Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

poradte pls dobreho zubara na keramicke korunky…najlepsie v BA
dakujem:)

Dobrý deň, len nedávno som sa prisťahovala do BA a dnes ráno som sa zobudila s bolesťou zuba. A tu je ten problem. Nemam žiadneho zubara a dopočula som sa, že ak nie som priamo z BA tak ma skoro žiadny neprijme. Vedel by mi niekto dákeho poradiť, ktorý by ma zobral a nepýtal za ošetrenie tisíce, pretože aj s tým som sa stretla. Ďakujem

Mozem potvrdit ze Dr.Gaborik je skvely zubar. Po tom co mi u statnej zubarky pocas trhania zubu dva krat vyskocila sanka som si povedal ze k zubarovi uz nevkrocim. Tu bolest si ani neskusajte predstavit. Cez znameho som dostal tip a som velmi vdacny, nakolko chodim k Dr. Gaborikovi opat bez nervov. Osetrenie bez lokalnej anestezy si musite vypytat… bezbolestne je standard, samozrejme injekcia nieco stoji ale to nie je podstatne, kazdy kto si vytrpel u zubara oceni pohodu za 250 korun.
Odkaz pre Janu: tvoj prispevok mi absolutne nesedi s ambulanciou do ktorej chodim. Si si ista ze hovorime o tom istom cloveku, alebo sa snazis o negativnu reklamu?

Som si ista ze je to ambulancia vo Volkswagene…Dr. Kopalova…je mi luto…ale videla som viac pripadov na vlastne oci… hroza! …a to sa zubarine rozumiem…

Ako zubár je dosť dobrý a má megalománsku reklamu. Cenovo je až príliš drahý. Tie dentálne materiály zas až toľko nestoja. Rovnako dobrých zubárov a podobne zariadené ordinácie nájdeš v BA viac za podstatne nižšie ceny.

Pani doktorka Kasajova pracovala vo Vital Dent, avsak uz si zalozila vlastnu prax. Najdete ju na poliklinike Karlova Ves 4. poschodie.

Ahojte, tiez hladam sikovneho a profesionalneho zubara v Bratislave, a dostal som tip na jedneho v Devinskej Novej Vsi, je to Mudr. Edmund Soos. Mate niekto osobnu skusenost s nim? Hlavne ma zaujima jeho pristup a kvalita vykonanej prace, trosku ma zaujima aj cena jeho prace… dakujem za pripadne reakcie :slight_smile:

Andy dakujem za skvely kontakt. Vyskusal som toho Dr.Lehotskeho a bol som naozaj spokojny. Ja mam neskutocny strach zo zubarov, ale ten chlapik ma tak dokazal upokojit, ze som mu aj otvoril usta:-)). Este ma aj milu sestricku. Odporucam dalej

Mudr Stanislav Petrik,Karlova Ves-poliklinika…zatial,vsetky zubky,ktore mi osetril su ok…chodila som knemu 3-4 roky,teraz,zial,zijem vo Viedni-tak to uz nejde.Cenovo je tiez ok.
Odbornikom je Mudr.Alexander Rovny…bol primarom na maxilofacialnom oddeleni v Ruzinove,dnes ma sukromnu prax…cenovo neviem…Ma za sebou mnozstvo operacii-aj mna operoval,vyzna sa perfekt v zuboch+tvarova chirurgia…
jasne,ze kazdy mate iny nazor a skusenosti,mne tyto dvaja pomohli…

Existuje vôbec nejaký normálny zubár, ktorý urobí výkon za potrebne primeranú cenu a v prípade ihneď? Ako súrny prípad? Napr. uvoľnili sa mi tri spoločné keramické korunky na predných zuboch. Nemám totiž zubára, a žiadnemu sa nechce to urobiť. Niektorí vôbec neprijímajú, niektorí by ma objednali až od dva-tri mesiace. Je to normálne? A pritom, viem, že mnohí tzv. zmluvní s poisťovňami nemajú do čoho ani “pichnúť”. Však oni si napíšu aj tak výkony, zrejme. Z čoho by existovali?
Tieto pripomienky čítajú aj kompetentné orgány, resp aj zubári? Poradíte?

Ľudia na Slovensku čo sa týka zdravia úst t.j. zubov a ďasien majú veľmi nízke vedomosti. Všetci sa vyhovárajú na zubárov ale nikto nevidí seba. V prvom rade či si vôbec vie umývať zuby ako si ich umývať ako často treba chodiť na ošetrenie atď.To čo má každý v ústach je jeho výsledok.

MUDr.Wittgrúberová- Sibírska 65,v Bratislave je veľmi dobrá ale je súkromná. No ceny sú asi také ako v iných ambulanciach ktoré majú zmluvu s poisťovňami.

Ona má zmluvy s poisťovňami, akurát nie so všeobecnou. Vďaka.

rutinne to robia v sukromnej zubnej praxi odontolog ,pozri na www.zubnaprax.com

Dr.kopalova,ktorá pracuje vo VW,ke tá najlepšia doktorka s akou som sa kedy stretla a to som mala česť vyskušať toho vela u nás aj v zahraničí a nakoľko vonku aj pracujem na jej prácu s obdivom pozerali aj zahraniční lekári,pretože mám od nej robené výpne,korunky,dokonca implantát a nechceli mi veriť,že tu všetku prácu zvládla jediná lekárka,za čo jej veľmi dakujem,vrátila mi totiž usmev.

poznate dobeho zubara v petrzalke?? v top 15 som si nasiel Mudr Acovu Vlastu http://www.zzz.sk/?profil=1022

ake mate skusenosti??

dakujem

Moja najhorsia skusenost je s MUDr. Pachotom. Minuly vikend mal sluzbu na pohotovosti na Drienovej a vyvrtal mi zdravy zub, a ako by to nestacilo napchal mi don pastu, kt.zabija zub. Takze teraz ma caka odstranovanie nervov, upchatie kanalikov, atd. To vsetko ma bude teraz vdaka nemu stat 5000 Sk. Co ma ale stve ovela viac ako zbytocne vyhodene peniaze, je fakt, ze mi zlikvidoval zub…

A preco si vlastne isla na tu pohotovost? Chces povedat ze sa pomylil a vyvrtal ti iny zdravy zub? Urobil ti pred vyvrtanim RTG? Ak si presvedcena ze ti vyvrtal zdravy zub, podaj na neho staznost… aj ked viem, ze novym zubom sa to uz nenahradi… :frowning:

prosim vas kto vie o nejakom vybornom zubarovi v blyzkosti TO,PD,PE ktory robi zuby v celkovej anesteze lebo mam obrovsku fobiu.dakujem vam velmi pekne

to TO, PD, PE su nazvy mestkych casti BA??? /tema sa vola hľadám dobrého zubára/zubárku v BA/