Horúčka

nic take ako hnisavu anginu doktorka nespominala ale vyzera to, ze to ma fakt silne, aj ja sama ked jej pozriem do hrdielka tak vidim, ze ho ma strasne cervene a mandle ma obrovske chudiatko. tiez sa jej tazko papa. zatial bohuzial ziadna zmena, zvazujem tu doktorku, asi jej idem aj zavolat, dakujem za povzbudenie a skusim aj ten sirup

ach no to ma mrzí, že niečo takéto ju chytilo. je to strašne nepríjemné, fakt potom nemôžeš ani jesť, ani piť, spať, proste nič. tak nech vás to čo najskôr pustí a u tej doktorky ste ešte boli? sirup pomohol?

ano ten mozem povedat, ze zabral hned na prvy krat, horucky nas uz vdaka nemu netrapia a myslim, ze aj komfortnejsie sa citi, uz nema take bolesti celeho tela a tak. volala som jej a povedala mi vtedy, ze este mame cakat ale dnes jej budem volat znova, ze moc sa to nezlepsilo

Prosim vas poradte mi rychlo nieco na horucku, moj adamko ma strasne horucky a uz neviem co s nim. Nie su vysoke ale ma ich viac dni po sebe a je to prenho velmi neprijemne, je mi ho hrozne luto

skús možno ten brufen sirup detský, ten zaberá rýchlo ak ma vysoké horúčky a pridaj k tomu aj nejaké obklady pre istotu. treba kontrolovať potom teplotu každých 10 minút či sa to hýbe hore alebo dole. ak hore tak potom treba ísť aj na pohotovosť. dúfam, že ste to nejako zvládli keďže si sem písala už pre dvoma dňami. daj prosím vedieť

Prosim ta a aky to je sirup? Lebo ja som nasla dva s takym nazvom a terza neviem ktory :frowning: Ci to je jedno? Bola som potom u susedy rychlo, ta mi dala cipok ale ten pomohol na chvilocku ale teda bojujeme velmi s tou horuckou preto potrebujem rychlo odpoved

je ich viac? ja som si to ani nevsimla :smiley: esteze som kupila ten spravny. tento co mysli natasha vyraba firma mylan, tak hladaj taky kde je ich logo na nom. stoji tak od 5 - 6 eur, je v nom aj taka ta aplikacna striekacka, je taky oranzovo - biely :slight_smile: ak by si si stale nebola ista tak chod trosku vyssie v diskusii a niekde tu najdes aj fotku

Nie? Ja som si to hladala hned na internete a tam mi dva vyhodilo tak som uplne zostala v pomykove, ze ktory teraz mam kupit vies. Dakujem, no obrazok som nemusela nkoniec hladat uz viem

anet myslela ten istý tak hádam nevadí, že som tu odvtedy nebola. už je to aspoň lepšie s tou horúčkou?

hej uz som to aj ja pozerala a mas pravdu. ale tak hadam si teda trafila ten spravny :slight_smile: a je to lepsie? zvladli ste to?

Mne furt doktorka len čípky tlačí ale nám tiež nikdy nezaberajú :confused: Bojím sa zakaždým keď máme horúčku, že sa mi ju nepodarí zraziť

a ako to teda riešiš potom keď tie čípky nezaberajú? obklady a tak?

No hej väčšinou aj tým obkladom, raz sme dokonca museli ísť aj na pohotovosť čo som bola totálne vyplašená. Preto reku, že by som chcel aniečo lepšie ale nemám skúsenosť vôbec a kupovať zasa niečo čo nezaberie a môžem to potom akurát tak vyhodiť :confused:

este si nedava ziadne sirupy na horucku? furt len tie cipky?

nie, bojím sa, že by nám to nechutilo alebo že to nebudem vedieť ani dať. pochybujem, že mi to spapá normálne z lyžičky. s tým máme ešte celkom problém :confused:

@janca639 ahoj, ja som tiez zacinala len cipkami ale potom som ich uplne vypustila lebo sice zabrali rychlo ale teda podavanie bolo dost tazke takze som sa pytala v lekarni na nieco ine a tam mi poradili brufen sirup a s tym nie je ziadny problem a zabera tiez velmi rychlo. takze teraz som zostala pri nom. skus ten ak vam teda cipky nezaberaju. ja sa ti inak cudujem, ze si to tak dlho skusala s nimi ked si videla, ze to proste nefunguje

Ďakujem krásne za radu, pôjdem ho hneď dnes kúpiť. A ako ho dávaš? Nejako zamiešaš do mliečka alebo ako?

nie je za co :slight_smile: aj nabuduce ak bude treba. nieee ved ak si ho kupila tak uz asi vies, ze tam je v baleni aj taka striekacka, do tej naberies kolko je treba podla davkovania co mas na krabicke a tak ho davam :slight_smile: s tym nie je ziadny problem kedze ten sirup aj dobre chuti

Anoo :slight_smile: Videla som už, teda keď som to rozbalila tak som sa potešila, že to tam je, hneď som to aj využila lebo celú cestu som premýšľala do čoho ten sirup primiešam a hneď sa to vyriešilo. Ďakujem inak za radu, zabral

vidis tak super, ja by som ti tiez len henten brufen poradila, tiez ho doma mam a pouzijem ho zakazdym ked horucka vystupi na nejakych 38 a tak. lebo vraj treba nechat trosku vystupit horucku, nie ju okamzite zrazat ale na to ma zase kazda mamicka iny nazor