Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Mal, ale zrejme nemusí alebo ako to je? Ja som na nervy z týchto vecí, keď neviem ako to chodí inde, neviem či je potom toto správanie normálne alebo nenormálne a hlavne neviem čo mám robiť ako sa zariadiť :frowning:

myslím si, že nie všade to chodí tak ako si ty vyššie písala, veď to by nefungovalo, ako by niekto tak mohol fungovať? zdá sa mi to nezmyselné, no asi jediné, čo v tvojom prípade pripadá do úvahy by som povedala, že je to, že by si zmenila zubára, možno nie na stálo, ale teraz aspoň aby tento tvoj problém, ktorý teraz máš sa vyriešil a potom sama sa rozhodneš čo a ako :wink:

Normalne toto? Ani zdaleka, to ti hovorim narovinu. Je vhodne aby si sa poobzerala po lekaroch, ktori budu ochotni ti pomoc, ak ti mozem poradit skus si pozriet napriklad pani doktorku Banasovu, ktora ludsky pristupuje k svojim pacientom a ja osobne nemam uz vobec problem chodit ani na preventivky ani na nic :slight_smile:

Toto je aj pre mňa nonsens, skús zavolať pani zubárke Baňasovej, či by ťa nevedela vziať, ja som s ňou teraz riešila, či by k nej mohla prísť moja sestra, keďže chce korunky a potrebuje ich urobiť pomerne rýchlo aby na Slovensku nemusela zostať dlho a poviem ti, že bola milá a ústretová a myslím, že to je to, čo nám taktiež u mnohcýh iných lekárov chýba, podľa mňa nemáš čo stratiť :wink:

Ahojte, díky za to, čo mi píšete, idem si teda nájsť číslo a vyskúšam tú lekárku a uvidím, ale snáď to bude fajn ako si písala aj ty, že segra pochodila, to keby som aj ja tak pochodila, tak by som bola najšťastnejšia, lebo potrebujem sa už konečne posunúť niekam :wink:

Na zaciatku roka som tiez bola v podobnej situacii a ja som vdacna za to, ze som navstivila inu zubarku ako tu moju, otvorilo mi to oci a poskytlo iny pohlad na problemy, ktore som mala a hlavne pracu odviedla kvalitne :slight_smile:

Presne toto je to dolezite, ako odvadza svoju pracu a ako pristupuje k pacientom, velmi vela sa da z pristupu lekara vycitat, aspon ja uz po nejakych tych rokoch, co beham po doktoroch mam uz jasno z prveho dojmu, ci sa este tam ukazem, alebo prave naopak uz nikdy :smiley:

Našla som si to číslo, volala som tam aj sme sa dohodli aj už mám návštevu za sebou. Prekvapená som ako celé rýchlo to prebehlo, myslím aj to objednanie, niekde inde by som čakala oveľa dlhšie aj keby som prišla s tým, že mám problém, ktorý ma ozaj trápi.
Patrí vám odo mňa ĎAKUJEM :kissing_closed_eyes::heart_eyes::ok_hand:

takze to vnimas pozitivne? Je to rozdiel ked ides k zubarovi, kde nemusis mat z nicoho strach, ze ta oboznami so vsetkym, co ta caka, preco to je potrebne a vsetky taketo veci, ze?
:slight_smile:

Keby len pozitívne, áno viem, že je to rozdiel, už som si to zistila na vlastnej koži a asi to som potrebovala, stretnúť sa s iným prístupom, aby som niektoré veci pochopila, že to nie je vždy všade rovnaké, ale že zubár si vie nájsť čas na pacienta a vie sa mu venovať, pomôcť mu :wink:

Je to iné, keď si zažiješ na vlastnej koži neochotu a takéto veci a potom opak toho, potom to človek vie aj odceniť, ale som rada, že som ti aj ja z časti pomohla, že aspoň si sa nemusela sama s tým nejako pasovať, trápiť, lebo si myslím , že by si to mala ešte na dlhšie a takto to máš už aspoň za sebou a môžeš si spokojne sviatky užívať :wink:

To je super, ze aj ty si takato uzasnuta z toho :slight_smile: :slight_smile:
Poviem ti, ze aj ja som bola, ked som navstivila ambulanciu v Perle Ruzinova a ked som z tade odchadzala, ja som dostala tip od kamosky na pani zubarku a budem jej vdacna este velmi dlho, ze mi takto poradila, lebo mi tym pomohla :wink:

pomahat si predsa musime :slight_smile:
Mne zubarka pomohla tato, co si ty pisala tiez.
Uz mozem sa chichunat aj s otvorenymi ustami :smiley:

Som veru som, no veď ja som rada, že už to celé mám za sebou a už môžem pokojne spávať a nemusím sa takýmito vecami a otázkami trápiť, lebo to fa´kt človek nad tým ešte aj večer v posteli rozmýšľa :frowning:

Zuby su vec, ktora cloveka ozaj ani spat nenecha a o bolestiach zubov nehovoriac, to je kapitola sama o sebe, ale podstatne je snazit sa nieco urobit pre to aby sme sa tych problemov zbavili, aby sme sa nimi nemuseli trapit, ale aby zuby sluzili dobre na to na co maju a hlavne bez akychkolvek bolesti :slight_smile:

To ani niekedy nie je o bolesti ako o tom, že si uvedomíš, že treba si dať urobiť korunky, ja som z takýchto vecí mala strach, od mala a teraz keď ešte aj nad týmto musím rozmýšľať, tak nejako najlepšie mi po pravde nie je, ale nejako to spraviť už musím :frowning:

Ale vies, ze sa to da vyriesit, takze nestresuj sa nejako a radsej hladaj moznosti ako to co najskor urobit aby dobre bolo aby si nemusela sa takto citit ako sa citis teraz, ale prave naopak aby si uz mala za tym a aby si uz mala zuby hotove a aby si si ich uzivala :slight_smile:

Aluša moja sestra tá mala strach vieš aký? Žije mimo Slovenska, chcela si dať urobiť, aj si dala urobiť korunky na Slovensku, tu v Bratislave a poviem ti, že nemohla lepšie urobiť. Najskôr áno stretla sa s tým, že jej zubári tvrdili, že dlhšiu dobu tu bude musieť zostať aby sa to všetko dalo urobiť a podobne, ale ona si to skrz prácu a povinnosti nemohla dovoliť, tak sme hľadali iných a aj sme našli a už má zúbky hotové :wink:

Viem si predstaviť, keď to prežívam teraz. Tak to verím, to keď niekto takto to naťahuje a nevie jej vyjsť v ústrety, to je potom ešte horšie, keď musí pátrať na koho sa obrátiť, aby vôbec včas jej to vedeli spraviť. Nakoniec jej to ako urobili?

Napokon som si našla kontakt na ambulanciu Pearl Dental, skontaktovala som sa s nimi, povedala som im aký je problém, čo vlastne potrebuje urobiť a všetko okolo toho, povedali mi termín, segre som zavolala, dohodla som sa s ňou ona prišla, išla tam a oni si potom už vyriešili čo kedy spravia a ako aby to bolo dobré a hlavne aby teda sa to stihlo všetko v priebehu pár dní aby nemusela behať neustále na Slovensko každú chvíľu a bolo. Neviem prečo niektorí zubári s tým robili problémy, táto pani zubárka bola ústretová, super :slight_smile: