Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Pekný dník. Jasné, že robí aj protetiku. Skoro všetko na čo si spomenieš. Ak si ju nájdeš na internete, teda myslím jej stránku, tak tam nájdeš všetky služby čo robia.

Moja skúsenosť spred 2 týždňov: milá lekárka, individuálny prístup, profesionálna. Následne skúsenosť spred necelého týždňa (mám toho viac čo aktuálne potrebujem nechať spraviť): nepríjemná, arogantná, maximálne nevhodné a zákrokov sa nijak netýkajúce poznámky, v každom ohľade neprofesionálna, vrátane 15 minútového čakania v kresle bez začatia zákroku ktorý bol následne vykonaný viac než bolestivo aj keď po prvej skúsenosti bola na väčšiu citlivosť upozornená. Skrátka, úplne iný človek než pri prvej prehliadke (taktiež spojenej so zákrokom). Len z titulu prvého dobrého dojmu jej ešte dám šancu pri tretej návšteve, ak sa zopakuje scenár z druhého prípadu okamžite od nej odchádzam.

danova čauko všimla som si až teraz hľadala som a našla som ambulanciu Pearl Dental je to správne? vyskúšam k nej ísť a uvidím, či tam aj zostanem alebo nie. Najlepšie je vyskúšať si lekára zrejme na vlastnej koži, nie?

ano je to spravne, skus si tam najskor zavolat, ze kedy by si tam mohla prist a podobne, nech o tebe doktorka vie, nech tam nejdes len tak na blind :)

A s kvalitou takýchto služieb je to u nej ako? Nemáš s ňou v tomto smere skúsenosti?

Ahojte potrebovala by som poradiť ohľadom výberu zubára. Dlhé roky chodím k jednej zubárke ale poslednú dobu to s ňou ide dolu vodou. Preto premýšľam nad zmenou, len neviem pre koho sa rozhodnúť. Nechcem zas nájsť zubára, ktorý bude svoju prácu flákať :-(

V ktorej časti Bratislavy bývaš? Dosť aj na tom záleží. Pretože nie každý je ochotný chodiť k lekárovi dajme tomu cez celé mesto. Vieš čo tým myslím.

Ahoj ja bývam na okraji Ružinova, ale je mi úplne že jedno kam budem chodiť k zubárovi. Hlavne aby som dostala starostlivosť na úrovni a nemusela sa stresovať či mi zubárka zase len niečo nepodžubala :-(

Jasterka mna by zaujimalo k akemu zubarovi si chodila doteraz. Statny?

ahojte, mate niekto skusenost s 3S Dent na Trnavskom Myte v Zeleznicnej nemocnici? Resp. je niekto z tych zubarov fakt dobry? Dakujem ;)

Terka myslíš, že nie je jedno, či je zubár štátny či súkromný? Myslíš, že sú medzi nimi nejaké veľké rozdiely? Akurát tak v cene, či?

jasne - ja som chodila k dvom statnym a vzhladom na ich pristup som od nich odisla vtedy som si povedala ze uz k zubarovi nepojdem nikdy. K ziadnemu, ale bolest zubov ma donutila vyhladat pomoc asi rok dozadu a som za to rada. Zuby by sme nemali zanedbavat :(((

A si za to rada? z akého dôvodu? Ja by som bola rada asi len v prípade že by sa mi podarilo nájsť zubára, ktorý by mi venoval dostatok času a riešil moje problémy.

preco som rada? pretoze som konecne sa dostala k zubarke, ktora vie co robi a robi to s citom. :) Ja som mala tento isty problem, stale som dufala, ze u statneho mojho vtedajsieho zubara to bude lepsie, ze mal len zly den, ale vzdy som odchadzala nervozna a sklamana.

urcite to nie je jedno. Ja som uz bola u viacerych zubarov a poviem ti ze statny a sukromny je velky rozdiel. Sice ukony si u sukromneho platis, ale mne osobne nevadi si zaplatit za dobre odvedenu pracu. Niet nad pekne bezbolestne zuby.

Ale aj máte nejaký konkrétny tip na lekára? pretože pozerala som a u nás je teda dosť aj súkromných zubárov, len neviem podľa čoho si ho vyberať. Podľa cien, lokality alebo?

Podla cien asi nie je dobry napad. Skor podla pristupu. Ja chodim do Perly Ruzinova k zubarke.. u nej som dostala to co som mnohokrat hladala u statnych. Ludsky pristup a odbornost. Ale kazdemu cloveku vyhovuje nieco ine, ved to urcite vies.

Čaute...chcem sa opýtať či nemáte nejaké dobré skúsenosti so zubárom ktorý robí protetiku. Potrebujem si dať do poriadku celý chrup a môj zubár dáva od toho ruky preč.. Nemáte tipy?

preco tvoj zubar dava od toho ruky prec, co vsetko potrebujes urobit? Tak ja som so svojou zubarkou v pohode robila mi jednu korunku a zatial je to oki...ale tak zalezi ci chces ist k statnemu alebo k sukromnemu..ci nemas problem si za kvalitnu pracu aj zaplatit alebo ci to to problem robi :)

aký to bude zubár, či štátny alebo súkromný mi je v podstate jedno. Hlavne aby mi dal zuby do poriadku. Práveže ani sám neviem, je toho dosť, veru u mňa to len jedna korunka nespraví :-/