Horúčka

Ja ale neriesim teraz hracky, to ma netrapi, to uz nech si mala vyberie co jej vyhovuje najviac, ja potrebujem nejake lieky na horucku a na bolest co fakt zaberaju

u nás hrozne pomohol keď nám šli zúbky tento sirup https://www.pilulka.sk/brufen-sirup-100-ml už som ho tu niekomu odporúčala. ja môžem povedať, že ten sa mi osvedčil asi najviac zo všetkých sirupov čo som skúšala a keď šli zuby tak malá mi vďaka nemu prespala aj pár hodín v noci, že ju to vôbec nebolelo tak vyskúšaj aj ty

jasne prepac len mi to tak napadlo a tiez som chcela pomoct aj tymto. lebo u nas aj tie hracky mali dost velky vplyv na to ako sme prezili toto obdobie zubkov :slight_smile: okrem teda liekov, tie tiez velmi pomohli

u nas to tak tiez bolo. ja som mala este prave tie stare klasicke s vodou co sa davali do mrazaku a tie chladili najlepsie a este velmi pomohlo ked som davala kapsicky s ovocnym pyre do chladnicky a tie boli potom studene. samozrejme treba dat potom pozor aby ich dieta nezjedlo prilis rychlo nech mu potom nie je zle od zaludka ked to je take studene

Dakujem za tip, ja som ho potom hned aj objednala a prisiel asi za dva dni rovno domov. Nemala som cestu do mesta tak som aj bola rada celkom, ze si mi hned takto link pridala :slight_smile:

hej taká bleskovo rýchla si? a? pomohol?

uz sa to teda zlepsilo?

Ano pomohol :slight_smile: Dakujem krasne za radu baby. Tak naco mam cakat? Ked vravite, ze vasim detom pomohol, ze ho uzivaju a ja tiez potrebujem nieco rychlo pre dieta tak nebudem spekulovat a vymyslat. Pomohol takze som urobila dobre

vidíš tak super som rada, že takto pomohol. aj chutil? ja som ho chutnala kedysi keď som ho kúpila prvý krát a podľa mňa bol úplne vynikajúci, že deťom proste chutí tak nemajú problém ho spapať :slight_smile:

potrebujem poradit co mojej neterke na horucku? mam ju na tri dni, sestra je v nemocnici a dostala horucky. nechcem volat segre aby som ju nevyplasila tak potrebujem radu od vas. dakujeeem

neviem ci je to nieco vazne ale tak prajem aj tak skore uzdravenie sestre. viem, ze ju nechces asi plasit ale podla mna by si jej to aj tak mala povedat, nech ti povie co pouziva ona, co ma odksusane, ci nahodou nema mala na nieco alergiu vies. citala si co sme tu my pisali? uz sme tu viackrat spominali jeden sirup detsky, brufen a s tym mame celkom dobre skusenosti. toto je on tak mozno vykusaj ten ale treba s tou horuckou nieco robit co najrychlejsie nieco. ten ma aj takuto striekacku na aplikaciu ak je neterka este moc malicka, nenapisala si aka je stara IMG_20190311_142925

nema na nic take alergiu neboj sa, zase som s nou neni prvy krat. len som nevedela, ze co sa moze dat takemu dietatu. uz som kupila ten sirup dakujem za radu, no ma dva roky to uz moze nie? dufam, ze hej lebo som jej ho uz dala. zabral jej, zle je nebolo tak dufam, ze som zle nespravila

jo jo hento je asi najlepší sirup takto pre maličké deti. dva roky to už je úplne v pohodičke lebo tento môžeš dávať už od troch mesiacov :slight_smile: len nabudúce to asi napíš rovno aby sme ti neporadili niečo čo by napríklad ešte nemohla. a ako ste dopadli? už je s mamou? prešlo jej to?

ano na dva roky to je uplne v pohode uz ale to si uz asi teda zistila aj ty sama :slight_smile: dufam teda, ze pomohol a ze ste to nejako bez mamy zvladli a ze je sestra v poriadku :slight_smile:

no to mi ani nenapadlo, ze som mala vlastne napisat kolko ma rokov. aj tak ste poradili dobre a ja zase nie som taka, ze by som jej nieco dala len tak. ved aj davkovanie si musim pozriet. nastastie zabral a uz na dalsi den jej bolo ovela lepsie

co robit ked nechce horucka klesnut? :frowning: mala ma anginu, uz ma aj lieky ale horucka stale neklesa

ako dlho je už chorá? ak má antibiotiká tak im treba nechať trošku čas aby mali vôbec šancu zabrať ale ak je to už viac dní tak by som možno zašla k doktorke či ich netreba zmeniť, či zaberajú. a na horúčku môžeš dávať aj ešte zvlášť lieky, vieš o tom?

od minuleho tyzdna tak na zaciatku sme boli u doktorky dostala antibiotika, lebo mala fakt velke mandle aj doktorka bola prekvapena. chuderka nemoze nic prehltat ale cez vikend je to trosku ustupilo, zajtra mame ist na kontrolu ale horucky ma stale, cez vikend som uvazovala ja nad pohotovostou ale nakoniec sme to nejako zvladli. viem o tom ale ved prave ziadne nam nezabrali

to nema nahodou hnisavu anginu? ja som to mavala ako dieta a doktorka ked zbadala moje mandle tak odskakovala. pamatam si, ze ma to hrozne bolievalo az tak, ze som nevedela nic zjest. jedla som len piskoty rozmocene v caji aj to len tak par. stale som spala aby som nemusela vnimat ako ma to boli. vies co niekedy je mozno lepsie ist na tu pohotovost ako potom lutovat, to len tak do buducnosti ak ti mozem poradit

stále to trvá? žiadna zmena? ak nie tak možno by som fakt zašla ešte k doktorke ako to je s tými liekmi, či ich netreba náhodou zmeniť :confused: nečakaj príliš dlho hlavne ak má vysoké horúčky. skús je dať ten brufen, ten zaberá na horúčku rýchlo ale keď to nie je lepšie tak treba ísť znova. alebo jej minimálne zavolať