Horúčka

ano o tom som tiez pocula, asi som to niekde aj citala ale ja na to asi nemam odvahu nejako vysoko nechat vystupit horucku aby sa mi ju potom podarilo v pohodicke znizit

sama som si vyskusala ake to je ked sa bojite o vlastne dieta ked ma vysoku horucku a nic nezabera a uz by som to nechcela nikdy zazit. trvalo mi sice dlhsie prist na to co zabera ale uz je to dobre

je to neprijemne, akoze taky strach by som uz tiez nechcela nikdy zazit lebo to bolo hrozne a vdaka tomu brufenu to uz nehrozi. tam si mozem byt ista, ze sa nan mozem spolahnut ked horucka vystupi rychlo na nejaky vyssi stupen

je to strasny pocit ja viem :confused: ale nic sa neda robit, myslim, ze kazda mamicka to aspon raz zazila pri takej vaznejsej chorobe dietata, hlavne ked este nemala vyskusane poriadne co dietatu zabera pri takychto stavoch. na toto sa bohuzial da prist iba pokus omyl

ja by som to nepriala uz nikomu zazit takuto situaciu, je to hrozne :confused: taku paniku som cititla v tej chvili

aspon ste neskoncili na pohotovosti. teda dufam :open_mouth: mne sa to totizto raz stalo a vtedy som sa modlila ako nikdy este

a ako to skoncilo? pomohli na pohotovosti ci ste potom doma este liecili? co vam tam vtedy dali?

nakoniec dobre, keby nie tak si nemyslim, ze by som bola schopna sem pisat. no dostali sme normalne infuzku lebo to uz inak neslo, aj kvoli dehydratacii a dva dni sme boli na oddeleni. neprajem to fakt nikomu

potrebovala by som od vas radu. mojej malinkej zacali teraz rast zubky a nezvladame to moc dobre. ona malo spinka, nechce ani tolko papat, kupila som jej aj ten gelik na dasienka to trosku pomaha od bolesti ale aj tak je stale nespokojna a to nehovorim o tych strasnych horuckach :frowning: mate nejake triky ako to zjednodusit?

A co by si chcela? Nejaky sirup? Ty jej teraz co davas?

teraz mam nejaky sirup ale nemam s nim dobre skusenosti :confused: tak by som chcela vyskusat mozno aj nieco ine. s cim mate najlepsie skusenosti?

Joj no tak treba skusat dalej. Kazdemu dietatku zabera nieco ine. Nam sa celkom osvedcil ten brufen detsky, ten je aj dobry chutovo, neviem ake stare dieta mas doma, ak by si sa bala, ze ti ho nebude chciet papat kvoli chuti

no len nechcem aby bol z mojho dietata pokusny kralik vies a nechcem kupovat milardu sirupov a potom ich mat doma otvorene a nevyuzite. a kolko stoji?

Ved to ti nikto ani nekaze. Niekedy staci sa aj spytat vies :slight_smile: Myslim teda v lekarni, tie lekarnicky tiez vedia co mozu poradit co nie, co funguje ludom a tak. Tento nie je vobec drahy, nieco cez 5 eur stoji a moze sa spotrebovat vlastne az kym nebude po zaruke aj ked je otvoreny, ak by si ho neminula cely

to sa nemusis bat. ved kazda mamicka musi nejako prist na to aky liek zabera jej dietatu. lebo deti to maju ako dospeli, proste kazdemu zaberie nieco ine. len ide o to aby si to neskusala 10krat do dna a zakazdym iny liek. proste raz je dieta chore tak mu skusim dat jeden sirup, vidim napriklad, ze mu moc nezabera, dlho trva kym klesne horucka alebo co. tak ked bude chore druhy krat ja neviem z pol roka tak skusim zase iny a tak

To este nie je taka katastrofa, len som sa bala, lebo niektore sirupy co mi ponukali v lekarni stali aj okolo 10 eur a to mi uz pride dost. Samozrejme za zdravie mojho dietata by som dala aj posledne peniaze ale nemam rada ked je nieco drahe len preto, ze to nejaka znamejsia znacka

tak to uz su take ceny ako keby v tom aj zlato plavalo ale tak uvidis no. hlavne ho treba teda vyskusat

Tento co sme ti poradili si uz kupila aspon?

ano kupila som ho, akoze musim povedat, ze to bol prvy sirup, s ktorym som nemala nejako problem, teda drobec s nim nemal problem. a zabera dobre aj na bolest takze som rada. dakujem este raz za vase rady

Prosím ťa aké má ten sirup dávkovanie? Nie je to len taký, že na jedno použitie?