Gynekolog BA- Ružinov

Maruska vlastne áno, mne tiež najlepšia kamoška poradila doktora Millyho :slight_smile: Potom som si zisťovala, či berie nové pacientky, ako je to s cenníkom, koľko prípadne trvá, kým sa všetko porieši a mohla nastať zmena doktora a hotovo :slight_smile: Ale tak to je na tebe, napríklad mám aj takú známu, ktorá menila doktora lebo sa sťahovala :slight_smile: To sú rôzne dôvody :slight_smile:

@darra nie nie pre seba hľadám, len som chcela najprv vedieť, podľa čoho je najlepšie si takéto veci ako som spomínala, že odbornosť a vybavenie ambulancie a rôzne vyšetrenia, že podľa čoho zistiť či je ten daný doktor dobrý. @klaudiap1410 vďaka za tip a teda čo sa týka cenníka to má ako?

Maruska aha jasne, rozumiem, no tak potom suhlasim s Klaudiou ohladom tipu doktora, tiez k nemu chodim a mne vyhovuje. Co sa tyka cennika to si myslim ze by si vedela najst aj na stranke, pripadne sa spytat sestricky, ak by si tam volala, teda podla konkretneho nejakeho vysetrenia.

maruska a čo konkrétne ohľadom cenníka ťa zaujíma? lebo ako minimálny poplatok je za objednanie na presný čas, to vlastne nebudeš ani čakať. a ostatné teda záleží podľa vyšetrení, to si treba len zistiť :slight_smile:

A neviem či som prehliadla, ale už máš vybratého doktora alebo ti treba poradiť? :slight_smile: Som sa tu stratila asi trošku :slight_smile: Reku keď sa tu bavíte o cenníkoch a tak :slight_smile:

@radinaLm ide o doktora Millyho :slight_smile: a tak co sa tyka toho cennika, ak by si chcela vediet nieco viac podla toho co konkretne ta zaujima tak aj na stranke ho ma zverejneny :slight_smile: a ty hladas doktora alebo si prisla poradit? lebo ved viacere zienky sa tu vyjadrili tak reku ako to mas ty :slight_smile:

ďakujem žienky za názor teda :slight_smile: skúsim tam zavolať a popýtať sa či ešte berú nové pacientky :slight_smile: nech to mám na poriadku, lebo čo som si pozerala, tak už by sa mi blíži aj termín preventívnej prehliadky, tak aby som to mala na poriadku všetko.

@smejka24 prosim ta, a ako by som vedela zistit, ci pan doktor stale berie nove pacientky? treba tam zavolat alebo ist radsej osobne, pripadne treba dopredu nieco vyplnit a zaniest? :slight_smile: lebo radsej to mam tak, ked som pripravena aj co ocakavat, tak ak by nahodou :slight_smile:

Aluana asi najjednoduchším spôsobom :slight_smile: Buď tam zavolaj, alebo choď osobne :slight_smile: Lebo takto je to také, vieš ako, jedna si môže myslieť že áno, ďalšia by ti inak povedala :slight_smile: Asi čo ti je pohodlnejšie, ak to máš nejako po ceste tak choď osobne, keď sa potom môžeš aj informovať, čo všetko k prestupu budeš potrebovať :slight_smile:

Smejka24 súhlasím s tebou, tiež chodím k pánovi doktorovi už dlhšie a super :slight_smile: Aluana áno je to tak, že teda aj čo je tebe pohodlnejšie, či tam zavolať alebo ísť osobne :slight_smile: Aspoň sa skôr dozvieš, čo by si napríklad potrebovala vyplniť kvôli prestupu a podobne :slight_smile: Pre mňa je aktuálne najlepší čas spraviť si kávu :smiley: Už aby bolo krásne slnečno :slight_smile:

klaudiap1410 asi som prehliadla, koho si prosim ta poradila? :slight_smile: lebo presne toto by aj mna zaujimalo, ci sa da vobec este v tejto hektickej dobe najst doktora, ktory berie nove pacientky :slight_smile: som zachytila ze je lepsie prist osobne, ale tak to predpokladam, ze je vsade tak, kde si clovek hlada novych lekarov no nie? po telefone by sa mi to asi tazko vybavovalo.

Žienky pripnem sa, aký máte názor na zmenu doktora takto v priebehu roka? Je to ok? Lebo pred tým som to nejako neriešila, že či sa to dá alebo tak. Prípadne aký je postup, aké máte skúsenosti?

@lilinka56 uplne v pohode podla mna :slight_smile: pokial chces zmenu a najdes doktora, ktory berie nove pacientky, tak ziadny problem, je to ok :slight_smile: no presne postup je taky, ze teda asi aj podla toho treba hladat, ake mas poziadavky, a zistovat ci je este volne miesto ako sa hovori :slight_smile:

Lilinka56 jasné je to ok, čo si spomínam, tiež som tak menila. Mne kamoška poradila doktora Millyho a rovno som sa tam aj bola opýtať či berie nové pacientky a bolo :slight_smile: Je super. A prečo sa vlastne pýtaš či sa to dá? Veď podľa mňa sa to bežne týka hocijakého doktora keby si chcela zmeniť, netreba čakať na nový rok alebo na január ďalšieho roka :slight_smile:

Suhlasim s tebou elca, tiez chodim k panovi doktorovi a je super :slight_smile: Ale kdeze, tiez pri takomto hladani alebo teda rieseni, ze chces nejakeho doktora netreba cakat, treba sa hned obracat a informovat co a ako :slight_smile:

@lilinka56 a napadlo mi, ako sa ti vlastne darí? už si v tomto smere nejako pokročila alebo ako? :slight_smile: že či máš už vybratého lekára, alebo ti treba poradiť nejako pomôcť :slight_smile: lebo teda viem že si sa pýtala na to či sa dá meniť v priebehu roka, tak áno dá, kedy sa len rozhodneš :slight_smile:

mna by zaujimalo, podla coho ste sa rozhodli zmenit alebo si hladat noveho doktora alebo doktorku? :slight_smile: asi to nie je len o tom, ze ste si povedali ze chcete zmenu a teda podla toho ste hladali, ci?

denilia vies co to ti asi tak pride po case, ze bud uz sa nieco dlhsie deje, tam kam chodis ze nieco nie je v poriadku, ci uz sa nevies poriadne dostat k informaciam ake potrebujes u aktualnej doktorky alebo doktora, alebo co sa tyka vysetreni a tak celkovo :slight_smile: nemyslim ze to zeny hlavne v tejto oblasti robia tak, ze si len povedia, ze ale co uz to potrebuje zmenu :slight_smile:

Denilia vieš čo mám kamošku, ktorá riešila zmenu doktorky kvôli tomu, že dlhšie nevedeli otehotnieť a nejako extra sa to ani neriešilo, tak si povedala, že vyskúša ísť aj touto cestou zmeny lekára :slight_smile: Je to rôzne, či ti niekto nesadne po odbornej alebo po ľudskej stránke.

Fu ani neviem, to tak prirodzene asi prislo, ze som asi aj od kamosiek pocula nejake dobre info na daneho doktora pripadne tomu zahrali karty ako sa hovori aj stahovanie :slight_smile: Take rozne ale tiez suhlasim s tym co napisala radina ze proste ak ma aj niekto problem otehotniet to je tiez jedna z moznosti preco sa uvazuje o zmene.