Gynekolog BA- Ružinov

Áno, to máš pravdu. Zabudla som to napísať hneď v prvom príspevku že bývam momentálne v Ružinove a teda by som tam niekde chcela mať aj doktora tak ako si aj ty napísala aby som ho mala čo najbližšie. Poznáš tam niekoho?

V ruzinove? A kde tam presne, pretoze tam v tej casti byvam aj ja:-) Hej hej, poznam tam viacerych gynekologov a teraz tam navstevujem jedneho s ktorym som uz dlhsiu dobu spokojna. Vie mi poradit, porozpravat sa so mnou o mojich problemov a hlavne nastavit spravnu liecbu ktora mi zabera

@hannca doteraz si gynekológa mala niekde ďalej? Aké tabletky alebo čo ti dával na zápaly? Pretože s tým som mala tiež dosť časté problémy a od kedy som tiež vymenila svojho ženského lekára sa to o dosť zlepšilo lebo mi nastavil liečbu takú ktorá mi už konečne aj zaberá

@vlada1 Bývam na Čmelíkovej ulici. Ty kde? Možno sme susedky a ani nevieme o sebe:D Mohla by si mi napísať aj ako sa volá ten tvoj doktor aby som ho vedela rýchlejšie nájsť a pozrieť si o ňom čosi. Ďakujem

Hej mala som ho ďalej, ale to nie je ten najväčší problém prečo ho chcem vymeniť ale hlavne sa mi nepáči jeho prístup k liečbe. Naposledy mi dal aby som brala rowatinex. No tie mi nezabrali. Možno niekomu zaberajú, to nechcem tvrdiť že sú úplne zlé tie tablety no mne vôbec nemohli. A ty máš kde ženského doktora?

Úplne chápem tvoj postoj, pokiaľ ti dáva len tabletky ktoré ti nezaberajú tak to k nemu aj zbytočne chodíš. Môj ženský doktor má ordináciu v Bratislave-Ružinove

Presne ten pocit mám aj ja:/ No len tam je viacej doktorov, tak ku ktorému chodíš?

My na Seberiniho ulici, ale nie je to az tak daleko, takze v podstate byvame blizko seba:-) Jaj, jasne mohla by som. Moj zensky doktor sa vola milly. Mozno ti to meno aj bude nieco hovorit, kedze byvas v ruzinove, vsak oni tam maju aj ordinaciu. Ty si doteraz chodila ku komu? Nie do ruzinova, niekde inde?

Nepocula som este take meno, ale pojdem si to pozriet na internete kde cca maju ordinaciu. Vobec neviem kde v ruzinove. Hej, predtym som chodila uplne inam, dokonca ani nie do Bratislevy, pretoze som byvala v jednej dedine a to som mala blizsie do Trnavy chodit. Len teraz ked uz byvame priamo v BA, tak chcem tam chodit

Aha, tak to sa potom ani necudujem ze nepoznas. Som myslela ze od malicka byvas v BA. Vsak si kukni ich stranku tam maju skoro vsetko napisane a keby si chcela vediet nieco viac, tak kludne sa pytaj;-)

Moja chyba ze som ti to hned nenapisala, ale uz vies:-) Pozerala som si ich stranku len som akosi nepochopila ci on je sukromny alebo statny gynekolog? A ma so vsetkymi poistovnami zmluvy?

Hej viem :slight_smile: No ich ambulancia je nestatna ale ma zmluvy so vsetkymi poistovnami

mohli by ste mi este baby ktore chodite k doktorovi millymu napisat ake ma vybavenie ambulancie? robi tam aj 3D ultrazvuk alebo na tieto zakroky budem musiet ist niekde inde?

Aha, tak to je potom fajn ked ma zmluvy so vsetkymi, to si ma potesila, lebo som si spociatku myslela ze nema. A este by ma tiez zaujimala informacia o jeho vybavenosti ordinacie ako aj radiss sa pytala. Ak by si bola taka zlata mohla by si nam to napisat:-)

Co sa tyka ambulancie tak ju ma podla mna dobre vybavenu, vykonava aj 3D aj 4D ultrazvuk, vsetko vykonava na jednom mieste tak to je dost velka vyhoda ze nemusis behat kade tade. Napriklad aj ked treba sono prsnikov tak to robi na objednavku. Vysetruje taktiez spermiogram u partnerov a podobne. Neviem co by ta este presne zaujimalo?

mne tieto informacie celkom aj stacia, len ma este zaujima ci este stale berie nove pacientky a ako by som sa k nemu mohla objednat?telefonicky alebo treba tam zajst osobne?ako je lepsie?

Hej, mal by este stale brat nove pacientky, ale aby si si bola istejsia tak im skus zavolat, vsak na ich stranke najdes cislo na ich ambulanciu a rovno ked ti povedia ze beru tak sa mozes aj objednat a mas to vybavene. Druhy sposob objednania u nich je aj cez internet ze si vytlacis vymenny listok a posles im ho

vdaka za informaciu, skusim tam teda zajtra zavolat a uvidim co mi povedia.ked povedia ze beru tak sa rovno aj objednam ako si aj ty povedala.tam sa aj nieco plati za vysetrenie?

Viac menej ma iba toto zaujimalo ci vykonava taketo vysetrenia priamo alebo posiela niekde inde. Vdaka za odpoved. Ty k nemu uz chodis ako dlho? Premyslam ze im tam zajtra zavolam a rovno ak budu ochotny ma zobrat tak sa aj objednat, som fakt zvedava co mi povedia

Kolko k nemu uz chodim? Fu dlho, ani neviem kolko to je rokov, mozno uz aj zo osem to je. Fakt vobec neviem kolko k nemu uz chodim kedze to nejako nepocitam. Aj si im tam volala? Co ti povedali? Objednali ta aj na nejaky konkretny termin?