Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

aka som ja rada, ze nemam problemy so zubami, ze som nemusela nic nejako riesit, ze len bielenie ma trapilo :slight_smile:
to ked toto citam, tak som ozaj stastny clovek :open_mouth:

Benicka, len problem je casto ten, ze statny doktor ten si na teba nenajde tolko casu. stale tvrdia, ze si to mnohokrat nemozu dovolit. esteze pri sukromnych je to inak, ja som rada, ze som pred casom urobila zmeny a presla som k stomatologicke Banasovej, ktora ma zakazdym aj vezme na cas a aj mi venuje presne tolko casu kolko je potrebne, ze ma nevysikuje co najskor prec, ale venuje sa mi :slight_smile:

Sak to by uz co bolo aby si tam dlho cakala!
Mne kedysi vadilo, ze si platit za lekarov, myslela som si, ze proste ked mam poistenie a tak, ze mam narok na to aby doktori ma brali na cas a vysetrili ako je treba. No to narazila kosa na kamen ked som zacala riesit svoje zdravotne problemy :confused:

Baby po tom, čo som tu čítala od vás tak som sa rozhodla, že treba aby som urobila aj ja vo svojom živote zmenu. Nemohla som viac čakať a otáľať. Predsa len som vám písala pred pár mesiacmi, že mi vypadla plomba a bola som z toho nešťastná, keby som sa nebola rozhýbala, tak neviem kam až by to došlo, síce ma to stálo niekoľko prebdených nocí, ale stálo to zato, že som šla si to dať spraviť :slight_smile:

Ani nehovor, tiež pred nejakým časom som bola na nervy. Lebo som nevedela jak nájsť dobrého zubára, jak zmeniť, či s tým problém nebude, ale napokon som sa s tým myslím, že celkom dobre popasovala :slight_smile:

Aky by s tym mal byt problem, neviem ja som necitala, co si ty pisala kedysi, ale myslim, ze by problem nemal byt, predsa len ked ti zubar neda starostlivost, ktoru ocakavas, ktoru ti ma dat, tak ty mas narok na to aby si odisla, aby si ho vymenila za ineho a uplne v pohode :wink:

  • ahoj -

ee neni s tym problem, skor je problem najst toho lekara ku ktoremu ist, bracho ten mal problemy so zubami a to teda bolo pestre, kym sme sa dostali k tomu, ze kam ist, kde by ho vysetrili, kde by mu pomohli, ale podarilo sa :slight_smile:

DVORIANKA kde napokon išiel? To si mu aj ty akože pomáhala nejako poriešiť, že nájsť, že kto by ho vzal?
Celkovo s tým zdravotníctvom to neni ružové, ale tak ešte stále máme celkom dobré možnosti, len treba tomu venovať viac času no :confused:

viacej casu, ale myslim, ze to nie je problem, len ja napriklad uz po istych skusenostiach viem, ze je lepsie obratit sa na sukromne ambulancie, tam je vacsia pravdepodobnost, ze si najdu na teba cas, ze sa ti budu moct venovat a tym padom, ze aj skor a efektivnejsie vyriesia tvoj problem :wink:
ja som proste mala problém s tým, že niekde musíš dlho čakať, prípadne sa niekomu prosiť aby ti nedal termín ja neviem o mesiac ale skôr, je veľa vecí prečo som si povedala, že radšej súkromník :wink:

ale mi povedz, ci je toto akoze normalne?? Aby si niekde bola objednana ja neviem na desiatu a na radu prisla az o hodinu a pol alebo o kolko? Podla mna je to ozaj pritiahnute za vlasy :confused:

  • ahoj -
    napokon isiel do Perly Ruzinova, tam je sukromna zubna ambulancia, najskor moc nechcel ist k sukromnikovi, ale nemal moc na vyber, ale teraz ked sa aj o tom bavime, ze s odstupom casu, tak je aj rad, ze si dal povedat odo mna a siel tam, lebo je to rozdiel aj v tom ako pristupuje statny doktor k pacientovi a sukromny :wink:

niekedy je to ozaj lepšie, lebo človeku sa aspoň dostane starostlivosť ako treba :wink:

ale tak súkromné ambulancie sú podľa mňa fajn, tam je vidieť to akú starostlivosť by sme ako pacienti mali dostávať, že by sa nám mal lekár venovať toľko koľko si proste vyžaduje náš zdravotný stav a taktiež aby mal záujem ozaj riešiť problém pacienta nielen ho vybaviť medzi dvermi a urobiť si niekde čiaročku, že vybavené

Nechcel a kam by chcel ísť? Keď sú problémy, keď človeka niečo trápi, tak treba hľadať najrýchlejšiu a tiež aj najlepšiu možnosť, čo sa týka starostlivosti, aby ten zubár mal skúsenosti, prax, aby proste vedel pomôcť :wink:

  • ahoj -

tak nechcel ist preto, ze bude musiet platit a ze nevie vlastne co to bude vsetko obnasat, ci bude sukromnik okej aj co sa tyka pristupu, bol taky skeptik voci tomu celkom, ale tak som rada, ze si dal povedat a urobil jak som mu nakazala :smiley: akoze nie ze by som mu rozkazovala, ale tak nemam rada ked ma nejaky problem, ked trpi alebo co :confused:

skeptický myslím, že bývame všetci v niektorých veciach, ale keď ide o zdravie treba prizerať najmä na to aby sa nám polepšilo. Aby sa náš prípadný problém vyriešil. Aby proste bolo dobre.
Ale šak si nechcela zle, veď je to tvoja rodina, tak chcela si pre neho to najlepšie, nemaj výčitky :wink:

najlepsie je z mojho pohladu chodit kazdy rok na preventivnu prehliadku aby nestihli vzniknut nejake zavazne problemy, alebo aj ked vzniknu tak aby sa vcas podchytili, co najskor vyriesili aby nas nestihli trapit bolesti :wink:
len vacsinou to byva tak, ze ked nemame problem tak hodime nad preventivnymi prehliadkami len rukou :frowning:

Kedysi jo, aj ja som taká bola, ale dnes nie, dnes si dávam pozor aby som všetko mala tip top, všetky preventívky splnené :wink:

Aj ja. Mam kamosku, co tak chodi tiez, ale ona nie z presvedcenia, nie skrz svoje zdravie ale len preto, ze keby nieco, ze by sa vyskytol nejaky problem a nemala by preventivku, tak by si musela nasledne osetrenie a vsetky veci s tym hradit z vlastneho vrecka.
Co na jednej strane chapem, len si myslim, ze prioritou by malo byt to zdravie, aby sme mali zuby vlastne co najdlhsie :slight_smile:

To už je ale jej vec ako k tomu pristupuje nie? Aj keď mi je jasné, že ťa to trochu asi trápi keď je to kamoška, aj mňa by to :slight_smile: