Gynekolog v Pezinku

tak toto by ma akoze nastvalo keby pridem k doktorovi ze som tehotna potrebujem vysetrit a on mi da stopku :smiley: no neviem co by som robila aby som tehotna zhanala volneho doktora ktory ma vysetri. ale to asi spravi jedine v tom pripade ked mu pride nova a nie ta co k nemu chodila uz aj predtym normalne na prehliadky.

Presne tak, proste sa mi buď nepáčil celý ten systém brania pacientiek alebo komunikácia alebo dokonca ma to vyšetrenie bolelo. Takže zatiaľ mi nik nevyhovoval tak ako teraz pán doktor. A áno objednávaš sa priamo cez jeho web zenskylekar.sk a tam si pekne vyberies aky druh vystrenia a kedy. Za mna uplna topka v dnesnej dobe.

Bolelo vyšetrenie? A to čo ti robil aj si mu to vravela? To sa ti ani nečudujem potom, hlavne že všade sú reklamy aby sme dbali na svoje zdravie a prevencia proti rakovine krčka apod. Keď sa doktori takto chovajú tak jasné ženy nechodia.

presne tej vzdialenosti by osm sa az tak nedrzala predsa len raz za rok na prehliadku ta nazabije aj pocestovat kludne niekam dalej. a zas uz ked vies ze ti tam je dobre ze je to odbornik tak aj keby si bola tehotna a chodila tam kazdy mesiac tak by si aspon odchadzala s dobrym pocitom ze sa to oplatilo :slightly_smiling_face:

No taký sa veru málo kedy nájde, to je ako s dokonalým mužom :smiley: Jasné že nemôžeme chcieť všetko a každý má nejaký ten svoj zlý deň, no u môjho doktora som sa teda s týmto ešte nestretla. Predsa len si svoje neresti z domu nemáš prenášať do práce a najmä nie vtedy keď pracuješ s ľuďmi.

Jasne ved kvoli tomu som aj prestupila, raz do roka to nie je taky problem a dalsia vec aj keby mam tehotna cestovat tak radsej to nejako zvladnem ked viem ze mam istotu vo vysetreniach a nie su len tak stereotypne odvedene.

Tak toto nie je bohvie aký prístup, dobre si urobila že si prestúpila. A ku komu si išla? Sa aj čudujem že si niekde našla niečo voľné, lebo v dnešnej dobe to je celkom ťažké.

no toto nie :smiley: ved ide o tvoje zdravie teda aspon v takomto pripade by si to nemala brat na lahku vahu. ale na druhej strane je smutne ze sa s tym vobec stretnes a najma v zdravotnictve. ja byt tebou tak ked by sa mi nieco nepozdavalo a lekar mi to nechcel logicky vysvetlit tak by som dlhsie necakala.

@zdenka1ondriskova a preco vahas? nerozumiem tomu, ved ked raz niekde nie som stotoznena s tym ako sa ku mne spravaju alebo s danym typom vysetrenia tak by som tam uz nebola. myslim si ze zmenou doktora nemas co stratit.

Ak ti môžem odporúčiť tak ja chodím k pánovi doktorovi Pavlitovi do Modry. Máš to kúsok, zas veľa neprecestuješ a myslím že nevidím dôvod prečo by ťa nemal vziať. Navyše nemáš problém sa vopred objednať aj na úplne prvé vyšetrenie cez jeho webovú stránku :slightly_smiling_face:

A kde konkrétne v Modre ho nájdem prosím ťa? Nepoznám to tam až tak dobre. A ty sa objednávaš stále takto či oni ťa potom už automaticky objednajú na nejaký termín keď si tam?

Sídlo má v budove nemocnice takže veľmi nenablúdiš stačí ti keď trafíš tam, ale veď čo by už v dnešnej dobe gps-ka nezvládla pravda? :slightly_smiling_face: Tam už sa orientuješ klasika len tabuľami :slightly_smiling_face:

no vaham najma preto ze dnes nemas nic iste a tak sa bojim ze ked sa odhlasim od aktualneho doktora tak ze ma nejaky dalsi nezoberie a potom ostanem bez doktora uplne. a to zas nechcem, lebo ano zalezi mi na mojom zdravi, som predsa matka tak by som mala ist prikladom co sa tohto tyka a nezanedbavat to.

Presne toto sú aj moje obavy, keďže som predtým niečo takéto neriešila, a som rada že mám vôbec nejakého obvodného, zubára či gynekológa. No v poslednom čase ma už prestávajú baviť tie čakacie doby u ženského. Ja viem že sa chodí len raz do roka, no ja tam chodím aj viackrát ale to len kvôli tomu že ma to po hodine a pol prestane baviť a poviem si že prídem nabudúce to tu hádam bude menej ľudí :grinning:

a on vlastne ponuka ake sluzby? len cisto prehliadky gynekologicke ci sa specializuje aj na nieco ine?

nerobi len prehliadky, ma zvlast rozne druhy vysetreni pre netehotne, tehotne a dokonca aj pre zeny v klimakteriu. cize fakt sa specializuje na vsetky smery :slightly_smiling_face:

mozno taka zvlastna otazka - ale nebolelo vas vysetrenie? ja teda nemam dobre skusenosti s mojim doktorom, kazdy raz ked mam ist na prehliadku tak len trpnem ze co to zase bude. zvazujem uz zase prestup, ja neviem ci som nejaka fajnova alebo co.

mna teda vysetrenie neboli. ako nie je mi to dva razy prijemne, necitim sa moc komfortne a len trpnem kedy to uz konecne skonci. no to je mozno aj tym ze moj gynekolog mlci a nic nehovori nijako to neuvolni tu atmosferu. uz fakt len kvoli tomuto chcem od neho odist.

takyto doktor ma byt nadmieru citlivy a empaticky, preto dievcata byt vami ani neostavam niekde kde chodim i ked len raz do roka no so zlym pocitom.

ja k nemu tiež chodím a myslím že lepší odborník na túto gynekologickú scénu ani nemohol nastúpiť. je na neho spoľah, poctivo vyšettrí všetko čo má, poinformuje čiže sa nemusím báť že som sa zabudla niečo opýtať.