Gynekolog v Pezinku

Podobne :slight_smile: Isla som tiez na dobre recenzie na nete a veru oplatilo sa. Velmi dobry pristup, moderna cakaren, ziadne cakacie doby. :slight_smile:

dievcata, asi sa budeme kvoli praci stahovat do pezinku. hladala som si nejakeho gynekologa, ale bratislava je celkom daleko. a zas ja mam taku pataliu s tymi doktormi, ze proste ked sa mi nieco nelubi tak tam nebudem berem kartu a idem k druhemu. len tu to nebudem tak poznat, tak by som nerada potom len tapala a obiehala region.

Po mojich predchádzajúcich skúsenostiach tak isto vyhľadávam pána doktora, ktorý by ma aj reálne vzal a hlavne nemal také čakacie doby v prepotenej čakárni. Kočky tu písali, že sa oplatí ísť do Modry.

Áno, odporúčam všetými desiatimi. Dlho som sa nevedela vyhrabať z problémov s výtokmi a pálením. Starý pán doktor na mne kadečo skúšal, nič nezaberalo. Tu po polročnej intenzívnej liečbe vymizli problémy úplne.

A tento pan doktor vlastne pracuje v nejakej svojej sukromnej ambulancii? Teta mi byva v Pezinku a pytam sa preto lebo uz ma tiez svoj vek a nejake tie tazkosti co to so sebou obnasa :confused:

nastastie sidli v budove nemocnice, cize ked je treba nejake to laboratorne vysetrenie tak je to v podstate hned a mozu tiez vyuzit konziliarne vysetrenia u roznych odbornikov. nemusis behat nikam mas to vsetko “pod nosom” :slightly_smiling_face:

myslíš že teraz berie normálne nové pacientky? nemá plno? neviem či tam mám osobne zájsť a tak si to zistiť.

no v dnesnej dobe je to fakt otazne ci ta niekto niekde este zoberie. keby skusis najskor zavolat? neviem ako to mas teda daleko do modry ale aby si sa neprehnala zbytocne.

akorat zajtra mam ist na preventivku k panovi Pavlitovi :slight_smile: cize dievcata co ste sa tu pytali na niekoho tak odporucam tohto pana gynekologa z Modry. ma za sebou dlhorocne skusenosti cize fakt sa nemusite bat ze by ste isli do ruk k nejakemu prave vystudovanemu doktorovi, ktory nema realne skusenosti ziadne len vsetko nacitane z knih.

Áno toto je ono. Jeho rukami prešlo už niekoľko živých pacientok nemá to len načítané z učebníc z vysokej školy. A to je podľa mňa veľmi smerodajné keď človek nevie kam. V dnešnej dobe je veľa doktorov čo len ukončilo školy a otvorili si ambulancie, no s praou nemajú nič spoločné.

no to je sice pekne ze ma dlhorocne skusenosti, ale nema to aj nejaku nevyhodu a to prave to ze ma zastarale metody ci uz vysetreni alebo samotneho liecenia? pretoze mam taku skusenost, nie tu ale u svojho aktualneho dr., ze som sa s jednym zenskym problemom liecila straasne dlho, lebo proste nic nezaberalo.