Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

zubné korunky mám už asi aj rok to bude pomaly. A neviem si ich vynachváliť, všetci mi ich obdivujú a myslia si, že sú moje. Ale tajomstvo, že nie sú si nechávam pre seba. Prečo sa pýtaš, čo by si potrebovala vedieť?

nemas problem s tym, ze by sa ti dasno poposuvalo a ze by ti bolo vidiet tu kovovu cast? ja tiez som rozmyslala, ze by som si dala, len tohto sa dost bojim.

nie nemám tento problém, ja mám celokeramické korunky a u tých takéto niečo vôbec nehrozí. Sú rôzne typy koruniek :)

a ktore su podla teba naj? preco si sa rozhodla pre celokeramicke? tiez riesim teraz problem ze budem potrebovat zrejme dve korunky a neviem ci zivicove, ci kovokeramicke, ci celo, ako sa vobec rozhodnut :/

to sa nedá povedať, ktoré sú naj. Ja mám svoje dôvody prečo práve celokeramické som si zvolila. V prvom rade zavážil u mňa fakt, že pri kovokeramických zvykne ďasno ustupovať a osobne nechcem aby bolo vidieť, že mám korunky. A celokeramické vyzerajú naprirodzenejšie, aj keď sú o niečo drahšie ale určite to stojí za to.

Moj nazor na toto je taky ze dost zalezi ako su korunky urobene. Pokial to zubar odflakne tak aj neviem ake skvele korunky si mozete dat. Kamaratka si bola dat urobit korunky ze za dobru cenu tak ide do toho a strasne zle ich ma urobene. Vobec nevyzeraju tak ako by mali. A ja uz asi dva roky mam korunky a vyzeraju uplne ako prirodzene a nemam s nimi vobec problem. Cize ide hlavne o kvalitu prace ;)

o nieco drahsie? co si mam pod tym predstavit?

Tak u mojej zubárky v Pearl Dentale, to robilo rozdiel asi 50 euro na korunku. Veď preto som si dlho hľadala zubárku, ktorej by som sa zverila do rúk. Nemala som odvahu ísť ku štátnej, lebo s tou som si už v minulosti odžila svoje a chcela som aby som naozaj dostala kvalitu za ktorú si zaplatím.

Mate niekto skusenost s clinikou DR. Martin a pani doktorkou Cikovou??? dakujeeem

Viete mi poradiť nejakého zubára, ktorý by ma vzal aj mimo ordinačných hodín, keďže nemám inak čas? :/

tak musis v prvom rade ratat s tym, ze statny ta urcite mimo ordinacnych nevezme.

Mate prosim niekto skusenost so zubarkou Evou Felszeghyovou na Tehelnej? Dakujem.

to mi je jasné, preto by som prijala kľudne aj tip na nejakého súkromného. Hlavne aby ma vybavil, pretože poslednú dobu ma začne vždy pri niečom teplom alebo studenom bolieť zub a neviem čo s tým :/

To si musíš zistiť telefonicky kedy by ťa nejaký zubár mohol vziať. Ale určite by som sa orientovala na súkromných. Tam máš istotu, že ťa skôr vezmú :)

Anitta aj máš tip na nejakého konkrétneho zubára? už ma nebaví hľadať :( už to vzdávam, zubárov je veľmi veľa, ale neviem ktorý je dobrý a má kvalitnú prácu :(

ja ti mozem poradit jedine moju zubarku ku ktorej chodim uz dlho ale som s nou spokojna, je v perle ruzinova, cize by si nemala mat ani problem ju najst ak by si chcela. My k nej chodime skoro cela rodina a zatial vsetko v pohode.

môžeš mi poslať na ňu kontakt? už som zúfalá.. pristupuje k pacientom ľudsky? :/

v Perle Ružinova? ku komu? my tiež tam k doktorke Baňasovej. To je prístup aký by lekári mali mať a hlavne starostlivosť aká iným zubárom často chýba!

ahoj ralfa neviem ci si si vsimla ale Anitta ti vyssie napisala meno svojej doktorky, ja chodim k tej istej. Skus si najst ich stranku a tam mas aj kontakt aj vsetko potrebne. Jasne ludsky pristupuje, je mila :)

Ahoj Anitta robí tvoja zubárka aj protetické služby či nie? potrebovala by som mostíky :(