Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

ja chodim do Schillu uz je to cez 2 roky co si robim poriadok v ustach... pekna klinika dobre sluzby takze mne vyhovuje

nemoze ti to byt jedno.. potom sa nemas rad:) a ked chces v dnesnej dobe kvalitu tak urcite lepsiu robotu odvedie sukromny ako statny...
PS: co si si neumyval kazdy vecer zuby a papal vela sladkosti ked to nebude jedna korunka?:D aj ti budu nieco trhat ci ako?

to uz nemas kde davat peniaze?? existuje milion variant / zubarov ktori su sukromni a robia kvalitne ale nemaju drahu kliniku a neplatia milionove najmy... v konecnom dolesku aj tie najmy platis ty :)

neviem čo si robíš skôr nataša, či poriadok v ústach alebo v peňaženke...keď som si hľadala nového zubára tak som sa informovala aj o nich, aj o ich cenách a skoro som okoktavela. Kamoška k nim chodila asi pol roka a potom prišla s tým, že odišla, že sa to nedalo finančne uniesť.

To vôbec nie je o tom, že by som si neumýval zuby, alebo čo. Mám pocit, že to mám nejako geneticky dané, že tie zuby nie sú také akoby mali byť a že sú oveľa náchylnejšie ako zuby niekoho iného. Tak to neviem čo bude potrebné všetko mi robiť, keďže ešte som nenašiel lekárku, ktorá by sa mi na to pozrela a objektívne mi povedala čo ma čaká..

len tak zo zvedavosti som si ich pozrel na nete a ozaj tie ceny sú dosť vysoké. To nejaký súkromný zubár s lepšími cenami v Bratislave akože nie je? to ozaj sa budem musieť dostať na mizinu ak chcem mať v pohode zuby?

Jasné že sa dá nájsť aj iná zubná ambulancia, ktorá poskytuje dobrú starostlivosť a aj za fajn cenu. Ja chodím už nejaký čas k zubárke Baňasovej do Perly Ružinova a v pohode..vyhovuje mi aj cenovo a hlavné je, že aj kvalitou svojej práce. A odceňujem u nej napríklad aj to že ma vezme aj po práci, s čím väčšinou iní zubári majú problém...

tak o tom vy som ti vedela rozpravat ze ini zubari maju problem vziat cloveka po praci :-/ ja som tento rok este nebola u mojho zubara ani na preventivke pretoze mi nechce dat taky termin ktory by som stihla, ze by som po praci hned utekala k nemu. Neviem ci sa mi podari ho presvedcit alebo si budem musiet niekoho ineho hladat

1 Like

toto myslíš vážne? tak u takéhoto zubára by som už asi dávno nebola. Nerozumiem prečo niektorí lekári nemôžu z času na čas pacientovi vyhovieť. Moja lekárka s týmto nemá žiadny problém, že potrebujem takto termín, chápe to, veď každý pracujeme, je to normálne…

1 Like

,sofhia aj takí zubári sú, manžel bol minulý týždeň u zubára a povedal že už nepôjde. Že radšej nech ho zuby boli akoby si opäť mal sadnúť do toho kresla, a som celkom nešťastná z toho, keď ho vidím ako trpí ale radšej si dá tabletky proti bolesti akoby mal znovu ísť :confused:

1 Like

tak ja uz viackrat som chcela odist ale nikdy som nemala nejako cas a chut sa vrhnut do toho aby som hladala nejakeho noveho. Ked si predstavim ze by som musela absolvovat kopu navstev, buchania na dveri a aj tak by ma vacsina odmietla tak som sa na to vykaslala, ale teraz uz zacinam mat ozaj toho dost :thumbsdown:

1 Like

…ale ja rozumiem že aj takí zubári sú…ibaže mi nejde do hlavy prečo tí pacienti proste od nich neodídu, keď majú takéto v podstate akoby problémy s nimi…veď to nie je len tak, podľa mňa každý má právo na to aby dostal dobrú zdravotnú starostlivosť nie? tak keď mi ju nevie dať jeden lekár tak idem k inému… bodka … či?:slight_smile:

1 Like

lenže kde hľadať iného zubára? a ako? ako budem vedieť, že tak na tohto sa môžem spoľahnúť, že to bude dobre? to bude zase len beh na dlhé trate. Len zase ma veľmi bolí, keď vidím ako trpí a dopuje sa stále len tabletkami :frowning: neviem už čo robiť :frowning:

1 Like

Tak obnáša to pár telefónátov, niekoľko času stráveného za internetom ale stojí to za to. Ja tiež kým som našla moju terajšiu zubárku tak to istý čas trvalo, ale som rada žťe som hladala že som do toho išla, pretože mi to prinieslo mnoho. Už strachy zo zubárov nemám :slight_smile:

1 Like

lenze ako si sa ty dostala k tvojej zubarke?? nahodou alebo si akutne hladala zubnu starostlivost? neviem si predstavit ze by som obvolavala zubarov, ze ci by ma vzali lebo moj zubar nema na mna vobec cas? ved by ma vysmiali ci??? :frowning:

:confounded: už aj ja by som po pravde chcela byť na tom tak ako aj ty. Že mať už svojho zubára, ktorý sa zaujíma a venuje svoj čas mi… to by bolo ideálne…len asi to bude ešte trvať no. Tvoja zubárka ešte berie nových pacientov, či o tom nevieš nič?

ako som sa dostala do Pearl Dentalu? ako nič - celkom náhodou. Ale som rada, že som sa tam dostala. Ja som tiež musela riešiť nejaké problémy, tak som hľadala, potom som to nechala tak neriešila a vtedy som sa o mojej terajšej zubárke dozvedela. Nevysmiali by ťa. Prečo by ťa mali? veď hľadáš pomoc to je normálne. Chuanti moja či berie? pokiaľ viem áno :slight_smile:

lenze ako to je potom keby ma vzali? ja musim u nich ostat alebo mozem odist? neviem si to celkom predstavit ako je to pri zmene zubara, ako to chodi…

Akože že by si išla s problémom k zubárovi ale neostala by si u neho na stálo? To je rozhodnutie na tebe. Ty si môžeš premyslieť akého zubára chceš, u ktorého chceš zostať, ktorého chceš zmeniť, veď žiadny lekár ťa niekde nemôže držať zubami nechtami, tak sa potom podľa svojich pocitov a presvedčenia rozhodneš, či zostaneš alebo čo ďalej

to som mala na mysli. Tak v tom pripade by to bolo fajn a ako to ma ona co sa tyka ordinacnych hodin? normalne ordinuje od kolkej do kolkej? videla som ze berie aj po ordinacnych len by som rada vedela kedy ordinacne zacinaju aby som si to vedela naplanovat, keby som k nej isla…