Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

Tak uplne bez zubov by si nebola aj keby si cakala, riesilo sa to davnejsie docasnymi korunkami, len pri tych si clovek musi davat trochu vacsi pozor no aby drzali tie korunky, ze je to ine ako ked su poriadne a trvalo urobene :slight_smile:

Ja to plne chápem, lebo toto je taká dosť háklivá vec, podľa mňa veľa ľudí má problém o tom rozprávať. Veď keby sme s tým nemali problém, tak načo by sme si vôbec nejaké korunky riešili, že áno :wink:
Korunky si predsa dávame robiť preto aby vyzerali všetky zuby, že sú naše :wink:

…presne…akoze viem, ze su niektori co to aj neriesia co si povedia, ze nech si hovori kto chce co chce…len ja proste taka nie som…preto som rada, ze pani zubarka Banasova robi korunky uz aj na pockanie…ze som sa nemusela s nicim trapit ani sa stresovat…ze vsetko to na moj vkus slo celkom rychlo…cela ta cesta za mojim ukazkovym chrupom…:stuck_out_tongue:

Len takych nie je vela, co to neriesia, podla mna je to fajn, ze dnes su uz taketo moznosti, ze na pockanie robia :slight_smile:

ano, ale kolko to trvalo, kym vobec nie taketo k nam prislo a aj to este to nerobia vsetci zubari, aj ked to osobne ako problem nejako nevnimam, podla mna je velmi podstatne to, ze vobec je takato moznost na Slovensku, ze nemusime vyckavat kopu dni, tyzden a trpnut, ze ake budu nove korunky ako budu sediet a pod :slight_smile:

radiss každého to podľa mňa musí trápiť, zuby hovoria o tom ako sa sebe venujeme, ako sa venujeme svojmu zdraviu.
Že sú odrazom nášho životného štýlu taktiež :slight_smile:

…aj mna to potesilo…pretoze neviem si predstavit, ze by som korunky riesila s nejakym statnym zubarom…po prve by to bez pochyb trvalo dlhsie…ze by sa to nedalo vyriesit na pockanie…cize by som nejaky cas musela byt bez zubov…a neviem ani akoby som tak chodila do prace…by som sa asi prijemne necitila…takto u tej sukromnej zubarky, kde som bola som to vybavila rychlo a bez problemov…ze to bolo na pockanie a jej praca je ukazkova…normalne tie korunky vyzeraju akoby to boli moje zuby… :slight_smile:

Inak vidis, to si neviem predstavit, to by si asi v tom case do prace nechodila, ci? :smiley:

…asi jedine…neviem akoby som to riesila…ano co viem tak byvaju aj docasne korunky…lenze som pocula ze nie su tak trvacne…takze neviem…ale to je jedno nebudem sa zamyslat nad tym co by bolo keby…ked vsetko je OK…jak ma byt…:slight_smile:

Presne takto by to malo ale aj vyzerať! Že tie zuby sú tvoje, že nie sú iné. Preto v podstate pred samotným vyhotovením stráviš v ambulancii nejaký ten čas, aby ten výsledok bol čo najvierohodnejší alebo akoby som to nazvala :slight_smile:

Myslím, že si to nazvala dobre, veď o to ide, aby ten úsmev potom pôsobil čo najviac prirodzene, to je účel koruniek :slight_smile:

…je to tak ako pisete dievcata…a som rada, ze tie zuby vyzeraju dobre…aj sa vdaka tomu ovela viac smejem…usmievam…aj na ulici na cudzich ludi…mozno sa na mna niekto diva…ze ci som uletena, ked sa tak usmievam, ale ja mam tak obrovsku radost z toho, ze mam pekny a ukazkovy chrup, ze to by ste neverili…:slight_smile:

Neboj sa všetko toto, čo píšeš dôverne poznám, myslím to s tými ľuďmi, s tými úsmevmi. Ja po bielení som sa tak viac začala usmievať, predsa len keď som už vedela a bola som si istá, že mám krásny biely chrup, tak hneď sa mi lepšie na svet pozeralo, a aj ľudia úplne inak vnímajú človeka, ktorý je vysmiaty a má krásne biele zuby :slight_smile: No nie,?

…presne ako pises…vnimam to rovnako a som uplne rada z toho, z tej zmeny…lebo to je zmena k lepsiemu…:slight_smile:

Mne takto zmenilo veci k lepšiemu bielenie zubov :slight_smile: Dovtedy som bola z toho taká nijaká, nechcela som sa moc smiať, čiže viem o čom píšete. Škoda, že som profesionálne bielenie tak dlho odkladala, že som po tejto možnosti nesiahla ako po prvej, by som mala krásne biele zuby už dávno :smiley: Bielenie v Pearl Dental dopadlo v mojom prípade dosť dobrre :slight_smile:

To bielenie asi si absolvovala uz viackrat nie? Ako casto je treba to podstupit aby ten vysledok bol viditelny?

Nie viackrát, prvýkrát, ale tak myslím, že to nebolo posledný, lebo ten výsledok sa mi páči. Aj reakcie ľudí na mňa sú lepšie. Keďže pôsobím aj pozitívnejšie.
To už po prvom bielení budeš vidieť zmeny, že tie zuby sú belšie :slight_smile:
Ale aby to vydržalo, tak sa treba vyhýbať napríklad káve a takýmto veciam, ktoré majú vplyv na farbu chrupu :wink:

to je prirodzené…aj červenému vínu lebo to má tiež vplyv na farbu…ale zase myslím, že to nie je taký problém, keď si uvedomíš prečo to robíš…:slight_smile:

Presne ako píšeš, keď má človek predstavu a vie čo prečo robí, tak je ochotný niektorých vecí sa vzdať :wink:
Tiež by som oželela takéto veci, keď by som vedela, že to má zmysel, že to pomôže, je to úplne normálne a prirodzené si myslím :wink:

To je prijemne citat, ze aj v tomto smere sa to zmenilo, to je zaujimave a zaroven super, ked ta ludia inak vnimaju uz na prvy pohlad.
Tak ked vidis, ze mas biele zuby, ze to pomohlo, tak myslim, ze nie je problem potom obmedzit aj taketo veci, nie?? :slight_smile: