Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

vlaďa normálne klasika podľa mňa začína o ôsmej ako väčšina zubárov nie? je na tebe na kedy si zubára naplánuješ, ja už zo zásady chodím len po ordinačných hodinách tiež. Pretože v práci som si vždy vypočula, keď som mala ísť k zubárovi a potom celý deň som sa nevedela vzchopiť z toho, že mi niekto niečo v ústach robil :slight_smile:

Tak záleží to od toho ktoré dni, pretože tie ordinačné hodiny má iné. Ale keď pozrieš http://pearldental.sk/objednavka.php tak tu nájdeš presne ako má ordinačné hodiny a sama budeš vidieť, či sa vieš do toho nejako vtesnať, či by si tam niektorí deň stihla zájsť alebo či by si potrebovala aby ťa zobrala neskôr. Nie je to problém, aj keď u niektorých lekárov, zubárov viem, že áno ale pri nej nie :slight_smile: tak skús sa na to pozrieť prípadne ju kontaktovať ak teda sa pre ňu rozhodneš a uvidíš. Nie je to sranda keď tvoj zubár ťa odmieta kvôli časovej tiesni :confounded:

pozerám aj ja tie ordinačné hodiny, čo si sem dala. To je fajn, že dokonca do šiestej, to človek aj keď robí do piatej tak to vie pekne stihnúť. Takto by to malo byť, že trošku variabilné tie ordinačné hodiny, nech si každý môže termín nejako nájsť :slight_smile:

Dakujem ti za info, za link, len vyzera to tak, ze maju novu stranku alebo nieco take. Lebo som si otvorila ten link, co si mi dala a nechce mi ho nacitat. Tak som si to dala do vyhladavaca a mi to naslo :slight_smile: tak som sa k tym ordinacnym hodinam dostala tak si tak. Este raz ti dakujem zavolam tam :slight_smile:

Tak podstatné je, že si to našla, keď som ti to sem dávala tak ešte išla hentá, ale podstatné je že si našla, čo si potrebovala všetko :slight_smile: no cinkni si, lebo teraz idú aj tie sviatky všetkých svätých a jedno s druhým tak tožvie ako budú robiť a čím skôr si to vyriešiš tak lepšie pre teba…

Pekny den. Potrebujem pomoc. Mam problemy so zubami uz niekolko rokov, teraz za posledny rok sa veci nejako este viac skomplikovani a vyzera to tak ze budem potrebovat vacsinu zubov urobit, myslim tym korunky a podobne. Len nemam odvahu dat si to urobit svojmu zubarovi :-/

Ked nemas odvahu si dat zuby urobit svojmu zubarovi, tak si ich daj urobit niekomu inemu, to by nemal byt problem nie? len ked potrebujes urobit viac zubov tak sa hlavne informuj o tom kolko casu je schopny ti zubar venovat aby vsetko bolo tip top, nie ze budes mat zuby nejake kadejake chapes, ked uz urobit zuby tak uz nech to je poriadne :wink:

Veď a povedala by som že to je ten problém - nájsť si nového zubára a prísť za ním s tým že vlastne potrebuješ zuuby pomaly od začiatku dať dokopy vieš? Že keby si prišla k nejakému že chceš prestúpiť, že nemáš problémy tak by ťa vzal bez problémov, ale keď má človek so zubami problémy tak asi nebude ochotný len tak vziať, či?

Len vam sa to lahko povie, komu inemu si ich mam dat robit? kto bude ochotny sa pustat do zubov nejakemu cloveku co vlastne ani nie je jeho paicentkov? chapete? ja sa obavam toho, ze by mal iny lekar problem ma vziat, alebo mate nejake podobne skusenosti, ze ste menili a v pohode?

