Gynekolog v Pezinku

ved prave, vsak ale nevidim na tom vobec nic zle, ved ako inak sa chces dostat k tomu, aby si zistila, aky ten lekar v skutocnosti je a ci ti bude vyhovovat:) aj tak to je tak podla mna, ze kazdy ma uplne ine poziadavky na doktora, ktoreho si vybera.

no mne napriklad dost zalezi na tom, aby mal hlavne vsetko potrebne vybavenie v ambulanci, 4D by bolo uplne fajn, aj ked podmienka, to samozrejme nie je, ale tak potesi to rozhodne, ked clovek nemusi chodit inam kvoli takymto veciam. nie som pohodlna, ale rozhodne si myslim, ze je to jednoduchsie pre samotne pacientky.

No, tak to teda áno:-) Ono je veľká škoda ale napríklad aj to (a toto sa stalo mne reálne), keď natrafíš na niekoho dobrého gynekológa, ale on z nejakého neznámeho dôvodu odíde a ty si musíš hľadať náhradného.

no ja momentalne chodim k Pavlitovi. neordinuje sice v Pezinku priamo, ale v Modre, ale tak to si myslim, ze nie je az tak strasne daleko, je to prakticky kusok. mne uplne vyhovuje, nakolko aj to jeho spravanie je fakt neporovnatelne s inymi. pre mna je toto neskutocne dolezite. nie je nad to, ked proste vidis, ze aj lekar ma uctu voci svojmu pacientovi.

Nie, to je hneď za rohom by som povedala. Kto potrebuje, tak nemá problém trošku pocestovať si myslím. Takže by si nemenila hovoríš:) Je super, keď to takto môžeš narovinu povedať, ja často vo svojom okolí veru nepočúvam také chvály na gynekológov alebo teda asi lekárov všeobecne vlastne :smiley:

Takisto si myslím, že je to veľmi dôležité. Ak by som si mala vybrať medzi dobrým gynekológom a vzdialenosťou 1km, tak radšej precestujem aj veľkú diaľku, aby bolo o mňa dobre postarané. A hlavne s citom.

No ono to veľakrát možno aj stojí za to, ale keď si predstavím, že ja ako nešofér by som sa terigala niekam ďaleko na nejaké vyšetrenie, tak je to ozaj bieda:) Neviem si to predstaviť proste. Raz za rok, to možno ešte v pohodke, ale povedzme si narovinu, nie každý rok je taký pohodový, že stačí ísť len na tú preventívnu prehliadku a vybavené:) Zakaždým sa niečo môže vyskystnúť.

no to je fakt, vela veci moze sposobit gynekologicke problemy. niekedy aj psychika:)

No z mojej vlastnej skúsenosti môžem povedať, že tie sa veľakrát ozaj neliečia rýchlo a ľahko. Záleží, aký problém máš, to je jasné, ale u niekoho môže aj nejaká obyčajná banalita pretrvávať kľudne aj niekoľko mesiacov.

to je pravda, ja ked nieco mam, tak vobec nie kratko. vacsinou sa to u mna drzi dlhsie, nez u kohokolvek ineho, nechapem to popravde.

Tak tieto gynekologické problémy veľakrát ani nevieš, že z čoho pramenia. Môže to byť z novej aviváže, v ktorej operieš prádlo, možno troška tesnejšia spodná bielizeň, faktorov je skutočne mnoho, to niekedy sa ani zistiť nedá :slight_smile: Ono ba dokonca aj nesprávna strava dosť podporuje tieto neduhy.

lenze nic z tohto, zial, nie je vobec moj pripad, vies? :slight_smile: tiez som si pocula, ze to moze byt nieco z vyssie vymenovanych, ale nie.

No tak potom už len jedine nájsť dobrého gynekológa, ktorý ťa z toho dostane.

Len je otázne, že keď už sa u niekoho zaeviduješ, že či ti aj reálne bude vedieť pomôcť, to proste dopredu nevieš. Možno jedine ak podľa dobrých referencií, inak ani neviem podľa čoho sa rozhodnúť pri výbere gynekológa.

no vsak ja uz som toho popravde citala tolko, ze najdenych ich mam viacero, ale samozrejme chcem pre seba najlepsieho :slight_smile: to je jasne.

a podla coho sa teraz budes rozhodovat? :slight_smile: podla toho, ktoreho mas najblizsie ci ako? :slight_smile:

nemyslim si, ze ta vzdialenost je nejak smerodajna :slight_smile: u niekoho moze byt, ale tiez som dochadzala daleko a vobec mi to neprekazalo :slight_smile: zalezi aky je doktor. ak stoji za to, aby si za nim dochadzala, tak by som nemala absolutne ziadny problem :smiley:

mala som raz jedneho takeho vo Vrutkach :slight_smile: chodila som tam sice len raz za rok, ale aj tak mi to nevadilo, na navstevu k nemu som sa zakazdym tesila, lebo bol hrozny dobracisko. myslim si, ze to velmi vela spravi, cele to vnimanie jeho ako doktora aj cloveka. vsak raz za rok zhruba chodis vacsinou aj ku gynekologovi. ak je teda vsetko v poriadku. ale tiez nechces, aby po tebe niekto bliakal bezdovodne alebo preto, ze ma zly den.

Dobrý deň, teraz bývam v Lodži a chodím ku gynekológovi tejto kliniky https://doctorpro.pl/lodz/services/gynecology
nedávno som sa presťahovala zo Slovenska a tu sa mi podarilo nájsť dobrého lekára
takže ak sa plánujete presťahovať aj do Lodže, potom je táto klinika dobrou voľbou

Ja síce nechodím do Pezinka, ale do Modry - je to kúsok. A chodím k Pavlitovi, už zopár rokov to bude, nemám potrebu meniť :slight_smile: Je skvelý aj čo sa vyšetrení týka, tak postupuje zakaždým ako profesionál. A preto píšem, že nemám potrebu meniť, lebo už som viackrát menila gynekológa :smiley: Bola som donútená.