Gynekolog BA- Ružinov

Prosim vas, poradte nejakeho dobreho gynekologa, pokojne moze byt aj dalej, som z Petrzalky. Uz som zufala. Nedavno sme sa pristahovali do BA a zatial nemam ani zubara, ani gynekologa, potrebujem to surne riesit.

vies co, mala som dost zlu infekciu, mne ten moj predchadzajuci lekar povedal, ze mam obycajnu mykozu, co teda vobec nebola pravda. dokazom bolo to, ze mi predpisal lieky, ktore su urcene na mykozu, ale v podstate som mala celkom inu diagnozu, o ktorej vobec nevedel. je to normalne hanba, takyto doktor. a ja som sa trapila s neliecenou infekciou.

ako si si nakoniec teda poradila? podarilo sa ti najst hned ineho gynekologa?

tak toto je ozaj strasne, neviem si predstavit, ze by som musela riesit nieco podobne. je to smutne, ze to takto niektori doktori robia a neberu svoju pracu profesionalne. ale ked najdes niekoho lepsieho, tak je to zakazdym taky pocit zadostucinenia :slight_smile:

ak ti mozem poradit, tak ja chodim k panovi Millymu. ordinuje sice v Ruzinove, nemam to uplne na skok, ako som mavala predtym, ale stoji mi za to dochadzat aj o kus dalej. vyber spravneho gynekologa je dolezity, take nieco treba rozhodne premysliet, je dobre, ze hladas, informujes sa. ako dlho tu uz byvate?

suhlasim, aj ja k nemu chodim. ono samozrejme kazdemu vyhovuje niekto iny, ale asi vsetky sa zhodneme na tom, ze ten pristup je najdolezitejsi zo vsetkeho, podla coho si lekara vyberas.

akoze trvalo to nejaku dobu, lebo teraz najst dobreho doktora, ktory ti vyhovuje po kazdej stranke, je fakt umenie. ale fakt som rada, dufam, ze takyto problem uz mat proste nebudem, tolko zlosti a nervov, co bolo vo mne, to neprajem nikomu. akoze ano, stane sa, ak je to raz, tak ok, pomylil sa. ale neurobil to len mne, to je ten problem, uz som pocula od viacerych znamych o podobnych skusenostiach. mne celkom vyhovovalo, ze bol v starom meste, mala som to blizko, ale radsej pojdem dalej a bez zbytocnych nervov.