Gynekolog BA- Ružinov

@jana hej jasne rozumiem, ze ako keby mas pocit ze svojimi otazkami a problemami niekoho zatazujes, tak to aj myslis?
@radina no tak to je vaznejsi dovod veru, ked clovek skusa kadeco aby teda mohli mat dieta, to verim.
@everinka vies co no lebo ja uvazujem nad zmenou, nie takym stylom ze by som si povedala, ze teda chcem niekoho ineho len tak, ale presne mam pocit, ze jednoducho ked to ma byt vsetko aj z mojej strany zodpovedne, tak asi ocakavam viac :slight_smile:

@denilia no jasne to je akoze vela dovodov preco zeny zmenia doktora/doktorku. je to individualne. kludne sa tu zabudlo uviest aj ked ide jeden do dochodku, tak aj vtedy si mozes hladat niekoho ineho. my sme si napriklad po ludskej stranke s mojou doktorkou nesedeli tak som sa rozhodla pre zmenu a vtedy mi dobra kamaratka poradila doktora Millyho, tak som tam zavolala, vsetko si dohodla a uz to bolo a velmi som rada :slight_smile:

@nikitka56 aha a to ide takto rychlo, ze tam len zavolas a dohodnes si nejake prvotne stretnutie alebo? :slight_smile: lebo priznam sa v tomto nemam taky prehlad, ze co sa robi pri zmene lekara :slight_smile:

@denilia v podstate ano, tiez chodim k panovi doktorovi a cele to tak nejako prijemne prebehlo. tak neviem ze ci tam budes volat alebo pojdes osobne, pretoze som to napriklad ja tak spravila, ze som tam isla osobne a vsetko si pozistovala, lebo predsa len je to take inaksie ten osobny kontakt vies ako :slight_smile:

Denilia tak si myslim ze tiez asi zalezi ako to mas nastavene a ako to funguje u aktualneho doktora doktorky, pocula som aj od kamosiek ze niekedy je to tazke ked oznamis ze odchadzas :slight_smile: Takze toto si radsej rychlo poriesit nech mas klud :slight_smile: Ale suhlasim s tipom na lekara co napisala nikitka56 :slight_smile:

@kaludis no super :slight_smile: tak dakujem pekne asi tam skor vybehne osobne lebo po telefone predsa len ked si uz chcem nieco zistovat :slight_smile:
@darra aha vidis toto mne ani nenapadlo, ale tak to si budem asi aj kartu pytat ci a doniest ju novemu doktorovi?

inak to je super ze viacere ste rady ze chodite k panovi doktorovi, to je super presne pre nas, take co bud hladame alebo sa rozhodujeme :slight_smile: a co si budeme klamat takto na leto, cas dovoleniek, kupalisk no nastrahy mykoz a podobnych kvasiniek cihaju na nas zeny pomaly na kazdom kroku, tak je lepsie mat dobreho doktora ktory pomoze ked je problem :slight_smile:

Katmirka ale tak zase nie každá má problém počas letných dovoleniek :smiley: Ak idú aj niektoré k moru to vieš to je také zdravšie by som povedala čo sa tohto týka :smiley:

@denilia a uz si to bola riesit alebo teda podarilo sa ti vybavit? ked si pisala ze si to chces skor osobne :slight_smile: inak co sa tyka karty je to rozne, ako niektori lekari ju chcu od toho predchadzajuceho aby mali o tebe prehlad o tom zdravotnom stave myslim si :slight_smile:

@katmirka ano je to fajn si takto precitat ze viacere vsak? :slight_smile: nieee nestras :smiley: to bude v pohode, i ked aj ja mam kamosky v okoli ktore to takto v lete nemaju jednoduche lebo ako aj tolkokrat co menia plavky pre istotu no uff :smiley:

Jana tak to je no, pre niektore nachylnejsie zeny je toto obdobie narocnejsie :smiley: Amikka vies co neviem ale ci toto nie je individualne, ze ako ano mozno povodna karta pomoze na taky prehlad zdravotneho stavu ale aj tak sa robia zakazdym nove a prve tie prehliadky nech lekar vie na com aktualne si.

Ale to ja mám presne kamarátku, ktorá si zakaždých keď vyjde z bazéna prezlieka plavky, lebo proste by hneď mala problém. Amikka a ty ku komu chodis, ked si aj spominala ze prehlad lekara o zdravotnom stave? Ci to si myslela tak, ze ked sa prestupuje od jedneho k druhemu?

@klaudiap1410 ale vies o tom ze taketo nieco by sme mali robit vsetky alebo aj vsetci ked vyjdeme z vody? :smiley: nemat na sebe mokre plavky je zaklad :slight_smile: ale zase rozumiem ze nie kazdemu sa take nieco chce, ale clovek ked uz ma skusenost ako ja so zapalom tak si ich prezlieka, lebo presne potom som aj ja chodila na gyndu ako na klavir :slight_smile:

Tak som rada, ze to tu riesite :slight_smile: Doktorov v tejto oblasti, prosim poradte podla coho si niekoho takto najst, kto aj berie nove pacientky, robi preventivne prehliadky v pohode a teda mnozstvo inych vysetreni podla potreby?

Ampulka a to si sa tak náhle rozhodla alebo? :slight_smile: Lebo teda či si na to chceš povedzme vyhradiť aj nejaký dlhší čas - lebo predsa len takýchto doktorov je veľa, že teda ja podľa čoho vyberať.

ampulka no tak asi treba toho aj viac ako len ci niekto ma volne miesto a berie nove pacientky ci? co by ti tak vyhovovalo? ake mas preferencie, poziadavky co sa tyka tejto oblasti lebo ved kazda sme ina a kazda ma ine naroky :slight_smile:

Môžem odporúčať tento medicínske centrum https://doktorpro.sk/bratislava/services/gynecology bola som tam u dermatológa ale teraz oni už máju aj Gynekológiu, nachádza sa na Ružinovskej

ahoooj no ako si na tom stihla si si uz nejakeho gynekologa najst? ono je to teraz v niektorych pripadoch aj tazke, maju toho vela alebo su momentalne dovolenky. ja osm sa cez kamosku dostala k dr. Millymu a bolo to skvele rozhodnutie. konecne niekto, kto mi vedel pomoct s problemami, s ktorymi som sa trapila uz fakt dlho a este ma aj ludsky pristup

no tak to je super. vela spravi aj samotny pristup ako vravis a zvlast by som povedala, takto u gynekologa, kedze mnoho zien ma z takejto navstevy doslova paniku

Jasne napriklad ja si co to o lekarovi snazim aj zistit este pred tym, ako sa k nemu vlastne vyberiem. Nemam rada, ak sa necitim v komunikacii s nim komfortne. Clovek potom na vselico aj zabudne a hlavne poznam aj takych, ktori sa potom snazia roznym vystreniam aj vyhnut