Gynekolog BA- Ružinov

@kaludis teraz co si vsimam ma asi viacero zien v tejto oblasti prevazne doktorov ako doktorky. ani sa vlastne necudujem, tiez rozmyslam, ze by som do buducna zmenila tuto moju za niekoho noveho. hovoris ze tento pan doktor ti vyhovuje, vies mi povedat aj preco?

@kaludis presne aj ja k nemu chodim :slight_smile: no ale co sa tyka mna a mojho prestupu, to by som sa do karty pozrela, lebo to si nepamatam :slight_smile:
@katmira tak napriklad ti poskytne komplexnu starostlivost, pripadne objednavky na presny cas, co je v tejto dobe super, ked sa niekde ponahlas :slight_smile:

tak objednavky na presny cas, to je v tejto uponahlanej dobe super, ze netreba cakat. a chodis k nemu uz nejaky dlhsi cas? ked si napisala, ze poskytuje komplexnu starostlivost, asi to vies aj nejako sama posudit.

Katmira presne tak, ale ono nie len ze v tejto dobe ci uz ked je aj chripkova sezona ale vseobecne je uponahlana doba, takze to je velke plus, ze proste prides a ides rovno do vnutra. Setri to cas, ked clovek pracuje napriklad a potrebuje si len odbehnut z roboty alebo tak :slight_smile:

Tak to áno, to keby je všade, že ťa vezmú na presný čas do ambulancie, to by bola paráda, to by možno aj viac ľudí chodilo k doktorom aspoň na nejaké preventívky a podobne :slight_smile: U mňa je napríklad dôležité ako doktor pristupuje k pacientke, nie keď je všetko ok ale aj vtedy, keď nastane nejaký problém a či tam je aj ten ľudský prístup.

darra a ku komu chodis? lebo ako na presny cas, to suhlasim to je super a presne hlavne v tejto uponahlanej dobe, ked clovek fakt nema cas sediet v cakarni :slight_smile:

@katmirka tak na jednej strane je to ten ľudský prístup a na druhej strane, keď má žena nejaký problém, netreba sa obávať ho prísť vyriešiť. sama viem o čom hovorím, predsa len, človek nechce a nastane niečo s čím sa nevieš sama popasovať, nejaké tie zápaly a podobne, vieš ako.

Kaludis suhlasim presne ludsky pristup je velmi dolezity v takychto veciach, lebo ked ma zena nejake problemy, tak to chce pocut mozno aj takymi inymi slovami ako len odbornymi :slight_smile:

Melli598 a aj sa ti to podarilo nejako poriešiť? Alebo teda už vieš ku komu by si prestúpila, lebo som sa nejako nedočítala, že ako to dopadlo :slight_smile:
Darra to je pravda, takou ľudskou rečou sa to všetko počúva lepšie však?

@radinaLM a ty planujes tiez nejaky prestup alebo teda si hladas noveho doktora?
Lebo ono je to tak, ze ked mas nejaky problem, sice chces pocut o co ide a ako sa to da riesit, ze ta odbornost tam je, ale ludsky pristup by nemal chybat. Som rada, ze takeho doktora mam, a teda sa neobavam nicoho :slight_smile:

Sabkasabca nie nie, ja svojho doktora už mám :slight_smile: To som chcela len vedieť, že ako to dopadlo, či potrebuje nejako poradiť :slight_smile: Áno presne ako si napísala, že na jednu stranu chceš vedieť skutočne o čo ide a na tú druhú ako sa to dá riešiť a že to bude ok no :slight_smile:

@sabkasabca skor by som povedala, ze je to taky komplex viacerych dovodov podla coho sa zena rozhodne si vybrat takeho alebo takeho zenskeho doktora. je pravda ze ked nechyba ludsky pristup je to ok ale zase pokial vie aj dobre a spolahlivo vysetrit to je najviac za mna.

Veru ešte som si nejako podrobne nezisťovala, ktorý doktor má ešte voľné a berie nové pacientky. Lebo som si to nechala teda takto na začiatok roka, predsa len som mala väčší frmol pred koncom roka viac ako by som chcela, tak som nemala čas to nejako riešiť.
Vy máte aké skúsenosti? Stačí len keď si skúsim zistiť, kto berie nové pacientky?

melli598 a je ti jedno, ci to bude doktor alebo doktorka? alebo pripadne v akom meste hladas? vies nech ti vieme lepsie poradit :slight_smile:

prišla som sa sme poradiť, podľa čoho si zisťujete, či je daný doktor, alebo doktorka ok? odbornosť, vybavenie ambulancie, špecializácia alebo teda koľko vyšetrení robí a podobne?

maruska vieš čo, aspoň u mňa to tak bolo, že som o tom hovorila kde som mohla, a tak sa to dopočula aj moja známa, ktorá mi odporučila doktora :slight_smile: alebo napríklad na webe, prípadne ak máš teda nejaké kamošky, že aký majú aj oni názor. toto všetko čo si vymenovala je super plus by nemal chýbať ľudský prístup :slight_smile:

@maruska no myslim, ze ako k zene, sa ti dostane takychto informacii viac ako dost, ked si zistujes :slight_smile: povedala by som, ze to nie je take narocne, len si treba dobre vybrat :slight_smile: mne tiez rozne kamosky radili, dokonca aj v rodine ci uz svagrina alebo svokra :slight_smile: treba sa pytat :slight_smile: a ty si hladas niekoho noveho?

tak ale pomaly každá kamoška chodí k niekomu inému a to neviem, či sa mi chce každú spovedať chápeš :slight_smile:
@smejka24 jasné rozumiem, no a vy keď ste si hľadali doktora, tak ste to mali také jednoduché, že vám len známe poradili a bolo?

@maruska hej jasne, tak to je potom na tebe :slight_smile: vies co rozmyslam, ale ako viac menej hej, som to vravela kamoskam, ze teda toto sa deje a idem si riesit noveho lekara a poradili mi koho skusit oslovit a zistit si ci berie nove pacientky a ako je to s roznymi vysetreniami a tak :slight_smile:

Maruska teraz neviem, ci som sa aj docitala, ale ty chces zmenit doktora alebo hladas niekoho pre seba ci pre kamosku ci ako? :slight_smile: Inak osobne si myslim, ze najlepsie sa taketo veci riesia na zaciatku roka lebo to mas potom aspon pokoj :slight_smile: Viem o com hovorim, sama som to tak mala :slight_smile: