Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

je tu niekto kto by mal skusenost s bielenim zubkov?
asi tri mesiace uz nad tym uvazujem ked vidim na internete rozne fotky, ake maju krasne zuby mnohi, len ja furt mam pocit, ze tie moje su hrozne.
sice nemam nejako problemy so zubami, ze kazy alebo tak, ale nemam ich pekne biele, maju taky zltkasty nadych a z toho som na pokraji nervov :frowning:

myslíš, že niekde by mi to vedeli spraviť aj tak, že by som nemusela nejako dlho čakať?
čo na tom tak najdlhšie trvá? tak už by som si priala mať za tým :frowning:

myslíš bielenie zubov normálne na zubnej ambulancii?
Lebo kedysi som skúšala rôzne varianty bielenia a aj o tom by som ti vedela popísať, vtedy som skrz to skoro aj plakala a dnes sa idem na tom popučiť od smiechu aká som bola naivná a aké kadejaké produkty som si kupovala, ktoré mi údajne mali zuby vybieliť :smiley: :smiley:

podla mna vedeli, len to je potrebne sa dohodnut aj priamo so zubarom a skor takto samozrejme pochodis u sukromneho, ked to chces mat urobene co najskor aby si nemusel vyckavat :wink:
dnes uz niektori zubari maju take moznosti, ze ti vedia pomoct aj s tymto, ze proste korunky budes mat akoby na pockanie, ze nebudes musiet vyckavat niekolko tyzdnoch :slight_smile: kedze prave to cakanie teba od toho neustale odradza, tak tymto by si to mala vyriesene, no nie??

ale to mi nevieš povedať, že či všetci súkromní zubári majú také možnosti aby som na korunky dlho nečakala, či? ak by si mala nejaký tip, to by mi ešte viac pomohlo :slight_smile:
áno presne, to čakanie nemám rada pri ničom, z toho som nervózna, lebo keď čakám tak neustále nad tou danou vecou premýšľam a neviem sa na nič iné sústrediť :frowning:

Keby vieš isté obdobie koľko pást na zuby som si pokupovala, koľko peniaze ma to stálo a ja som reálne verila, že sa tým niečo zlepší, že budem mať biele zuby. Dnes sa za hlavu chytám keď si na to spomeniem, no celkom ma potešilo, že som v tom neni sama :smiley:

ani nehovor, mám zimomriavky, keď som si prečítala, čo si mi písala.
Ách obe aké sme boli trafené, čo?? :smiley: Nespravíš nič asi sme si tým prejsť museli, aby sme si uvedomili čo reálne má pri tomto zmysel :slight_smile:

Ale myslím, že v tom nie sme samé, že viaceré si niečím takýmto prešli, veď to je tak, keď nevieš ako to je, či vôbec niečo také má nejaký účinok, tak skúšaš. A potom nadávaš, keď nevidíš výsledok. :smiley:
Ešteže už som dala od toho ruky preč a chodím len na odborné bielenie, ktoré mi prináša radosť :stuck_out_tongue:
Keby som si radšej šetrila tie peniaze, čo som za to vtedy dala tak teraz by som mala našetrené na toľko odborných bielení, že až :stuck_out_tongue:

toto ti povedat neviem, kedze nemam skusenost so vsetkymi zubarmi sveta :stuck_out_tongue:
ale co viem, tak pani zubarka Banasova v Perle Ruzinova ma takuto moznost, ze vie ti urobit korunky na pockanie, samozrejme je dobre najskor sa s nou o tom pozhovarat, ci je toto jedina moznost, alebo ci su aj nejake ine, ale viem, ze tam to robia aj na pockanie :slight_smile:
povies mi kto ma rad cakanie? asi malokto, ja sa priklanam k tebe, tiez ma mrle zeru ked mam na nieco cakat :smiley:

Toto je ale podľa mňa dobrá vec, že už aj na počkanie sa to dá, že netreba čakať aj týždeň niekde len s dočasnou korunkou. Lebo pri tej dočasnej, čo som počula si treba aj trošku viac dávať pozor pri papaní.
Ale vôbec nad tým netreba uvažovať, keď sú už ambulancie, kde sú schopní urobiť to na počkanie :slight_smile:

Chuanti ešte mi jedna vec napadla k tomu bieleniu, čo sa mi stala :smiley:
Ešte istý čas som aj žuvačkám dôverovala, keď mali na obale napísané, že whitening :smiley: Dobrý fór, keď sa dnes nad tým zamyslím :smiley:

…ale stale by som povedala ze je to akoby raritou…co viem co som sa bavila aj so znamymi s kamoskami…tak spominali ze niektori ich zubari vobec s niecim takymto nemaju skusenost…ze to fest trva ked maju cakat na nejaky takyto ukon…ze chcu korunky…na ich vyhotovenie…

Nebola si z odborného bielenia, myslím u zubára sklamaná? Lebo uvažujem nad tým, že by som si dala takto zuby vybieliť, len nie je to najlacnejšia záležitosť, tak zvažujem čo spraviť. Či to risknúť, zaplatiť si to a skúsiť alebo radšej si kúpim nejaké iné veci na bielenie, čo ma vyjdu lacnejšie :-/

Prečo by som mala byť sklamaná? Ten efekt po vybielení bol ešte lepší, výraznejší ako som očakávala. Takže u mňa práveže radosť a nie sklamanie.
Myslíš nejaké pasty a také srandy? To zbytočne budeš za to dávať peniaze, o tom som už aj vyššie písala, že čomu som ja verila, čo som si pokupovala a totálne zbytočne lebo mi to neprinieslo nič. Žiadny efekt, žiadne zlepšenie. Až samotné bielenie u zubárky mi prinieslo výsledky :wink:

Hej? To je fajn potom, obávala som sa toho, či je to bielenie viditeľné na tých zuboch akože riadne vieš. Ale keď píšeš, že hej tak som rada.
No myslela som to, lebo to vychádza lepšie, respektíve tie veci sú cenovo dostupnejšie jak bielenie takéto preto mi to tak napadlo.

Je je, ako som písala ale niektoré ambulanciu to už tak majú, že na počkanie, možno raz to tak všetky budú mať, ale myslím, že to si ešte počkáme, že to tak skoro nebude ani len zďaleka. Hlavne nepríjemné je to, že človek by korunky chcel hneď predsa je to taká kvázi chúlostivá záležitosť :slight_smile: Že aby nik nevidel, že je človek bez zubu, zubov :slight_smile:

Áno, najmä ak máš také žltšie zúbky tak to uvidíš hneď. To je proste viditeľné aspoň u mňa to bolo úplne, že som zírala. :slight_smile:
Potom keď vieš, že máš biele zuby tak aj na ulici sa viac usmievaš na ľudí, aspoň teda ja to robím :smiley: Tak podvedome :smiley:
Cenovo lepšie? Neviem či cenovo lepšie, keď vyhodíš za to peniaze a neprinesie ti to výsledok žiadny :confused:

Keby som ich nemala, keby som mala biele tak by som nad bielením asi ani neuvažovala, čiže skús hádať jaké ich mám :smiley:
To by som sa rada, možno by som tým aj zlepšila niekomu deň, aj ti niekto potom takto úsmev opätuje alebo skôr nie? Skôr sú ľudia zamračení čo?

Vieš ako som to myslela, nie?? :slight_smile:
Áno, ľudia sú po väčšinou takí skleslí a hlava dolu, ale všimla som si, že keď som sa ja začala usmievať, tak postupne aj oni sa začali, že mi to začali vracať a to je také príjemné :wink:

…asi mas pravdu…mozno raz sa dockame…ale tak podstatne, ze aspon niektore ambulancie to uz maju tak riesene, ze niektori zubari to uz takto robia…nastastie mozme k takym ist…:slight_smile:
presne presne, lebo ja som nechcela aby vobec niekto v mojom okoli vedel, ze korunky si riesim…