Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Vyhybajte sa centru delta med na Starych Gruntoch v BA IV ako len mozete! Stalo sa to davnejsie, ale tisknu sa mi slzy vzdy, ked sa pozriem na hroznu pracu MUDr. Lehotskeho v svojich ustach!

Dr. Martin- tahaci penazi… Neodporocam

Ano, tak to ste vystihli uplne presne👍🏻

Dakujem za nazor, ale ja v zivote viac nepojdem k Schillovi, ani keby tie zuby robili zadarmo. Mne robili 2 zubarky endodonciu po ktorej mi vypadli blomby a prisla som o zuby a zablombovane zuby nemaju vobec ziadnu estetiku. Takze si ich musim a davam robit znovu, len vdaka nekvalitnej praci u Stomatolaga SCHILLA. Ich disidentom prajem nadalej vsetko dobre.

ÀÁÁno plne suhlasim, zu keby to konecne davali aj v telke a rozhlase a novinach aby si to ludia konecne zu uvedomili o com to je.

Dr Sechny je skvela zubarka. Mal som s nou tu cest spolupracovat. Som zubny technik a kvalitu jej prace viem posudit aj z inych aspektov. Je mila, ludska a skvela odbornicka. Hoci uz spolu nepracujeme, vrelo odporuvam!

Ja som zacala chodit do Pearl dental a zatial som velmi spokojna, doktorka je mila a ma kvalitnu robotu ked ze mam dost kazive zuby tak, ozem povedat ze zakroky su u nej bezbolestne :slight_smile:

A prijímaju pacientov este? chcem zmenit zubara ten moj je sadista

Čo viem tak áno :slight_smile: ale radšej si to over :slight_smile:

Áno, prijímajú ja som k nim prešla asi pred dvomi týždňami :wink:

Prosím, mohli by ste mi poradit toho perfektného zubára? Ďakujem

Presne tak, potvrdzujem, tahaci penazi

Ja som tak po cca 10 rokoch musela pozbierat odvahu a minuly rok navstivit zubara s opuchnutym dasnom. Na zaklade recenzii a po neskutocne dlhom rozmyslani som si vybrala Oradent v BA pod pani MUDr.Ingrid Lehotsku. Cakala ma hned extrakcia zubu z ktoreho mi opuchlo dasno, ale az po dobrati antibiotik, ktore mi vypisala. Nemozem povedat, ze to bol anajhorsia skusenost v mojom zivote, ba dokonca to ani tak nebolelo, ked m iten zub tahali. Neskor mi robila endodonciu jedneho korena, necitila som naozaj absolutne nic. Avsak financne to je veru trocha drahsie, ani nie trocha, o dost. Tak som tam dlho nebola, az kym s ami nezapalili nervy v dalsom zube. Tam uz ta endodoncia nebola taka bezbolestna avsak znesitelna a chvilkova hlavne a naposledy, ked mi vrtala iba stredne velky kaz s dvojitou porciou anestezy, to bolelo hadam zatial najviac. Neviem posudit preco, som len laik, ktory sa vobec nevyzna v tejto oblasti a este ma vtedy zrovna priserne bolela hlava a teda nemozem sudit, ci je ten lekar dobry alebo zly. Chodim tam zatial, lebo niekde chodit musim, ale ten panicky strach som stale neprekonala a vidno to aj na mojich nepravidelnych navstevach. A mozem povedat, ze strach z bolesti je vacsi ako realna bolest pri zakroku pravdepodobne. To tiez neviem posudit, kedze ten strach mi zatienuje hadam uz cely mozog. Pred dvoma rokmi som chcela ist k MUDr Dobesovi, no cakacia doba je unho 3 mesiace, co si nemozem dovolit vzhladom na stav mojho chrupu a tym padom ostavam bezradna. Viem, ze pod Dobesom pracuje nejaky MUDr Hosek, no zatial som o nom nic necitala. Kazdopadne si myslim, ze neexistuje uplne bezbolestne vysetrenie, to je len mytus a musia nas nejak presvedcit. Ale napr v Oradente pouzivaju mikroskop a to bolo prvotne kriterium pri vybere a tym sa ten vyber znacne znizuje...

Ja som mala zlé skúsenosti v MY SMILE v BA, preto ich neodporúčam. Prácu vykonali zle, a naúčtovali si aj veci, ktoré neurobili. preto ich neodporúčam.

Presne, ťahači peňazí. Podľa môjho názoru a skúsenosti im ide iba o peniaze. Práca nekvalitná. Ešte viac mi zničili zub, ktorý sa dal zachrániť. Na začiatku úsmev, ktorý až neskôr zistíte, že je falošný. Neodporúčam vôbec.

MY SMILE sú podľa v BA najhorší. Osobná skúsenosť aj mojich známych. Tiež neodporúčam.

Ani ja som nebol v MY Smile na Košikej spokojný. Najhoršia zubná amb. za môj život. Neodporúčam.

Chodim do MYSMILE a jedine co mi vadi je ze su drahi, ale zuby mam ozaj velmi pekne spravene, som spokojna

Ja sa nemozem stazovat na mysmile. Bola som tam na osetreni s dcerkou, ktora ma naozaj strach zo zubarov a prave tu ho prekonala. velmi mily pristup, s detmi to proste vedia a vidiet ze su odbornici. Takisto rozmyslam, ze prejdem k nim.

Ahojte, potrebovala by som poradiť, čo sa týka zubných koruniek, nedávali ste si ich niekto? :) vďakaa