Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

stomatológia

(danuskaa235) #801

Tak uplne bez zubov by si nebola aj keby si cakala, riesilo sa to davnejsie docasnymi korunkami, len pri tych si clovek musi davat trochu vacsi pozor no aby drzali tie korunky, ze je to ine ako ked su poriadne a trvalo urobene :slight_smile:

(Aluša) #802

Ja to plne chápem, lebo toto je taká dosť háklivá vec, podľa mňa veľa ľudí má problém o tom rozprávať. Veď keby sme s tým nemali problém, tak načo by sme si vôbec nejaké korunky riešili, že áno :wink:
Korunky si predsa dávame robiť preto aby vyzerali všetky zuby, že sú naše :wink:

(hluzia) #803

…presne…akoze viem, ze su niektori co to aj neriesia co si povedia, ze nech si hovori kto chce co chce…len ja proste taka nie som…preto som rada, ze pani zubarka Banasova robi korunky uz aj na pockanie…ze som sa nemusela s nicim trapit ani sa stresovat…ze vsetko to na moj vkus slo celkom rychlo…cela ta cesta za mojim ukazkovym chrupom…:stuck_out_tongue:

(radiss) #804

Len takych nie je vela, co to neriesia, podla mna je to fajn, ze dnes su uz taketo moznosti, ze na pockanie robia :slight_smile:

(sall_ka) #805

ano, ale kolko to trvalo, kym vobec nie taketo k nam prislo a aj to este to nerobia vsetci zubari, aj ked to osobne ako problem nejako nevnimam, podla mna je velmi podstatne to, ze vobec je takato moznost na Slovensku, ze nemusime vyckavat kopu dni, tyzden a trpnut, ze ake budu nove korunky ako budu sediet a pod :slight_smile:

(chuanti) #806

radiss každého to podľa mňa musí trápiť, zuby hovoria o tom ako sa sebe venujeme, ako sa venujeme svojmu zdraviu.
Že sú odrazom nášho životného štýlu taktiež :slight_smile:

(hluzia) #807

…aj mna to potesilo…pretoze neviem si predstavit, ze by som korunky riesila s nejakym statnym zubarom…po prve by to bez pochyb trvalo dlhsie…ze by sa to nedalo vyriesit na pockanie…cize by som nejaky cas musela byt bez zubov…a neviem ani akoby som tak chodila do prace…by som sa asi prijemne necitila…takto u tej sukromnej zubarky, kde som bola som to vybavila rychlo a bez problemov…ze to bolo na pockanie a jej praca je ukazkova…normalne tie korunky vyzeraju akoby to boli moje zuby… :slight_smile: