Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

tak tak som rada, že sa zhodneme na tomto…hlavne si myslím, že bielenie u zubára je vhodné…bezpečné…je to lepšie jak rôzne pokusy s pastami…s babskými trikmi a neviem čím všetkým…človek má aspoň takto istotu, že mu to prinesie výsledky ktoré stoja zato… :slight_smile:

Každý má o tomto asi inú mienku, že iné veci mu vyhovujú. Niekto zase nepôjde na bielenie k zubárovi len skrz cenu. Čo mne sa pri tom rozum zastavuje.
Pretože si myslím, že ak je niečo kvalitné a prináša to výsledky tak zaplatiť si za to by nemal byť žiadny problém. Aj keď nie každý sa na to pozerá zrejme tak ako ja. No čo už narobíme.
Ja by som pokusy na sebe veru dnes už nerobila za žiadnych okolností :wink:

Áno je to zmena. Podľa mňa to problém nie je, pre niekoho možno áno, ale ja k takým ľuďom nepatrím, ja som rada, že mi bielenie u doktorky Baňasovej prinieslo výsledky. Že tie zuby sú biele ako som chcela. Už nemusím závidieť tie žiarivé úsmevy čo vidím v telke :smiley: Preto sa rada a ochotne vzdám aj vína, aj kávy aj všetkého čo by mohlo mať na toto vplyv :wink:

To bielenie chodis len takto, ze na ambulancii ho absolvujes alebo nejako aj doma si este bielis?
Ci take cosi netreba vobec??

Treba, netreba - na toto by som povedala, že má asi každý úplne iný názor. Ja si bielim aj doma, ale nie hocijakými pastami na bielenie alebo niečím takým, ale originál domácim bielením od zubárky, ku ktorej chodím na bielenia aj na ambulanciu.
Lebo nechcela som už zbytočne si kupovať niečo v drogérii alebo tak a napokon by to nemalo žiadny efekt chápeš ma :slight_smile:

Rozumiem ti, jasne presne viem co myslis :slight_smile:
Ako potom vychadza to bielenie, ked domov?

veď to je prirodzené, že každý sa k tomu stavia inak…ale podľa mňa ak by si to raz človek skúsil a videl by výsledky, tak by si to rozmyslel…;)…že by v tom mal jasnejšie…:slight_smile:

Asi tak. Videla som to aj sama na sebe, že investovať sa do bielenia oplatí. Neoplatí sa kupovať v drogérii rôzne pasty alebo neviem čo.
To je len vyhadzovanie peňazí len tak von oknom a bez výsledku to je to najhoršie. Že dáš peniaze do niečoho a nič z toho :frowning:

Aj mi napises prosim ta, ze ako to vychadza s tym domacim bielenim? Ako to s tym cele je? :slight_smile:

Myslíš po cenovej stránke či ako?
Je to bielenie, ktoré máš v podstate na mieru. Na základe odtlačkov ti zhotovia bieliacu dlahu, ktorá bude presne sedieť na tvoje zuby. A dostaneš k tomu ešte aj bieliaci gél s koncentráciou, ktorá je vhodná pre domáce bielenie :slight_smile:

Aj po cenovej hej hej. Aby som mala lepsiu predstavu o tom, ze jak to vychadza.
To sa robi presne na mieru? To by mi ani len nenapadlo som myslela, ze to bude len nejaka nasadka na zuby, ze proste jedna velkost alebo univerzalna alebo akoby som to mala povedat. To je potom ale asi aj efektivnejsie, ked je to na mieru, co??

Myslela si, ze akoze jednotna? Myslim, ze to by ani nemohlo byt, predsa len kazdy ma uplne iny chrup, cize by to nemuselo kazdemu sediet :slight_smile:

to veru nie, to je tak ako aj s korunkami napriklad, ze kazdy ma uplne ine zuby, cize treba to robit presne na mieru. Aj na bielenie tu formu a taktiez aj korunky.
To proste aj jedno aj druhe musi sediet jak uliate :wink:

Tak to je dosť rôzne. Vieš čo zubár to iné ceny.
Áno na mieru, predsa pri tomto je veľmi dôležité aby to bolo efektívne, tak aby to sadlo jak uliate. Aby nebol problém, že by to nejako lietalo.

…ako casto si davas to domace bielenie to o ktorom si tu pisala??..to pouzivas niekolkokrat za tyzden alebo kazdy vecer alebo ako to je??..
…teda snad ta moja otazka neotravuje…a mozno by si mohla napisat co to teba stalo tam kde si ty bola…nech aspon ma pribliznu predstavu o tom…

To bielenie zubov domáce alebo akoby som to teda pomenovala mňa vyšlo cca čo si pamätám nejakých 160 éčiek.
Ale potom tam je aj ten gél, čo k tomu potrebuješ, tak to sú ďalšie peniažky. Ale toto sú veci, s ktorými ťa zubárka oboznámi, že čo to obnáša aj po tej stránke starostlivosti, ale aj po tej finančnej :wink:

ale zase povedzme si ako to je, že sú to dobre investované peniaze, neni to, že by si nejako vyhodila peniaze do luftu a nič by si z toho nemala :slight_smile:

Tak som to myslela, neviem nemam predstavu preto sa pytam :slight_smile:
Ale tak zase je to na dlhsiu dobu, ked by som si aj taketo nieco zaobstarala no nie??

Za mňa áno, akože ja sa nemôžem sťažovať. Nemám sa na čo. Práve naopak. Keby som to považovala za vyhodené peniaze, tak do toho nejdem.
@danuskaa235 Jasné, že to je na dlhšie, šak to nemeníš každý týždeň alebo čo. To z toho si ťažkú hlavu nerob. Ja som taká, že dobre si rozmyslím do čoho dám peniažky a teda do tohto som dala bez problémov :wink:

Myslim, ze ti dobre napisala, ze ti to dala na pravu mieru, ze to treba urobit na mieru, aby to dobre bolo. Aby to sedelo.
Haniena ved myslim, ze tak by to malo byt, ze prehodnotime si do coho sa oplati zainvestovat a do coho nie :slight_smile: