Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Super je aj to, ze si jej mohla takto to pomoct vyriesit, lebo su lekari, ktori nejako toto riesit nechcu, ale chcu aby ich kontaktoval priamo ten clovek, ktory ma problem :slight_smile:

Ahojte, nečítala som celú diskusiu, ale môj problém vystihuje práve názov témy, potrebovala by som nájsť dobrého zubára v Bratislave, keďže pracovne veľa času trávim práve v BA, tak som postupne začala si tam hľadať aj lekárov, lenže so zubárom mám zvlášť problém, nie, že by zubári neboli, sú, ale rada by som odborníka :slight_smile:

myslim, ze to budes mat aj lepsie, ked si aj lekarov presunies, budes to mat vsetko pokope a myslim, ze casom sa aj prestahujes, aspon kamoska ta to tiez tak mala :slight_smile:
Na tvojom mieste by som sa dnes hned obzerala po sukromnych lekaroch :wink:

Su, ano je ich dost, ale ako si aj sama napisala, tak rozdiel je v tom, ze aby si nasla niekoho, kto svoju pracu robi rad, tym padom je aj ludsky k pacientom a vie a ma snahu im realne aj pomoct :wink:

Tak o presťahovaní ešte zatiaľ neuvažujem, na to mám ešte čas, ale toto by som si chcela v BA vybaviť, predsa som tam od rána do večera, tak nech si to môžem aj počas dňa vybaviť, keď bude potrebne, @linea no veď a preto som tu a potrebujem s tým pomôcť, že čo robiť :slight_smile: Na koho sa obrátiť :frowning:

kedze mas takyto problem, skus pozriet co @jamilia pisala, pisala o jednej ambulancii, ja mam s nimi tiez skusenost a poviem ti, ze uz by som ani inam nesla, pretoze ten pristup a odbornost je uplne na inej urovni ked si to porovnam so statnymi lekarmi ku ktorym som chodila :wink:

:-)ano ten pristup dokaze urobit divy, ja som mala stresy, ked som mala zub zlomeny, nevedela som si predstavit akoby som s tym isla niekam na ambulanciu, uz som sa chystala na to, ze si vypocujem vela vycitiek, co som robila, ze som si nedavala pozor a podobne a pritom nic take ma necakalo :wink:

Boli ste už niektorá aj na zubnej pohotovosti, keď ste mali bolesti?
Ako to tam chodí? Alebo je lepšie počkať na svojho zubára?

osobne nie, keď máš zubára, s ktorým sa dá dohodnúť, že skorší termín, že ti vie pomôcť, čo najskôr tak nie je potrebné sa obracať na pohotovosť, aspoň teda ja som sa zatiaľ nemusela :slight_smile:

Súhlasím, ja tiež nie, doposiaľ som to nejako nepotrebovala a keď aj som potrebovala, tak som mala zubárku moju k dispozícii, že som jej zavolala a hneď ako mohla mi dala vedieť, aby som prišla a aby sme vybavili čo je treba a to isté aj moja sestra, keď nemusí tak v zahraničí ani k zubárovi radšej nejde :wink:

:-)ak mas nejake vazne problemy tak asi cakat nevydrzis, ale ak sa da tak ja by som pockala, predsa len ked napriklad by si mala sukromneho zubara tak s tym sa da dohodnut, kedy by ta vzal, aby ten tvoj problem ta prestal trapit, co najskor, aby to preslo a aby bolo dobre :wink:

baby majú pravdu, je to na tebe, ja som sa do takej situácie ešte nedostala, ja keď som mala nejaký problém išla som k mojej zubárke, ktorá si na mňa bez problémov našla čas, keď som jej povedala aký mám problém a že ma to celkom dosť trápi a obmedzuje :slight_smile:

Veď práve, že s mojím je to problém a to nie len keď mňa niečo trápi, ale aj keď prevenciu potrebujem alebo čo.
Tak vždy musím čakať nejaký ten čas a je to na nič, nie že by som bola netrpezlivá, ale mám najradšej keď veci so zubami vyriešim čo najskôr.

ale to nie si sama, ja viem, že to nie je o netrpezlivosti, ale že je to o tom, že chceš byť zdravá nech sa to týka čohokoľvek, a keď ide o zuby tak to dvojnásobne, to proste každý chceme aby sme to mali všetko v poriadku, aby nás netrápili bolesti, tŕpnutie alebo čosi také nepríjemné :wink:

Ja vidím jedinú možnosť pri tomto, ja tiež som si pomôcť inak nevedela a jediným riešením bolo zmeniť zubára, to sa ukázalo u mňa ako jediná alternatíva, ktorá bola reálna a ktorá by mi vyčarila úsmev na perách, proste niekedy sa inak nedá, keď chceš aby si bola zdravá, nech už sa to týka čohokoľvek :wink:

Jasné, že nie. Ja viem byť trpezlivá, ale niektoré veci sú proste už aj na mňa veľa a som z toho nesvoja. Lenže @jamilia ako nájdem niekoho ani nebol ako tento môj terajší?
Ja keby som opäť narazila na takéhoto zubára, tak sa asi zbláznim a duplom keby ešte bol napríklad súkromný a takto by sa správal, pre mňa je to už neprípustné :frowning:

Ako najdes niekoho? Musis chodit, hlaqdat pytat sa, ale myslim, ze keby sa povenujes celej diskusii, ze ju precitas, tak myslim, ze by si nejake tipy dostala, by si si nieco z toho vzala :wink:

Súhlasím, treba si prečítať, ja som si prečítala všetky rady čo tu zazneli a priviedli ma k novej a hlavne skvelej zubárke, ktorá je ochotná a tiež vidieť, že má kopu skúseností, že vie proste pomôcť s mnohými vecami a to som rada, že to už mám za sebou a že sa to vyvinulo super smerom :slight_smile:

Zháňať behať. Už len to čítam a som sa zbláznila. Neviem si to ešte aj v praxi predstaviť. Asi máš @lilinka56 pravdu, budem musieť sa tomu tu povenovať ešte trošku viacej, pokukať to tu, popozerať, kto čo písal, odporúčal a možno mi to pomôže nájsť ten správny smer :slight_smile:

Riešite tu súkromných lekárov, teda zubárov, koľko stojí taká prehliadka na začiatku? Tiež zvažujem takúto možnosť, len neviem čo to môže stáť, čo sa týka zubov :slight_smile: