Gynekolog v Pezinku

Prečo si bola donútená? :slight_smile: Z toho dôvodu, že ti nejakým spôsobom nevyhovovali?
A ak sa môžem spýtať, u Pavlitu sa aj objednávaš?

objednavas, ale zakazdym sa objednas bez problemov :slight_smile: este sa mi nestalo, ze by som na termin nejak extremne dlho cakala alebo tak, to vobec :slight_smile: tam to ide vsetko ok. ako niekedy co pocuvam, tak su na toto dost staznosti a aj co sa cakania pred vysetrenim tyka.

no ja vsade extremne dlho cakam, takze uz som si na to v podstate aj zvykla. ale samozrejme, ze kazdy uvita, ked sa niekde rychlo vybavi :slight_smile: to cakanie je velakrat za trest.

no ja teda nepoznam cloveka, ktory by mal cakanie v cakarni rad :smiley: to mi nehovor, lebo ti neverim, som si ista, ze je minimalne 10 dalsich miest, kde by si travila cas radsej :smiley: pol dna presediet u doktora, to veru nie je ziadna zabava :smiley: aj keby si tam rovno knihu vezmes.

Minulý týždeň - 5hodín v čakárni. To myslím hovorí fakt za všetko.

no tak to je fakt hroza :slight_smile: podla mna to ale zavisi aj od sikovnosti doktora, nie? kolko pacientiek sa unho za den dokaze vystriedat. niektori su zase aj spomalenejsi, mozno je to aj vekom, neviem :smiley: alebo proste tym, ako sa komu chce :smiley:

nemusi to byt vyslovene len preto, ale tak niektore pacientky byvaju vovnutri dlhsie, ine kratsie, niekedy sa to proste ovplyvnit neda :slight_smile: a samozrejme zalezi aj od toho, ako velmi je lekar vyrecny a kolko ti toho zvykne o tvojom stave povedat :slight_smile:

ahojte, chodim k tomuto gynekologovi https://doktorpro.sk/bratislava/services/gynecology
Vidím to už rok, som spokojný so všetkým

nie je sice v Pezinku, ale dost blizko, v Modre - chodim k panu Pavlitovi. mne velmi pomohol, nakolko som nemohla velmi dlhu dobu otehotniet, nakoniec sa nam s manzelom podarilo. takze logicky by som nemenila.

Aj ste sa liečili s manželom? Poslal vás niekam či sa ti podarilo prirodzenou cestou otehotnieť? Každopádne gratulujem :slight_smile:

robili nam rozne vysetrenia, neodbil nas hned ako podaktori lekari :slight_smile: jednoducho to s nami nevzdal a som velmi rada, lebo sme uz boli zufali, velmi dlho sme sa snazili. je to to najkrajsie, co moze byt, ked pride vytuzene babatko, myslim, ze mi daju mnohe zeny za pravdu.

ono to velakrat skutocne zalezi od pristupu lekara :slight_smile: ak natrafis na niekoho, kto s vami nejedna pekne alebo vas vobec uplne odmietne riesit, tak jasne, nastava problem. nam sa podarilo hned, takze by som klamala, keby som tvrdila, ze viem, cim ste si presli :slight_smile: ale stotoznit sa viem, rozhodne to nie je lahke. cloveku sa ulavi, ked natrafi na niekoho, kto mu ozaj chce pomoct a realne mu aj pomoze :slight_smile:

Veľakrát u mnohých párov je to zdĺhavá záležitosť a možno práve preto sa lekárom do toho nechce :slight_smile: Ale tak na to sú podľa mňa tu, no nie? Aby pomáhali. Ale doktori sú fakt všelijakí.
Daniara, ja sa ťa spýtam - tvoj gynekológ nemá problém brať aj tehotné pacientky?

a to sa aj bezne stava, ze by nejaky odmietol zobrat, ked je tehotna? :slight_smile: normalne sa pytam, pretoze s takymto pristupom som sa teda veru este nestretla.

vies co, niektori si mozu povedat, ze uz maju tehotnych pacientiek dost a uz im proste staci, tak daju prednost netehotnym. ani podla mna to nie je spravny pristup, ale bohuzial, kazdy gynekolog si urcuje svoje pravidla.

Veď to je tá vec, že každý to takto nemá a je ozaj len na nich, ako si to u seba v ordinácii nastaví :slight_smile: Ale tak našťastie ešte aj v dnešnej dobe dokážeš nájsť schopného lekára, ktorý nerobí rozdiely.

Mne sa neskutočne “páčilo” alebo teda mi prišlo vtipné, ako mi kamoška zahlásila, že odišla od svojho gynekológa, lebo sa neusmieval :smiley: Akože hej, doktor má byť vľúdny, ale zase odtiaľ potiaľ. Sú aj dôležitejšie veci predsa, treba prihliadať na vzdelanie, odborné schopnosti či vybavenie ambulancie. Ak by jej zase tieto veci chýbali u iného, tak fakt neviem, čo by robila potom :smiley:

idealne je, aby mal vsetko to, co si vymenovala :smiley: takeho gynekologa by som sa veru drzala.

Ale tak povedzme si narovinu, nemôžeš mať všetko :smiley: Ja osobne som bola odjakživa taká, že som sa jednoducho uspokojila s tým, čo som mala, čo prišlo :smiley: Ak sa mi aj niečo nepáčilo, tak som to vôbec neriešila, nehľadala som ďalej. To bola pre mňa robota navyše. :smiley: Proste lenivosť level 3000 :smiley:

Podla mna je jedno, kde sa ten doktor nachadza. Nebudem predsa k niekomu chodit len preto, ze to mam blizko.