a potom to budes riesit. teraz co viem, tak sice ordinuje ale vsetci musia byt na konkretny cas objednany. cennik za jeho sluzby najdes na jeho stranke gynekolog-milly.sk.

este raz dakujem aj za cennik, idem si to popozerat

zeny poooomoc! co je na tom pravdy, ze sa k doktorovi neda dovolat? potrebovala by som si pozistovat nejake informacie, nakolko by som sa chcela stat jeho pacientkou a bojim sa, ci sa teraz vobec dovolam, ked som zopar referencii takych citala. je to pravda? dakujem za odpoved.

TERIHULMI - poviem ti tak, ze ja ked som volala doktorovi Millymu, tak som sa vzdy dovolala. Nemala som taky problem, ze by mi to nezdvihli. Treba len skusit a nebrat vsetky referencie tak vazne! Pokial sama nevyskusas, tak nebudes vediet, ci ti to zdvihnu alebo nie.

uz ti lalina mozem aj ja napisat, ze som sa im dovolala. obavala som sa toho ale potom som si povedala, ze ked neskusim, tak nikdy nebudem vediet a sestricka ma hned zdvihla. nechapem teda, co za bludy niektore zeny pisu na internet, kedze som sa uplne v pohode dovolala. akurat, ze ma vystresovali a vyplasili. uz asi nebudem uplne vsetkemu verit, co sa pise na nete.

TERIHULMI - tak vies, niektore zeny mozno nemali vydrz a ked im sestricka hned na prvy krat nezdvihla, tak hned mali potrebu sa postazovat na internete a napisali, ze nedvihaju telefon, co je totalna blbost, ved to sama vidis, ze si sa im v pohode dovolala. A co si zistila? Ohladom comu si im vlastne volala? Som sa ta to doteraz ani nespytala.

mozno mas pravdu, ja som uz vycvicena a volam doktorom dovtedy, pokial ma nezdvihnu. vies co, volala som mu kvoli tomu, ze chcem byt jeho pacientkou, tak som sa informovala ako postupovat a ci vobec beru nove pacientky.

Ahoj a co ti povedali, mozes k nim prestupit?

sestricka zdvihla telefon a vyzerala po hlase velmi mila. povedala mi, ze beru nove pacientky a potom mi aj vysvetlila vsetko, co mam spravit, aky formular mam vyplnit, co kde zaslat. tak od buduceho tyzdna sa do toho pustim. dufam, ze nic nepopletiem :see_no_evil: :innocent:

Super duper, tak to som rada, ze si tak dobre obisla. Vsak ak by si mala nejake problemy s tym vyplnanim, tak kludne napis, mozno ti budem vediet poradit.