Lekári - zubári sú na to aby nám pomáhali, takže neviem čoho sa bojíš. Keď ťa lekár odmietne tak aspoň budeš vedieť, že to bolo pre niečo, že tak to malo byť, asi by nebol pre teba vhodný. Ale osobne by som sa netrápila tým že vezme nevezme ale by som sa pýtala veď ty nemáš čo stratiť

Sofhia lenže nie všetci sú takí ochotní ako si ty možno myslíš, to nie je len tak, že každý človeka s problémami privíta s otvorenou náručou, chápeš. Ty máš skúsenosti s nejakým zubárom, ktorý by nemusel mať nejaký problém vziať človeka ktorého trápia zdravotné problémy?

Denisa treba sa skor ked ma clovek problemy obracat na sukromne kliniky, alebo teda sukromnych zubarov, ti nebudu mat podla mojich skusenosti problem ta vziat. Pretoze ti vacsinou robia vsetko pre to aby pacient odchadzal od nich bez akychkolvek zdravotnych problemov a hlavne bez bolesti :slight_smile:

Podla tvojich skusenosti, takze myslis ze by si mi mohla pomoct najst nejakeho zubara alebo zubarku, ktora by v pohode ma vzala a urobila mi korunky a vsetky taketo veci?
Hlavne by som chcela aby to bolo dobre urobene aby som nemusela riesit potom nejake problemy, ze korunky nebudu dobre vyzerat alebo nieco take :slight_smile:

Tak ja ti mozem povedat ku akej zubarke chodim ja, myslim ze keby si sa na nu obratila, tak ani tam by si nemala mat problem, kedze ani ja som nemala :slight_smile: vyskusaj stomatologicku v Perle Ruzinova. To je ta, co ja k nej chodim. Mne vyhovuje o nej to, ze sa da termin v pohode dohodnut ked potrebujem, ked mi to nevyhovuje tak jej poviem a ona mi da tak aby mi to sedelo aby som sa enemusela nejako nahanat :slight_smile:

Cchcela som sa Ťa pýtať, či by si mi vedela dať na niekoho tip, ale pozerám, že už si napísala kde máš ty zubárku :slight_smile: potešilo ma to, že si to napísala…aspoň človek vie, že nemusí strácať nádej, tak ja začnem to asi predsa len tiež radšej riešiť cez súkromnú zubárku, nech sa nemusím už viac naťahovať a prosiť štátnym

Ano ano napisala som :slight_smile: chcela som pomoct, snad sa mi to podarilo. Tak ono skor ked ma clovek so zubami problemy tak je lepsie zajst za sukromnou zubarkou. Pretoze je to iny pristup a da sa dohodnut, co pri niektorych statnych zubaroch je fakt nemozne sa na nejakom vhodnom termine vobec dohodnut.

Denis - áno ja mám skúsenosti, veď vyššie som dávala aj link na moju zubárku. Ale pozerám, že aj kočka nižšie k nej chodí :slight_smile: tak to je fajn, to sa teším, že nie som sama čo k nej chodí. Ja teraz ani neuvažujem o tom, že by som od nej odišla a išla niekam inam, by som musela byť blááázon :slight_smile:

Podarilo sa ti to - aj keď bude to ešte trvať, kým jej zavolám a všetko si okolo toho vybavím ale snáď to bude dobré a dostanem sa k tvojej zubárke. Bola by som rada keby sa dalo dohodnúť na termíne lebo to sú vždy také patálie, že až :frowning:
Sofhia veď pozerám na to že to vyzerá, že to je jedna ambulancia :slight_smile:

Ja viem o com hovoris kedze nie si jedina co si tym prechadza. Len je dolezite podla mna neodkladat to hlavne a riesit co najskor. Zuby a problemy s nimi sa neoplati odkladat aby zbytocne sa nejake veci neskomplikovali a zbytocne nevznikli nejake vacsie problemy chapes :slight_smile:

áno Denisa je to tá istá. Do Pearl Dentalu nemusíš ísť s obavami, niet prečo mať obavy, ale keď máš problém tak to neodkladaj a zavolaj čo najskôr. Idú Vianoce a aby náhodou ťa to potom nechytilo. Chápeš. Rieš to čo najskôr to bude možné. Držím palčeky :slight_smile: