Hľadám prácu - opatrovateľka - Rakúsko

Mile kolegynky, viete mi dat kontakt na agenturu vo Voralrbergu?

Dobry den. Som zdrav. sestra, dobra nemcina a zivnost v AT. Vezmem zaskok od 11. 5. na 10-14 dni. moj kontakt.ivet742@azet.sk.dakujem

Vzala by som to na skúšku. Mám prax s komplikovanými povahami. Mám perfektnú nemčinu a štátnice z psychológie. Ozvi sa.

Dobrý večer, hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku, najlepšie na 2 týždňové turnusy, niekde blízko hraníc. Opatrovateľský kurz mám, nemčinu ovládam aktívne. Môj mail 2kamka123@azet.sk

Hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku cez AT. Som vyučená opatrovateľka, mám skúsenosti s opatrovaním, dohovorím sa Nemecky dobre. Som ochotná nastúpiť v čo najskoršom termíne. tel. 0949320838

Hladam si pracu v AT ako opatrovatelka, vezmem aj zastup pocas Vasej dovolenky v lete. V AT som uz opatrovala. Som poriadkumilovna mam 53 rokov a som nefajciarka. Ocitla som sa v zlej financnej situacii a kto by mi pomohol dostat sa z toho, samozrejme sa odmenim. Dakujem. Pekny den.

Dobrý večer, hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku, najlepšie na 2 týždňové turnusy, niekde blízko hraníc. Opatrovateľský kurz mám, nemčinu ovládam opatrovatelsku. Môj mail zkanuchova@gmail.com Vopred ďakujem.

Dobrý deň, chcela by som vedieť či na prácu opatrovateľky je potrebná nemčina?

Zdravím vás dievčatá, hľadám nejaký záskok - prvé dva júnové týždne, alebo keď by bolo možné druhý a tretí májový týždeň, nezáleží na mieste. Opatrovateľský kurz mám, VP sk. B - jazdím, nemčina - pokročilý - slovom aj písmom. Ak vyhovujem, ozvite sa. Ďakujem

Hľadám si prácu opatrovateľky seniorov v Rakúsku (najlepšie Viedeň) na 2-týždňové turnusy. Mám 23 r. VP sk. B, nemecky sa dohovorím, mám skúsenosti s opatrovaním, len nemám opatrovateľský kurz. Nastúpiť môžem ihneď. Prosím kontaktujte ma na e-mail: alesimlh@gmail.com

Hladam pracu opatrovatelky. Mam 47 rokov. Opatrovatelsky kurz mam, VP sk. B - jazdim 30 rokov aktivne. Pracu vykonam svedomito a zodpovedne. Nemcinu ovladam opatrovatelsku. prax v Nemecku 5 tyzdnov a na Slovensku 3 roky.

Dobry den, mozem zastupit opatrovatelku v mesiaci jun na 2 tyzdne. Moj mail nemusko1@azet.sk

Dobry vecer, hladam si pracu v AT, ako opatrovatelka, pripadne zaskok. Prax mam (9r. v Nemecku). Pokial mozno bez agentury (uz ani neviem v kolkych som zaregistrovana). Budem vdacna, odmena ista. Dakujem

Dobrý deň, chcela by som pracovať v AT ako opatrovateľka, som vyštudovaná zdravotná asistentka, mám kurz nemčiny a taktiež prax v nemocnici. Prosím poraďte mi nejakú dobrú agentúru eninocka@centrum.sk. Ďakujem.

Hľadám prácu ako opatrovateľka Viedeň a okolie, alebo Linz. Prax 10 rokov v AT, nemčina veľmi dobrá.
t. č. 0907975599

Dobrý deň prajem, som študentkou Pedagogickej fakulty, odbor sociálna pedagogika a vychovávateľstvo. V júni končím predposledný semester. Mám veľký záujem získať skúsenosti v oblasti opatrovania, som flexibilný človek a najmä ma práca s ľuďmi akejkoľvek vekovej kategórie nesmierne baví. Moja nemčina je na mierne pokročilej úrovni (rýchlo sa však učím) a mám aj skúsenosti práce s malými deťmi z rôznych zariadení a starými ľuďmi z DD. Budem vďačná, ak sa niekto ozve a vyjde mi v ústrety, keďže skúsenosti, v Rakúsku, ešte nemám. V polovičke júna by som mohla nastúpiť a viem, že dotyční nebudú ľutovať, keďže sa budem snažiť pracovať na 100%. Prípadné otázky a dotazy mi posielajte na: www.ciprovanikola@gmail.com

Hladam si pracu ako opatrovatelka v Rakusku. Mam rakusky zivnostensky list pre pracu opatrovatelky. Pracovala som pol roka v Linzi. Mala som pacientku vo veku 83 rokov s cukrovkou. Tel. +421905319267

Dobrý deň, rada zastúpim počas leta.

Hľadám prácu v AT ako opatrovateľ na záskok v dobe od 1.6.2011 na 14 dní - alebo 21 dní prípadne dohoda v počte dní. Pracujem ako opatrovateľ v Rakúsku 3 roky, varím, periem, komplet. všetko čo sa vyžaduje. Mám aj rakúsku živnosť. Prácu hľadám v okolí - Gmunden, Bad Ischl, Salzburg, Linz - prípadne sa tiež dohodneme. Vopred veľmi pekne ďakujem, som flexibilný, komunikatívny, prispôsobivý. Môj mobil 00421905786877, mail - alex.stbnk@gmail.com

Dobrý deň, hľadám prácu ako oprovateľka v Rakúsku na 2 prípadne 3 týždňové turnusy. Mám opatrovateľský kurz cez ČK, opatrovala som ležiacu 78 r. pani 5 mesiacov. Mám 44 r. , som nefajčiarka, nemecky sa dohovorím. Nástup možný ihneď. Kontakt: 0905 949 584, triginova.janka@gmail.com