Gynekolog v Pezinku

Podobne :slight_smile: Isla som tiez na dobre recenzie na nete a veru oplatilo sa. Velmi dobry pristup, moderna cakaren, ziadne cakacie doby. :slight_smile:

dievcata, asi sa budeme kvoli praci stahovat do pezinku. hladala som si nejakeho gynekologa, ale bratislava je celkom daleko. a zas ja mam taku pataliu s tymi doktormi, ze proste ked sa mi nieco nelubi tak tam nebudem berem kartu a idem k druhemu. len tu to nebudem tak poznat, tak by som nerada potom len tapala a obiehala region.

Po mojich predchádzajúcich skúsenostiach tak isto vyhľadávam pána doktora, ktorý by ma aj reálne vzal a hlavne nemal také čakacie doby v prepotenej čakárni. Kočky tu písali, že sa oplatí ísť do Modry.

Áno, odporúčam všetými desiatimi. Dlho som sa nevedela vyhrabať z problémov s výtokmi a pálením. Starý pán doktor na mne kadečo skúšal, nič nezaberalo. Tu po polročnej intenzívnej liečbe vymizli problémy úplne.

A tento pan doktor vlastne pracuje v nejakej svojej sukromnej ambulancii? Teta mi byva v Pezinku a pytam sa preto lebo uz ma tiez svoj vek a nejake tie tazkosti co to so sebou obnasa :confused:

nastastie sidli v budove nemocnice, cize ked je treba nejake to laboratorne vysetrenie tak je to v podstate hned a mozu tiez vyuzit konziliarne vysetrenia u roznych odbornikov. nemusis behat nikam mas to vsetko “pod nosom” :slightly_smiling_face:

myslíš že teraz berie normálne nové pacientky? nemá plno? neviem či tam mám osobne zájsť a tak si to zistiť.