Horúčka

Davkovanie mas napisen hned na krabicke tak sa treba podla neho riadit aby bolo vsetko ok :slight_smile:

od kolkych rokov do kolkych je to prosim ta? je to vhodne este aj pre 6 rocne dieta ci to uz nie?

Baby keď nezaberajú lieky na horúčku u dieťaťa tak po akom čase môžem dať ďalšie? Ako inak ešte znižujte horúčku okrem liekov nejakých? Zaberá niečo také ako babské rady? Poraďte prosím

vies co zvyknu sa este davat akoze obklady to logicky zabera ale to tiez davam len akoze ako doplnok k liekom ked je fakt vysoka horucka tak aby to pomohlo kym zaberu lieky. inak to nevyuzivam vobec a doverujem medicine

V pohode, vies co je to od troch mesiacov az do 12 rokov takze kludne ho mozes dat aj 6 rocnemu dietatu :slight_smile:

Tak som to aj ja myslela akože ako dplnok k liekom keď potrebujem rýchlo zraziť horúčku, čo teda skoro zakaždým. Lebo u nás to je tak, že v jednu chvíľu nič a zrazu za pol hodinu horúčka 40 stupňov. Myslíte, že je to ok? Máte tiež také skúsenosti?

aha tak super :slight_smile: tak ja ho pojdem dnes este poobede rychlo kupit nech ho mam doma po ruke, dakujem

Jaj ty si to chcela len tak aby si ho mala doma? Myslela som, ze mas nejaky problem teraz akoze. Ale dobre aspon ho budete mat doma :slight_smile:

vies co aj mne sa to uz par krat stalo. neviem si predstavit ale, ze by to tak malo byt zakazdym lebo som potom strasne vystresovana z toho, nemam to rada ked si neviem dat rady. ale tak ked ti to ide s tymi obkladmi v pohode kym zaberu lieky

Koľko to má ale mililitrov?

Vies co toto ma 100 ml ale na co ti to je? Ci chces vediet na kolko davok by to bolo?

vystaci ti to neboj sa. inak nie je vobec taky drahy ako ostatne taketo sirupy. som bola az prekvapena. asi to zalezi od toho kde ho kupujes ale ja som ho kupila akurat v akcii u nas v lekarni, stal nieco pod 6 eur a co som pozerala ostatne tak aj 10 eur a vyssie stali a rovnake mnozstvo. skoro som okoktavela

Aha, no to hej to máš pravdu, je to dobrá cena. Pôjdem ho zajtra pozrieť do lekárne teda

Veď aj ja, keď nad tým len premýšľam tak mi príde zle. Keď si spomeniem, že pozriem teplotu a za pol hodinu má aj o tri stupne viac tak ma zamrazí

Caute prosim vas som doma so synom sam, nemozem zavolat zene, chcem mu dat ten sirup brufen ale nasiel som iba flasticku a neviem kolko mu mozem dat. Viete mi prosim poradit? Popripade odfotit niekto tu krabicku kde je davkovanie? Vdaka

ak ti to pomoze tak na internete si vies najst pribalovy letak k akemukolvek lieku :slight_smile: ale uz si si to asi poriesil

zistil si si to? ci to este potrebujes? mozem ti to odfotit

Ano ano, dakujem ale, ze ste napisali, som si to vyhladal lebo som to potreboval vtedy. Nastastie rychlo zabral ako vzdy

Baby ďakujem ešte raz za rady, bola som ho potom kúpiť a už sme aj ho aj stihli využiť a som rada, že som si nechala poradiť. Fakt rýchlo zaberá a má super chuť, to je asi prvý sirup, pri ktorom som nemala problém aby mi ho dieťa zjedlo

hej? tak super, teraz je to fajn, ze si uz fakt vies vsetko najst na internete :slight_smile: