Gynekolog BA- Ružinov

Aha, tak to ozaj dost vela rokov k nemu uz chodis. Som myslela ze si tiez nejaka len cerstva jeho pacientka, ale tak to potom ty uz fakt mozes o skusenostiach pisat:-) Volala som im tam, jasne. Dopadlo to nad moje ocakavania, objednali ma, zaciatkom decembra tam mam prist a ze mam si bud vytlacit alebo prist si pre vymenny listok na zaklade ktoreho moj doterajsi gynekolog posle zdravotny zaznam. Tak to este musim a budem to mat potom vsetko vybavene

Ahojte, sice ste mi uz potom neodpisali, ale prisla som sa vam podakovat za vase vsetky rady ktore ste mi dali. Kedze dost bab mi poradilo doktora Millyho, tak mi to nedalo a isla som sa k nim priamo na ordinaciu popytat. Sestricky a tak isto aj doktor boli prijemny a ochotny. Za mojho noveho zenskeho doktora vdacim ale predovsetkym vam. Dakujem teda este raz a dufam, ze tam aj dlho u neho ostanem, pretoze zatial sa mi jeho odbornost zda byt na dobrej urovni a to je pre mna podstatne

Prepac Radka ze sme ti potom uz neodpisali, pravdu povediac som si ani nejako nevsimla ze si nieco pisala lebo som tu dlhsie nebola. Som ale rada ze si u neho spokojna a snad aj dlhe roky budes:-) Na tento rok teda preventivnu prehliadku u noveho doktora mas vybavenu :slight_smile: Prajem vela zdravia a pokojne prezitie sviatkov, aj ked to je este zopar dni ale to sa uz supne velmi rychlo:-)

Vladka to je úplne v pohodičke, veď nejako som sa vynašla a pozisťovala som si ostatné informácie ktoré som potrebovala vedieť. A dobre majú spracovanú webovú stránku, takže tam som si všetko pozrela:-) Áno, na tento rok áno, čo som aj rada lebo nemám moc rada toto vyšetrenie:/ Ale to asi aj viaceré baby… Ďakujem, si zlatá a to isté prajem aj ja tebe;-)

Nepochybovala som o tvojom intelektuale a verila som ze aj sama si to vsetko pozistujes, kedze sem nechodim az tak casto:-) Hej fajn a hlavne aj to, ze tam maju dovolenky aj vsetky dolezite oznamy hned na prvej stranke zavesene, to je vyhoda, nemusis sa tam preklikavat a hladat dlho. Dakujem, si zlata :wink:

To som rada že si nepochybovala :slight_smile: Hej všimla som si to že to tam majú všetko napísané ale aj oni mi to hovorili keď som sa tam bola prvý krát. Ďakujem ešte raz a keď budem mať ešte nejaké otázky tak sa tu na Vás obrátim s prosbou o pomoc:-) :slight_smile:

Zeny tie ktore ste mi poradili doktora Millyho, chcela by som sa vam z celeho srdca podakovat. Bola som u neho uz v decembri prvy krat a pacil sa mi jeho pristup a postoj ku mne ako pacientke. Vsetko co som mu povedala s cim mam problemy dokladne vysetril. Zobral mi krv a dokonca ma poslal aj na sono, co ma predtym vobec neposielali moji gynekologovia. Povazovala som to za podstatne sem este napisat a podakovat sa vam este raz :slight_smile: Tak do tretice este raz dakujem za vsetko baby :wink:

Mohla by som sa ta spytat kde sidli ten doktor Milyh. Tiez zhanam niakeho vyborneho gynekologa a co som pocula tak chlapy ako gynekologovia su zevraj lepsi ako zeny.

Mozes sa ma spytat:-) Po prve by som ti chcela napisat, ze to nie je doktor Milyh ale vola sa doktor Milly. Myslim si, ze si zasluzi aby ho ludia volali tak, ako sa skutocne vola. Mozno to bol len preklep alebo si myslela nejakeho ineho doktora? Ak to je ten, ku ktoremu chodim aj ja, tak on sidli v Bratislave na Ruzinovskej 10. Dobre si pocula, aj podla mna su muzi lepsi ako zeny. Vedia lepsie pochopit zeny, aspon teda ja mam take skusenosti a pocity:-)

Pobavil ma tvoj prispevok trosku hned takto z rana:-)…Skor to bol asi len preklep, lebo ved tento doktor je dost znami, teda aspon ja som pocula ze je odbornik a ze mnoho zenam pomohol ci uz to bolo ked nemohli otehotniet alebo s inymi zenskymi problemami…moja svagrina k nemu tiez chodi a zatial len same pozitiva rozprava na jeho adresu…keby byvam v Bratislave, tak by som tiez k nemu asi prisla…lebo teraz co chodim ku gynekologicke tak to je otras…ale nemam na vyber, raz do roka ju musim strpiet

To bol preklep, myslela som doktora Millyho . A je naozaj dobry odbornik? Predsa, ak uz si mam vybrat gynekologa tak poriadneho.

vela mojich znamich si pana doktora Millyho chvali. skoro kazda kamaratka chodi k nemu.

Aj som si myslela ze to bol preklep, lebo to meno doktora ktore si ty napisala ani neviem ci niekto ma, ci nejaky taky vobec existuje :smiley: :smiley: Uz sme sa ale pochopili a to je dobre:-) Co sa tyka odbornosti, tak podla mojho nazoru a skusenosti je dobry odbornik a svoju robotu si robi fakt podctivo. Neviem teda co si ty predstavujes pod slovickom “odbornik”. Ale vzdy ked som mala nejaky problem tak mi vedel pomoct a stanovit liecbu ktora mi pomohla a to si myslim ze je najdolezitejsie. A byvas niekde v okoli Ruzinova?

Byvam nedaleko Ruzinova, takze by som to nemala daleko. ja hladam praveze poctiveho a dobreho odbornika. Ktory by mi vedel vo vsetkom poradit, co sa tyka zenskych problemoch. A ake ma ordinacne hodiny prosim ta? Ordinuje kazdy den alebo to ma rozdelene?

V tom pripade by si mohla jeho vyskusat, lebo podla mna je odbornik a este aj s ludskym pristupom. Ovsem pokial nie si tehotna, lebo tehulky uz neberie, zevraj momentalne ich ma vela:/ Ordinuje kazdy den, ale ma to tak vselijako porozdelovane tak si to kukni sa ich stranke gynekolog-milly.sk. Napriklad v pondelok ma iba ambulanciu a potom ostatne dni od 7:00-9:00 ma objednavky/poradnu, potom zase ambulanciu a poobede zase objednavky/poradnu. Tak si to pre istotu pozri

Nemas vobec zaco a ospravedlnujem sa, ze odpisujem az takto neskor ale nestihala som skor:-) Takze uz si bola aj prvy krat u nich na vysetreni, ci to ti hovorili iba vtedy ked si sa ich bola pytat na podrobnosti a ze ci beru este nove pacientky? Lebo som teraz ostala trosku mimo ze ci ta uz aj vysetroval alebo co vlastne, hm?

Neospravedlňuj sa, je to v poriadku, nevadí že odpisuješ neskôr. Aspoň ti už môžem odpovedať, že som bola u nich aj na prvej preventívnej prehliadke. Páčilo sa mi, že pán doktor mi spravil všetky vyšetrenia. Našťastie všetky dopadli dobre a teraz až o rok mám prísť ak nebudem mať ťažkosti. Bolo to dobré, že aj sono prsníkov mi spravil a nemusela som nikde behať ale všetko mal v tej jednej ambulancii. Zatiaľ som nadšená s jeho prístupu :slight_smile:

Aspon sme to mohli takto spojit a mohla si mi hned napisat tvoje pocity z prvej preventivnej prehliadky. Vidis, potvrdilo sa to, co som ti spominala, ze to je vyhoda ze vsetky vysetrenia robi pod jednou strechou. Som rada, ze vysledky mas v poriadku. Aspon tam nebudes musiet casto chodit:-) Tak ti prajem, aby to tak aj zostalo a aby si mala co najdlhsie len dobre vysledky:-)

Babule presťahovala som sa do Bratislave a potrebovala by som prestúpiť k ženskému lekárovi.Momentálne neplánujem bábätko len problém je v tom, že mávam časté zápaly a problémy s mykózou. Preto by som Vás chcela spýtať, či mi viete poradiť nejakého fakt dobrého gynekológa a odborníka, ktorý nie len mávne rukou že to bude fajn ale aj rieši problémy žien. Vďaka za odpovede

Presne aj ja som rada, že žiadne problémy som nemala. Teraz až o rok tam pôjdem, teda dúfam, že skôr nebudem musieť ísť. Ďakujem si zlatá, aj ja tebe prajem aby si bola zdravá a chcem sa ti ešte raz poďakovať za to, že si mi poradili tohto doktora. Bez teba by som sa o ňom nedozvedela
Macca prečítaj si toto vlákno príspevkov a tam sú nejaký doktori vymenovaný, možno ti nejaký z nich bude vyhovovať lokalitovo