Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

ozaj je to kadejako teraz…už také veci sú možné, že ja niekedy až oči otváram, že čo sa dá už vyriešiť…len to je aj o tom ako doktor chce…či sa mu chce, či má snahu a podobné veci…lebo teda sú aj takí, ktorým sa moc do práce nechce, ktorí nie sú nadšení z toho čo robia a dávajú to pacientom aj pocítiť…

jo je to specialne riesenie, ono najskor ti zub nascanuju, potom cakas kym dr. navrhne tvar toho zuba, ktory by bol idealny pre teba a nasledne sa potom vyfrezuje presny tvar tej nahrady aku potrebujes, ono toto cele netrva nejako dlho max do nejakej hodinky a vyhoda je to, ze vyriesis to vsetko v jeden den, ze nemusim na viac sedeni chodit, som sa potesila, ked mi moja Banasova o takejto moznosti povedala

Vandicka toto je dobre, super ked sa to da takto vyriesit a ani nikto nemusi prist na to, ze nemame zub, ze sme mali nejaky problem :wink:

Uf no tak to budem musiet teda si zistit, ako je to, ked sa nerobia korunky na pockanie? To budem uplne bez zubu a budem cakat alebo ako?

nie nemusi veru, len ako som pisala, ze tieto CEREC proste nerobia vsetci zubari, takze na to sa treba vopred informovat, ci vobec je takato moznost, mne sa to zda akoze velka pomoc, je to aj rychlo aj kvalitne a to je podla mna to, co chceme, comu sa kazdy potesi :wink:

Ked sa nerobia na pockanie tak to trva aj niekolko dni, kazdy zubar to ma inak. Ale to stomatolog by ta mal s tym oboznamit co a jak. Ale bez zubu by si nemala ostat. Doktorka z Pearl Dental, kam ja chodim mi hovorila, ked som sa na to pytala, ze robia vlastne na to obdobie kym bude origo korunka taku docasnu, nech ti to nechyba, nech sa clovek nehanbi niekam chodit

na pockanie ked robia, to trva kolko? to akoze ty cakas v cakarni kym ti to urobia?

A kde by si akože chcela čakať? Ale tak myslím, že keby si chcela si niekam odbehnúť niečo vybaviť, niekam sa pozrieť tak môžeš. Aj keď v dnešnej dobe, keď je všetko pozatvárané neviem kam by si chcela ísť :smiley:

Nerobia a tiez je pravda, ze nie je to najlacnejsie, ale tak ked clovek chce to mat rychlo a kvalitne, tak do toho sa investovat oplati, ved to je vec nie na rok alebo na dva, ale na ovela dlhsiu dobu :slight_smile: A tiez je to investicia v istej forme aj do seba :wink: