Gynekolog BA- Ružinov

v Ruzinove je dobry doktor Milly ale isto ste ho tu uz niektora spominali, ze ano?? chodim k nemu uz dlhe roky a jeho sluzby a komunikacia mi vyhovuje, ineho zenskeho by som nechcela, on je taky pohodak a k tehotnym sa chova este milsie :slight_smile:

nemala som s tym ziadny problem ale dakujem ti za tvoju ochotu, si velmi mila :wink: :slightly_smiling_face: uz som to ale vsetko vypisala a aj som im to poslala tak, ako mi sestricka povedala.

mirgia k nemu akurat prestupujem tak dufam, ze budem tiez taka spokojna ako ty :relaxed:

1 Like

terihulmi verim, ze budes, on je skvely doktor :slight_smile:

Sikulka, to je dobre, ze si s tym problem nemala. Tak uz si mu tu ziadost o vyradenie aj zaniesla, ano?

zienky, pomaham mamine najst nejakeho dobreho gynekologa. Viete mi odporucit niekoho s ludskym pristupom? Mamca v tomto smere velmi nemala stastie, tak ze jej s tym trosku pomozem, aby znova nenatrafila na nejakeho arogantneho.
Mirgia58 citam, ze ty si nejakeho spominala, nevies ci sa venuje aj starsim zenam? Mamina je uz vo veku prechodu, tak aby jej aj ulahcil prejst touto zmenou.

Linea Ty si aká dobrá dcéra, že takto pomáhaš mamine. V tomto smere viem, že to má ta moja poriešené, lebo si neviem celkom predstaviť, keby mala nejaké problémy v rámci prechodu a nemala by dobrého lekára. Žena, keď má problémy ako sú návaly tepla, podráždenosť, nepravidelný cyklus, točenie hlavy a iné aj závažnejšie, je dobré, keď sa má na koho obrátiť, kto by tie jej problémy pomáhal zdravotne riešiť. Doktora, ktorého spomínala Mirgia58 sa venuje aj ženám v klimaktériu. Moja známa, ktorá si prechádza týmto obdobím k nemu chodí a vyhovuje jej. Vravela, že má nejakú kontrolovanú hormonálnu liečbu.

neviete, ci stale nabera nove pacientky? mam mladsiu kamaratku, ktora by chcela hned od zaciatku dobreho lekara, co by jej vedel poradit aj v oblasti antikoncepcie a tak. zatial je jej jedno ci to bude chlap alebo zena, hlavne aby to bol niekto s citlivym pristupom.

Co viem, tak nove pacientky berie. Ono je to asi v tomto vyhoda, ze je to sukromny lekar, ze sice zrejme je limitovany nejakym poctom ale nie az v takej miere ako klasicky lekar, co berie napr. len podla obvodu v ktorom byvas. Tvoja kamoska by sa dobre rozhodla pre neho, on vie pekne vysvetlit, poradit a to nie len teda z oblasti antikoncepcie. Na druhej strane je fajn, ze jej nevadi ci by islo o muza alebo zenu. Poznam zeny, ktore si hladaju vyslovene zenske doktorky a veru nie zakazdym byvaju nadsene z pristupu.

@julineckajulka a ty k nemu chodis? reku ak mas aj ty skusenosti, aby som jej vedela blizsie povedat, predsa len viac hlav viac informacii a rozumu :slight_smile: no ved to, ze to je niekedy taka mylna predstava, ze budem mat zenu a ona bude super a velakrat to byva naopak, ze skor ten chlap je citlivejsi a tak celkovo s lepsim pristupom :slight_smile:

@jajana napríklad aj ja k nemu chodím :slight_smile: a mne vyhovuje. ono sa to všeobecne pri tých lekároch tak najviac ukáže, keď máš nejaký problém a ako sa k nemu pristupuje. som mala pred tým doktorku a teda, keď mi niečo bolo, tak to už bolo len umenie sa k nej dostať nieto ešte ma vyšetriť, tak si vieš predstaviť.

vies co teraz nejde ani tak o to, ze ci sa ukaze nejaky problem alebo nie, ale aj tie prvotne informacie a poradenstvo ako som spominala ohladom antikoncepcie. vies, ze to nebude len take odpinkanie. tak pred tym si veru asi nemala stastie, a teraz je to uz ok?

Jajana ano chodim :slight_smile: Vies co, ja mozem len v dobrom hovorit. Ak je nejaky problem tak sa riesi, ak nie je tak standardne preventivky :slight_smile: Ale tiez ako pises, podla mna chlap ako doktor vie byt citlivejsi ako zena, ale neviem preco je to tak.
Takze aj co sa tyka poradenstva, netreba mat obavy, ziadne odpinkanie nehrozi :slight_smile:

aha, no tak super :slight_smile: a staci, ked k nemu len pride a hned ju zoberie a spravi prvotnu prehliadku alebo ako to funguje? priznam sa s tymto nemam taku skusenost, tak neviem povedat.

@jajana skor si myslim, ze by bolo fajn, keby vyplnila formular, ktory maju zverejneny na stranke. pripadne, nech im tam najprv zavola a pozistuje si, ze ci staci prist na nejaky konkretny cas a rovno by si ju zapisali :slight_smile:

Tak predpokladam, ze ona pred tym asi ziadneho lekara nemala ci? Dobre chapem? Tak potom by bolo fajn bud vyplnit ten formular, alebo sa tam zbehnut opytat, ze co a ako treba, ci by ju rovno zobrali alebo co :slight_smile:

Prišla som sa sem poradiť. Myslíte, že je lepšie, keď uvažujem o zmene doktora, počkať do nového roku? Nejde mi ani tak o tie papierovačky a vybavovačky, ale že či by sa u nich potom neuvoľnilo miesto. Či nie je problém brať nové pacientky, chápete.

Melli598 tak ono je to v princípe asi jedno, či sa rozhodneš pre zmenu teraz alebo potom, ide o to ako veľmi ti to súri. No a čo sa týka toho, či berie niekto nové pacientky, to si asi treba len zistiť, či ten ku ktorému by si chcela prestúpiť ešte má voľné :slight_smile:

…melli598 tak toto je uplne na tebe ako sa rozhodnes…ak mas niekoho noveho vyhliadnuteho a vies ze berie nove pacientky, tak preco nie, mozes zmenit hned a nemyslim, ze by to nejake papierovacky alebo co predlzovali :)…

@melli598 tak nemyslím že by nový rok niečo zmenil, veď ženy ak chcú tak menia doktorov prakticky po celý rok :slight_smile: a keď niekto berie nové pacientky tak je to stále tak :slight_smile: takže v tomto podľa mňa problém nie je. a chcela by si muža alebo ženu, prípadne už máš niekoho, ku komu prestúpiš?

keď som si ja riešila prestup k novému doktorovi, tak som nečakala na začiatok nového roku. tuším som to tak nejako uprostred. chodím k doktorovi Millymu a vyhovuje mi. čo viem tak nové pacientky berie, keď tak by som sa tam zbehla opýtať. inak ale je to na tebe, ak chceš začať nový rok rovno aj u nového doktora tak prečo nie.