Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Mne robil implantat Dr. Lehotsky a mozem ho len odporucit. Uz k nemu chodim aj s celou rodinou a vsetci sme spokojni. Co sa tyka cien, mozno trochu drahsi, ale zase myslim, ze to zodpoveda tej kvalite a vybavenie je tiez super. Minule mi robil plombu pod mikroskopom.

Dobrý, mám záujem, ak je aktuálne, písal som vám aj SMS.

Vrele odporucam MUDr. Stefan Pribilinec, PhD. v poliklinike Tehelna, BA. Je to znalec. Mam 30 rokov a strojcek som si dala v 28. a zubky su rovne.

Zdravim, mate niekto skusenosti s Mudr. Gabrielou Jurkovicovou z Dubravky, dakujem?

Dobrý deň. Som študentka posledného ročníka stomatológie. Ak by ste mali záujem, za rozumnú cenu vás veľmi rada ošetrím a poradím (prehliadka, odstránenie zubného kameňa, ošetrenie kazu, RTG). 0902 237 467 (O2) alebo 0918 876 777 (Orange).

Velmi neschopna zubarka, vsetky nou osetrene zuby bolo potrebne prerobit, plomby samovolne vypadavali a boli potrebne aj dve opravy, takato je moja skusenost a skusenost desiatok mojich znamich ludi co k nej chodili (bola nasou skolskou lekarkou) a to vsetko za neprimerane vysoke ceny.

Som študentka posledného 6. ročníka zubného lekárstva a ošetrím pacientov v rámci povinnej praxe za priaznivé ceny. Ambulancie sú veľmi dobre vybavené vrátane RTG. tel: 0910 527 091

Ja som u pána doktora bola a ešte pôjdem, t.j. že zatiaľ som s jeho prácou aj s prístupom spokojná (nie som poverčivá, ale aj tak si radšej zaklopem na drevo, zubár je zubár).

Dobry den, prosim Vas, potrebujem urobit 2 mostiky / nahradit 2 spodne 5-ky /. Viete mi prosim poradit dobreho a cenovo prijatelneho stomatologa v BA? Moja zubarka chce za jednu korunku 160,- eur / treba ich dokopy 6 / a termin mi moze dat az za 4 mesiace, co nemozem tolko cakat. Dakujem

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s MUDr. Rastislavom Edelsteinom. Hľadala som zubára s ľudským prístupom na Heydukovou (p. Kačeriaková už miesta nemala a preto ma odporúčali k tomuto doktorovi). Zo zubárov mám panický strach, ale pán doktor na mňa spravil dobrý dojem, keď ma operovali. Neviete náhodou, aké sú uňho približné sumy? Ďakujem :slight_smile:

Dobry den, ja mam 3 dcery 6, 14 a 16 a hladam pre nich nejakeho zubara - zatial chodili len k skolskemu. Poskytujete osetrenie aj detom? Dakujem

Hľadám dobrého zubára v Dúbravke za prijateľné ceny, ktorý ešte berie nových pacientov. Viete mi niekto poradiť? Našla som zopár zubárov: Šichman, Balog, Urbánková, máte s nimi niekto skúsenosti? Ďakujem

Dajte si velky pozor na Schill dental clinic. Vysoke ceny neznamenaju vysoku kvalitu. Za vstupnu prehliadku som zaplatila 100 eur bez dotyku zubov. Neskutocne predrazena ambulancia, a dovolim si tvrdit, ze bez skusenosti. Vsetci lekari su cerstvo po skonceni studia okolo 23 rokov. Taktika majitela je jasna, nikdy viac.

Ja som dnes bol u toho Baloga. Zda sa byt celkom dobry. Robil mi jeden zub, daval mi tam jednoploskovu plobmu bielu za 15 eur, 5 eur injekcia. Cize tie ceny celkom primerane sa mi zdali.

Ahoj Adriana, a vies mi k tejto ambulancii povedat viac? Aka bola celkova cena? Ako casto sa chodi na kontroly a pod. ? Dakujem

Viete mi niekto povedať približné ceny v Adam-Dente. Napr. za bielu plombu?

Ahoj, potrebovala by som zbrúsiť 2 predné zuby, korunky dať dole, zobrať odtlačok a nalepiť nové korunky. Alebo robíte aj porcelánové korunky-mostíky. Síce som našla technika, ale keď sa vieme dohodnúť u Vás - však aj technici potrebujú prax. Ozvite sa mi, mail:grande@zmail.sk, tel:0944574264

Mne robila asi pred dvomi mesiacmi 2-ploskovu plombu MDDr. Livova a 50 eur som platil, ale musim povedat, ze som s nou nespokojny, takisto s pristupom jej sestricky, nebola to prijemna skusenost. A naopak, som velmi spokojny s dentalnou hygienou v Adam-Dente.

Tina: Vsak si tam zavolaj. Ja tam chodim k doktorke Wittgruberovej a som maximalne spokojny. Aj s dentalnou hygienou.

Ja chodím s rodinkou (2 deti) tiež k dr. Lívovej a sme s ňou veľmi spokojní. Deti sa neboja chodiť do ambulancie, má k nim dobrý prístup. Preventívne prehliadky berie vážne, pošle na RTG a snaží sa mi vždy všetko doošetrovať, predtým som ja musela poprosiť zubára, aby mi ošetril konkrétny zub, tváril sa že je všetko v poriadku. Zatiaľ som ani nečakala dlhšie ako 10 min v čakárni, čo veľmi oceňujem.