Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

stomatológia
(maruska) #821

tak tak som rada, že sa zhodneme na tomto…hlavne si myslím, že bielenie u zubára je vhodné…bezpečné…je to lepšie jak rôzne pokusy s pastami…s babskými trikmi a neviem čím všetkým…človek má aspoň takto istotu, že mu to prinesie výsledky ktoré stoja zato… :slight_smile:

0 Likes

(Aluša) #822

Každý má o tomto asi inú mienku, že iné veci mu vyhovujú. Niekto zase nepôjde na bielenie k zubárovi len skrz cenu. Čo mne sa pri tom rozum zastavuje.
Pretože si myslím, že ak je niečo kvalitné a prináša to výsledky tak zaplatiť si za to by nemal byť žiadny problém. Aj keď nie každý sa na to pozerá zrejme tak ako ja. No čo už narobíme.
Ja by som pokusy na sebe veru dnes už nerobila za žiadnych okolností :wink:

0 Likes

(haniena) #823

Áno je to zmena. Podľa mňa to problém nie je, pre niekoho možno áno, ale ja k takým ľuďom nepatrím, ja som rada, že mi bielenie u doktorky Baňasovej prinieslo výsledky. Že tie zuby sú biele ako som chcela. Už nemusím závidieť tie žiarivé úsmevy čo vidím v telke :smiley: Preto sa rada a ochotne vzdám aj vína, aj kávy aj všetkého čo by mohlo mať na toto vplyv :wink:

0 Likes

(danuskaa235) #824

To bielenie chodis len takto, ze na ambulancii ho absolvujes alebo nejako aj doma si este bielis?
Ci take cosi netreba vobec??

0 Likes

(haniena) #825

Treba, netreba - na toto by som povedala, že má asi každý úplne iný názor. Ja si bielim aj doma, ale nie hocijakými pastami na bielenie alebo niečím takým, ale originál domácim bielením od zubárky, ku ktorej chodím na bielenia aj na ambulanciu.
Lebo nechcela som už zbytočne si kupovať niečo v drogérii alebo tak a napokon by to nemalo žiadny efekt chápeš ma :slight_smile:

0 Likes

(danuskaa235) #826

Rozumiem ti, jasne presne viem co myslis :slight_smile:
Ako potom vychadza to bielenie, ked domov?

0 Likes

(maruska) #827

veď to je prirodzené, že každý sa k tomu stavia inak…ale podľa mňa ak by si to raz človek skúsil a videl by výsledky, tak by si to rozmyslel…;)…že by v tom mal jasnejšie…:slight_smile:

0 Likes

(Aluša) #828

Asi tak. Videla som to aj sama na sebe, že investovať sa do bielenia oplatí. Neoplatí sa kupovať v drogérii rôzne pasty alebo neviem čo.
To je len vyhadzovanie peňazí len tak von oknom a bez výsledku to je to najhoršie. Že dáš peniaze do niečoho a nič z toho :frowning:

0 Likes

(danuskaa235) #829

Aj mi napises prosim ta, ze ako to vychadza s tym domacim bielenim? Ako to s tym cele je? :slight_smile:

0 Likes