Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

tak ktori su najnovsie dobri zubari v BA ? … najlepsie by bolo aby mal zmluvy s poistovnami a aby plomba stala menej ako
10 % priemernej mzdy :slight_smile:

Ahojky! Ja som bola na konzultacii v Duomede vo Zvolene. Doktor mi spravil vstupnu prehliadku a rontgen a platila som 1800 Sk. Bola som tam koli tomu istemu co aj ty. Operacia by mna osobne vysla 50 000Sk. Ak chces nejake blizsie info kludne mi napis na rodericcca@hotmail.com alebo si pozri ich stranku na www.duomed.sk Pekny den!

ahoj, aj ja by som potrebovala poradit velmi dobreho zubara v ba alebo okoli, potrebovala by som vymenit korunku, nakolko mi ju urobili velku, nesedi ani farba a este mi z nej aj zmodralo dasno. Vraj je to oxidacia, tak to chcem mat zas pekne, hlavne, aby to nebolo umele. okrem toho mam mierne vykrivene dvojky, tak by som chcela vediet, ci sa na to da dat strojcek, aj ked je jednotka korunka. Neviet poradit? diky

Pozna niketo MuDr.Bajtekovu Helenu? Sidli na Botanickej.Ak niekto ma s nou skusenost pls dajte vediet.
Dakujem


Ja som si nasiel super zubarku na druhy pokus/prva ma odpalila ze za mesiac/.MuDr.Kopalova z kliniky vo WW sa ujala mojho doslovne zdevastovaneho chrupu na poslednu chvilu 15.4.To co predviedla je virtuozne cislo majstra svojho odboru a sklanam pred nou hlavu.Za par dni mi nasadi poslednu,spodnu cast chrupu a i cez to ze este to nemam komplet,z hrdostou a bez strachu otvaram usta a usmievam sa.Jej praca mi dodala sebavedomie a istotu.
Pani doktorka DAKUJEM a mazal tov.
Apropo…spravanie sa k pacientom je nie len na profesionalnej ale i ludskej urovni vysoko kvalitne a i to je pre MuDR.Kopalovu dalsie plus.

Dnes, som od nej prisla. Bola som tam prvykrat, ale je velmi mila, prijemna a mam referencie, ze aj odbornicka.Tak vela stastia.

jee super :slight_smile: a je draha? asi vyskusam aj ja…dakujem este raz

existuju u zubarov neake ukony ktore ti hradi poistovna celee?? doteraz som si myslel ze je to odstranenie zubneho kamena 1x do roka ale bol som vydeny z omylu ked som musel zaplatit 200 sk

Pozná niekto MUDr. Kestlerovú? Robí vraj na Heydukovej,BA. Díky

Ahojte potrebovala by som poradiť zubnú ambulanciu v BA, kde robia keramicke fazety…poradte mi niekto…ĎAKUJEM

skuste www.dccentrum.zzz.sk

skuste sa informovat na www.dccentrum.zzz.sk

skuste sa poradit pripadne najst info na www.dccentrum.zzz.sk

Draha Lucka, a z toho nemas foobiu ze sa mozno neprebudis z celkovej anestezy? Ja ti odporucam najst zubara z prijemnym a ludskym pristupom. Uplne staci injekcia, teda lokalne umrtvenie casti chrupu, a aby si mala istotu ze ani injekcia nebude boliet, vypytaj si gel (lokalne anestetikum), nech ti to zubar necha posobit aj 3 min. A este si mozes dat predpisat Dormicum, tabletka na spanie, pol hod. pred zakrokom, uvidis aka budes zrelaxovana. V tom pripade si daj potom urobit uz viac veci naraz pri jednej navsteve. Vela stastia.
:slight_smile:

Prosim Vas o informaciu. Som dlhodobo nezamestnana, potrebujem zubara. Komu sa mam obratit v Bratislave, aby sam tento problem riesila.Dakujem vsetkim za radu.

Ahoj tak to je ozaj katastrofa, ja totiž veľmi dobre viem o čom hovoríš. Myslím že presnejšie sa to volá resekcia, keď Ti aj koreň tahajú. To ti vlastne musia ten zdravý zub rozdrviť a potom vyriešiť ten koreň. Veľa šťastia

ma niekto skusenosti s pani dr. V. Kasajovou? Aka je?Cenovo by ma to tiez zaujimalo. dakujem

nepoznate aka je pani doktorka Kasajova? ake ma ceny?

Spolupracuje ( aspoň v roku 2008 to tak bolo ) so zdravotnými poisťovňami, takže ceny sú nižšie majú než privátny stomatológovia.

MUDR Lysičanová, Nové mesto